Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

wien
21. apr 2009

kostri, šak ja som záhradníčka 😕 ale vždy len na jar, keď zasadím. potom mi nejak furt rastie hlavne burina a ja nestíham 😅 ale tento rok to isto bude lepšie ( každý rok si tak vlievam nádej 😅 )

dudri, ďakujeme 😉

krazu
21. apr 2009

kostri ja sa bojim ze si dado odhryzne velky kus a zacne sa dusit

wien
21. apr 2009

hi hi, tie odreté nosíky sú dobré 😀

dudri
21. apr 2009

chcela by som kupit golfky ...niekto ma???? lebo chceme cestovat autom s rodicmi a kukat obchod s nabytkom...golfky lahko poskladat a vlozit do auta...

dlho sme neboli niekam a potrebujem kupit novy gauc. montaznik dvere poskodil nas gauc ☹ . ale zaplatil odskodene 5000sk...nechcem kozenu ani velmi moderne...chcem klasicku, stylovu...

wien
21. apr 2009

pridala som fotečky aj ja.
krazu, ja dávam takto hryzkať len tvrdé jabĺčka. okrem toho - ak dado papá už aj kúsky zeleninky alebo mäska na obed a rozhryzká to ďasienkami, zvládne aj jabĺčko.

wien
21. apr 2009

samozrejme pod dozorom.

wien
21. apr 2009

dudri, my golfáčik máme a používame ho na nákupoch alebo teraz už častejšie aj von, keď viem, že vonku nebude spinkať. lepšie tam vydrží ako v šporťáku, má lepší výhľad.

krazu
21. apr 2009

wien, budem musiet zajtra skusit

a pekne fotecky, marek ma uz riadne vlasky 😀

zuzpolka a kde mala parkovala ze ma oskrety nostek

dudri
21. apr 2009

wien aku znacku mas golfky mozrs pisat IP 😉

krazu
21. apr 2009

dudri, ja som kupila golfky co sa daju polohovat na spanie a som spokojna, len sa neda zdvihnut ta cast pod nozickami, ale maju aj take golfky

dudri
21. apr 2009

krazu, vies som lakoma 😵 u nas kadernicka 5euro, v meste vyse ako 15euro 😵 😵 😵

jarka nefotim kazdu chvilu, nenapadlo ma , ani nemam fotku ako narastol prvy zubok...

dudri
21. apr 2009

krazu, aku?

zuzpolka
21. apr 2009

wien, diky 😀
Marek už aky chlapisko 😕 😅 zlaty je 😵

krazu,, no parkovala vonku na betone 🤐 cupitala sama a zmyslela si že sa zohne a zdvihne niečo zo zeme 😕
a segrina mala, ta parkovala na schodiku 😝

greguska
21. apr 2009

ahojte!

juuuj, dnes ste sa tak rozbehli, že ani neviem, na čo som chcela odpísať 😅

jarka,
díky za opýtanie, no alergia tu v blave sa už celkom dá, asi to tu postupne odkvitá, tak aj mne je lepšie, ale ako som bola doma v žiline, to bol otras, asi tam je vyššia koncentrácia stromov, alebo čo, ale hrúza, som behala s vreckovkou na nose celý deň, ešte aj na kašel ma furt bralo.... no skrátka dosť zlé, ale už sa dávam dokopy 😉

katka,
ja ani neviem, ako spadol z tej postele, ja som bola hrozne unavená, tak som tvrdo zaspala, len som sa zobudila na buchot a rev, malý bol na zemi z druhej strany postele. ale predpokladám, že išiel po štvornožky, takže je dosť možné, že spadol aj na hlavu ☹ chvalabohu potom hneď na prsku zaspinkal, a ráno vyzeral byť v pohode, tak sa mu hádam nič nestalo.

zuzi, pekné fotky, že 2 nosy 😀

a videjká mi dnes nejdú pustiť, tak si pozriem zajtra 😉

wien
21. apr 2009

krazu,m tak o mesiac už asi budeme strihat, lebo mu je v nich horúco 😅 som na to zvedavá 😝

dudri, mám takéto, len červeno čierne. pekné, skladné, ľahučké. len sa nedá polohovať, inak super. ,
http://predaj.slando.sk/bratislava/golfky_bambi...

krazu
21. apr 2009

dudri pridam foto

zuzpolka to muselo byt placu 😅

zaza_na
21. apr 2009

kuk ;)
citam, ze ste vo velmi dobrej nalade a uzivate si naplno slniecko 😵
kukala som fotecky. no deticky mate veru veeeelmi sikovne 😉
dudri, ako sa vam pozdava manduca? vidim, ze ju stale pouzivate 🙂
zuzpolka, takze viktoria si uz cupita sama? wow, sikulka je to mala 😝
krazu, mate pekne foto. no mna by nenapadlo dat lili vyskusat take veci, co davidko uz ma odskusane 😉 zachvilu sa uz bude stverat po preliezkach, ze? 😀
aj ja sa bojim este davat lili jablcko chrumkat. raz som to skusila a odhryzla kus... ale budeme musiet skusat. nemozem jej vecne pucit jedlo vidlickou 😀

wien
21. apr 2009

jaaaaj, baby, som ja ale puk 😅 asi 20 min som vyvárala ako divá nový náustok na avent-pohárik 😝 aj tak som na to zabudla len kvôli vám 😝 😀 😉

zaza_na
21. apr 2009

wien, no marek sa pekne stvera vsade. uz nebude pokoja ani na minuku 😝 a pozeram, ze pije z poharika s naustkom? ja som sa uz niekolkokrat pokusala lili nan naucit, ale bez vacsieho uspechu... ona len tu svoju flasku s cumlom 😠 tak rozmyslam, ze skusime rovno z poharika 😉

krazu
21. apr 2009

wien, no vy mate riadne supermoderne faro, je super 🙂

zazana, no ked dado uz velmi dlho neobsedi v kociku tak skusame hojdacky a preliezky 😀 😀 😀 ale do piesku ma zaracha 😀 😀 😀

zuzpolka
21. apr 2009

krazu, praveže ani nebolo vela plaču 😅 hned ju to prešlo,,, mna to asi viac bolelo 😝 😀

zazi ahoj 🙂
no snažime sa ale ešte je taka neista takže opatrne 😀 😵 až na ten pad 😝 ale taky ešte bude 🤐 ☹

zuzpolka
21. apr 2009

krazu že zaracha 😀 😕 😀

wien,,, no paradny kočik teeeeda 😨 😉

zazi,,, skus taky poharik zo slamkou,,,Viki sa z toho naučila piť 😵 😉

wien
21. apr 2009

ahoj zazi 😉 to vieš, marek je už riadna neriadená strela 😝 myslím, že sa to bude len zhoršovať 😅 ale buďme radi, že behá 😉 aspoň vieme, že ho máme.
krazu, ja som s ním totál spokojá 😉
pre dnes stačilo, žienky, musím ísť trochu poupratovať, hodím sprchu a do perín. minulú noc sme toho moc nepospali 😖
pajte 😉

krazu
21. apr 2009

idem aj ja, dobru

dudri
21. apr 2009

wien, Marek vie pit kuzelny hrncek? Katka len kuse naustok. dnes som skusila slamku, dala pit 🙂 , som zvedava zajtra bude fungovat pit slamkou...

zuzpolka
21. apr 2009

wien dobruuuuuu 😉

ja asi tiež pomaly pojdem do sprchy a spať,,,, včera som išla neskoro, bo som prišla od kaderničky o 00:15 😝 😀

zaza_na
21. apr 2009

citam, ze to s tou slamkou ide asi viacerym 😉 tak skusime asi aj my...
zuzi, veru, padov este bude... lili teraz este len zacala klakat si vsade. postavit sa este nevie...
dobru noc prajem vsetkym 🙂

zuzpolka
21. apr 2009

zazi,,,skuste možno cez slamku to pojde 😵

krazu,, pekne golfky 🙂 tušim sestra moja chce take dačo 😕 aj my si asi kupime ked pojdeme na dovolenku niečo take skladne 🙂

tak ešte raz dobru 🙂

alica147
21. apr 2009

baby krásne fotečky nové 😵

idem hajať dobru noc všetkým 🙂 🙂

dudri
21. apr 2009

Katka zobudila a papala a vlozila som do postielky

wien aky mas frajer golfky,,,super
zuzka, manduca v pohode a spala 3x pri mne 😉
mati. ako mne stalo katka spadla z postele , nechapem ako vedla kopec vankuse, preto otec hned kupit postielku, rodicia zlakli katka strasne revala ako sok...zaujimave dole dedko slabo pocuje ale nadrano pocul rev aj babka dobre pocuje, spi ako tvrdo nic nepocula

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre