• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
grazi ty si tusim gabika, tak som nezabudla, volas sa ako moja krsna :slight_smile:

krazu a ty si? teda ako sa volas, bo ja som zabudla, janka ci lenka ci ako? :grinning: a dikos, vyskusam :wink:
12. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj krazu , toto cesto vydrzi 2-3 dni? no to ja take raaaadaaa :grinning: :grinning: :grinning: inak ja asi budem robit z polovicnej davky, sak z kila je moc :astonished:

zazi, my tak isto, malo kedy uspeje tatino v uspavani, ale sem tam sa podari :grinning:

zuzpolka no fuj ti, taka papacka :grinning: :grinning: ja kolaciky , caro a teraz by to chcelo nieco slane :grinning:

inak fuj fuj baby, teraz vecer a o jedle, ja viem o niecom lepsejsom :grinning: :sweat_smile:
12. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo dididi spusti :wink: :grinning:
12. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi, ja zemlovku nemam rada. ale manzel ano. a uz musim spravit aj ja, lebo mu ju slubujem uz dlhoooooooooo.
krazu nie je zuzana, tak ako ja? ci to bol dakto iny :sweat_smile:
no krazu, vsak to. nejako si zvykla len na mna, tak to xceme zmenit. aj teraz som ju musela uspat... a pritom jej staci, ze stojim nad postielkou, drzi mi ruku a ja jej dychcim na tvar :grinning:
12. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ja som Zuzana, uz som pisala, ty ma necitas ci coooo :grinning: :grinning:

a aj ja som robila z polovicnej davky ved by sme ich museli jest tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, no sak domysli si, ja nist nemozem, nemam muza doma :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: tak budem len tisko citat :grinning:

grazi ja lubim zemlovku, len ju nerobim, lebo by som ju musela papat sama :unamused:
12. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja na Vianoce upeciem asi maximalne jeden kolac. ja nemam kolace nejako vobec rada, manzel to sam nepoje a ked pojdeme k svokrovcom, aj tak budu mat napecene az-az :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa lucim, idem spat, pa

dobru noc vsetkym :slight_smile:
12. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu zuzka :grinning: sak pockaj ja som citala, slubujem,ze som citala :grinning: :sweat_smile: no ale vies je tu tolko zuziek tak asi preto, no ale tak zuzpolka, zazan a krazuzana :grinning: :grinning: :grinning: tak uz budem vediet :grinning:
tak jo teda ja spravim tiez tak :wink:
12. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi dobre robis, ja tiez jeden a mozno viac :grinning: lebo otcova zena zle pecie :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dobre vari :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ok zuzkrazu, tak dobru nocku

ja idem upratat a urcite sa sem stavim, chcem kuk nejaky filmicek, aspon raz za tyzden mozem nie :wink: :grinning:

inak piste, ja mam telku pred nosom, tak tu budem cumikovat :grinning:
12. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi
:grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, neboj ja som si hned domyslela :grinning: :grinning: :grinning:
krazu, dobruuuuu,,,,,aj ja som Zuzana :sweat_smile:
a som panna :confused: :grinning: ked už ste pisali o tych znameniach :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja sa lucim. manzel ide daco googlit, tam ma vyhana od pocitaca. dobru nocku a pekny vikend prajem (lebo sa mi tu urcite nepodari cez vikend dostat) :wink:
12. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchuuuuuuuu dnes mi ide horor o 22:OO :grinning:
12. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky? :pensive: :cry:
12. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi a ty čo teraz upratuješ??? však nemaš muža doma a deti spia :grinning: kašli na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, no nehovor, ved aj ja tu ospevujem kazdy piatok horory :grinning: ale mne ojde skor, lebo tu je o hodinu menej ako na slovensku :grinning:

a ja som strelec, strelena :grinning: no neva :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

zazi dobru nocenku idem konecn tie handry upratat :grinning:
12. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: didi víš čo som vyhrala,prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
ja som si včera robila žemlovku dnes som ju dorazila
aj mna drahý vyhána od notbooku :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam, mňam, žemlovka :grinning: U nás robí mangi, lebo on chce vždy takú po svojom....My dvaja zjeme celú jánsku misu na jedno posedenie :astonished: :sweat_smile:

malý ešte nespí, zase bojuje s mantinelom v postielke. zatiaľ len mrnčí, tak ho ešte nechám, ale ako ho poznám, zachvíľu začne zvyšovať tóninu :wink:
12. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nech sa pači, jak ste všetky naraz vykukli :grinning:

dididi, tak tebe už ten horor beži 20 min. :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je to tu, tak ide prsko :unamused:
12. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsety ste odisli? :frowning2:
nestiham
hanuli zaspala pred pol hodkou,lez vas precitam,uz musim ist spat :grinning:
no do kelu,kazdy vecer je to tu o jedle sakris :angry: :grinning:
grazi,som neska robila perky,pojedla som polku cesta lez som ich povykrajovala a naplnila.. :sweat_smile: ale vyvarene som si uz nedala,bo viola ich tak pomastila ze z nich tieklo!! :angry: som ich vyberala z oleja :angry: muz ich setky vecer zblajzol :grinning:
ja som rak a mala som tento rok kristove roky :wink: no som ich moc neoslavila,bo 22.sa narodila hanka a ja som 26.6.este sme boli v nemocke a ked sme prisli dom,uz si na mna nikto nespomenul :pensive: :grinning: seci len zlaticko kukali :grinning: no muz prisiel s darcekom do nemocnice a poprosila som sestricku,ci by na par minut nemohol ist k nam na izbu,tak tam s nami bol,ticho sme sedeli a on prvy krat chytil do ruk svoju dceru..no pekne to boli narodeniny!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a co ste tu este spominali?nevjem..jaj!rosteky vianocky ci zemlovky horalky...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..zomieram :grinning: :grinning: :grinning:
idem bo uz ma to chyta :grinning:
ak som niekomu neodpovedala,prosim opakujte svoj dotaz :wink:
12. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,ja si po sebe kontrolujem,no :sweat_smile: ale najhorse je,ze preklepy mavam aj tak :sweat_smile:
krazu,hanka je tiez hore kazdu hodinu v noci :unamused: alebo hod a pol :unamused: pyta cici a zaspi..no co s tym budeme robit?

dievcence,prosim pekne,napisete mi ako robite maskove polievocky pre deticky?aj z kuracich prsicok sa da? :confused: bo viola zajtra robi nedelnu masovu polevku a chce z toho odobrat,malej pomlet puchore a to jej dat jest :rolling_eyes: prosim,zachrante ma :rolling_eyes: jsem zoufalej :rolling_eyes:
kukipuki dobru nvocku,este vam fotecky pokukam
12. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, a kto je viola??????????? :confounded:
12. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malý zalomil, a tuším počujem výťah, že tatinko ide domov z práce.
tak sa lúčim a prajem dobrú noc!
12. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viola je moja svokra :rolling_eyes:
este som zabudla-radka,nenapisem ti do to je,ale jako ta tak poznam,tak asi necitame tu istu :grinning:
12. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, no ona ked bude varit tu polievku tak už asi nejak ochutenu, osolenu nie?
to by som jej asi nedavala, neviem :unamused:
12. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka nie, pojde v rovnaky cas, len teba o 22 a mne 21 :grinning: jaj balamuta :grinning: :grinning: :grinning:

jarka moja draha, nevadi aj ak ta lubkame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a nekukikaj a nepupikaj tolko :grinning: dobru nocku :grinning:

veru a kto je viola? :astonished: :grinning:

alica, jaj a ja ze kupis nejaky apartman v turecku a tam dame stretko :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj svokra? :confused: :zipper_mouth: ojojojooooooooooooj :grinning:

ale noooooo baby koho to nečitate??? :fearful: božinku ja som taka zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri moja, dobru nocku :grinning:
ahojte mamulky, je len tak kuk a hned odskocit ku sporaku,bo peciem, sulam, plnim, zajtra mam na meniny pozvanu svokru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: , teda, aj svokru, tak makaaam :sweat_smile:
didi, VSETKO NAJ NAJ NAJ LEPSIE K THOMASKOVMU POLROCKU praje tetka Lucia, cmuk, cmuk, cmuk :slight_smile:
12. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok