• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
jarka fuj ti , takto verejne niekoho necitas, ale aspon moje preklepcatka mas pod palcom :grinning: ci kde :sweat_smile:

a pozdrav violku :dizzy_face: ,ze fajne perky robi mnaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jarka, ja davam z nedelnajej , co varim pre vsetkych , nedam tam sol, cisto vyvarik a rozmixujem do nej mrkvicku, petrzlen a trolilinku maska, teda kuracinku alebo hovadinku, ci hovadzinku :grinning:
12. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ahoj, dakujeme :dizzy_face:

ty zase pecies? hm mala si si nechat kusok z tych co si napiekla pred nedavnom a dat svokre :grinning:
makaj a urob dobry dojem

a zajtra ti zavinsujem, dobreeeeeee:slight_smile: a potom ty mne v pondelok, heeeeeeeeej :grinning: fuj galina, hanba ti :rolling_eyes: :grinning:
12. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, to bola sranda,,,, :wink: ale nejaka som domotana teraz s toho,,,,noooo kolko mate teraz hodin? :confused:
ide to o 22:OO našho času :wink: a vieš vobec aky hororik myslim????? :slight_smile:
12. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no logicky, u vas je o chvilu 22 a tu je o chvilu 21 :wink:
no a to som zvedava co za horor, bo ja cakam v telke :astonished: nejde nic?? :confused: :frowning2: :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
12. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, ide na HBO2 :grinning:
HORY MAJU OCI :wink:
12. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, coooooo tak toto asi nemame :frowning2: ja kukam bud na markize alebo jojke, no nic asi idem spat :frowning2: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeee didi...........a inak, archeologovia uz vykopali tvoj rodny list? :grinning:
no, makam, makam, ale jak sa mi nechceeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co za horory to chcete kukat? ja mam horor v kuchyni, to staci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHA,,,, no tam neviem čo ide :confounded: ale možno tiež horor, ved kukni :wink: ved piatky chodia nie? :sweat_smile:
no už to začina tak sa lučim,,,,,dobru nockuuuuuuuuuuu :slight_smile:
12. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jo zuzka ahoj, dobru nocku :dizzy_face:

lucka, no vies co , neviem musim zistit, ci uz vykopali :grinning:

ja horor v kuchyni nemam, prave som doupratovala :grinning:

joj idem aj ja chrapkat, bo mala mi nejako kasle, idem kuk ci nema teplotku :frowning2:

dobru nocku a zitra to tu chcem vidiet nezamorene :grinning:
12. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neohovarajte lebo JA čitam všetko :grinning: :grinning: :grinning:
dobru nocku :wink:
12. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránečko,
sme tu včera neboli tak želáme všetkým oslávencom všetko najlepšie :wink:
Aj dnešným ak dáky sú, dneska má tušim Esterka.
My sme zase už 2 noci hore, ale je spln takže asi preto. :cry:
13. dec 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :wink:

gratuluje dnešným oslávencom, aj tým menším aj tým väčším :wink: teda aj polročným drobčekom aj maminkám Luckám :wink:

my sme dnes celkom dobre spali, asi preto, že bol celú noc u mňa v posteli, a len v polospánku som mu prsko dávala, takže ani neviem, koľkokrát to bolo :grinning:
13. dec 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, zelame vsetkym krasne slnecne ranko, a dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom, som tu nebola cca 3 dni, a ste toho opat a zas vela vela napisali :grinning: citala som vase prispevky a mozem s vami suhlasit, ja sem zajdem vzdy ked mi to cas dovoli, alebo potrebujem nejaku radu, i ked som ju niekedy nedostala, nic som si z toho nerobila, nasla som ju inde :wink: ja sem zajdem ranko alebo vecer ked mala spi :wink: , rada si precitam vase nazory, recepty a rady :wink: a ked sa mi nieco niekto nepaci tak jednoducho nereagujem, ale to sami asi este ani nestalo :wink: ja si rada vypocujem rady skusenejsich, hlavne tie ktore maju uz viac deti, a je todobre, lebo mama a segra vecer spia a ja mozem svami takto debatovat :grinning:
Inac vo Viedn bolo super, nakupila som darceky. I ja som bola pionierka, a moje krsne meno je Michaela, tak len tak v skratke som opisala to cosom citila, musim istzehlit, lebo mam zehlenia z celych dvoch tyzdnoch :grinning: :grinning: :grinning: Michellka zaspala, tatino vari obed, tak sup do roboty :grinning: :grinning: :grinning: pa pa
13. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pondelok aj náš Majko mal byť Michaela, môj drahý to tak chcel, ale narodila sa Miška s vajcami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj zlate , som zabudla tvoje krsne meno je ake?
13. dec 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

esterke vsetko naj k 6 mesiackom, weroni kde si? :slight_smile:

a dakujeme za gratulaciu, teda aj my sme mali vcera 6 mesiackov :dizzy_face:

thomasko mal fajn noc, len mu trebalo prdkat a tak to musela vediet cela ulica, hoci aj o 4 rano :astonished: :grinning: :grinning:
no a predstavte si , nas drobec uz nechce kase, tak mu davam uz len ovocie a to ma na ranajky a olovrant, maskrtnik jeden :slight_smile: ale neva, nech si da :slight_smile:
dnes mal na ranajky vyzivku hippku, jalbcovo, horznovo, malinovo, cucoriedkovo, jahodkovu, sila co, este aj jahody tam dali a na flasticke pise,ze od 4 mesiacov, tak sme vyskusali a uvidime, ci sa vyhadze alebo nie :wink:
a ked nie, tak skusame aj tu s cokoladkou :grinning: juj neukamenujte ma :grinning: :wink:

no idem si vas precitat :slight_smile:
13. dec 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a luciam vsetko naj k meninkam :grinning: lucka cmuk cmuk :grinning: :grinning: :grinning:

a ozaj baby aj si idete robit tie listocky, co do stedreho vecera sa kazdy jeden vyhodi a ktory ostane tak ten sa stane vasim buducim manzelom :grinning: :grinning: :grinning: ?
13. dec 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, dakujeeeeeem, ja nerobim listocky, ja ako spravna jezibabka lietam :slight_smile: najma dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak papa a krasny den
vecer, ak budem vladat, sem skocim, som sama s detmi a este aj chystam na oslavu, no, parada...
13. dec 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pondelok ja som Lenka, aj my želáme Luckám všetko naj k meninkám :grinning: Idem s Majkom sa prejsť aj u nás svieti slniečko.
Andrejka čo nakupuješ? Ako to že si tu ešte nebola?
13. dec 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ha, tu je to vazne zamorene :frowning2:

lucka, no som zvedava ako dopadne oslava :sunglasses:
lenka u nas vetrisko a prsi :frowning2:

co porabate?
13. dec 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau didi :grinning: :slight_smile:
ahojte vospolok :slight_smile:
prajeme dnesnym,vcerajsim/tych bolo hojne/a ostatnym,ktori mali sviatok pocas tyzdna ,vsetko najlepsie,hor sa do druheho polroka :wink:
Lucia aj k meninam vsetko naj

mame velke upratovanie,asi predvianocne....julia je na vikend u babky a dedka,tak mame veget :grinning: upratujeme
vcera ste mali nejaky ventilovaci den,perne temy....ja citam,co stiham,niekedy vsetko a niekedy preskocim cele strany,napisem,ale to uz vacsinou nestiham....a ak ma niekto necita,jeho vec,mna to netrapi....a vacsinou som dostala odpoved na moje otazky,niekedy teda v riadnom pocte,az som bola milo prekvapena....ak viem,tiez sa snazim pomoct...len tolko,nechcem sa rozpisovat,viacere ste to pekne vyjadrili a k veci
13. dec 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjaj flori ahoj :grinning: no teba som tu necakala, ale som rada,ze prave ty si sa ozvala :dizzy_face:

a dakujeme ze gratulaciu :wink:

juj jak ti fajne, ta nasa chce byt jedine u svokry ale ta je daleko tak nic :frowning2: :grinning:
a ja ta citam , heeeej :grinning: :grinning:
13. dec 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi a preco si ma necakala :frowning2:
ja citam kazdy riadok,co napises,teda snazim sa :grinning:

nasa uteka z domu,uz v pondelok planuje,kde pojde a kedy...asi nie je rada s rodicmi,no ja som strasne prisna

mate super stromcek,sama si zdobila???
13. dec 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flori, bo ty tu len sem tam prispejes, ale zas viem,ze ma mas pod muskou :grinning: ako kopec bab :grinning: :grinning:

no stromcek zdobil tato s tamarkou, ale ja som ho musela cely prerobit, lebo vyzeral divne :grinning: ale neva, pochvalila som ich :wink: :slight_smile: a diky :slight_smile:

ty si strasne prisna? to neverim, nevyzeras :grinning:
13. dec 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetcci :grinning:
gratulejeme dnešným oslávencom aj Luckám k meninám,cmuk :grinning: :grinning:
Leni ahoj,bola som v bille :grinning: :grinning: chcela som malému kupiť hamánek bio,ale jasné že nemali :angry: :angry: budem sa musieť trepať do tesca :confounded:
13. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gali super foťase nové :wink: :slight_smile:
13. dec 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ty si zlatá že jooooj jaká som zvedavá :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:
no vela ste toho nenapisali dnes :confused:
dididi, pekne fotečky nove :slight_smile: Pekne detičky maš :sweat_smile:

alicka,,,, :grinning: no ved som zvedava, ty nie??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja teda doooooooooost :confused: :zipper_mouth:

a ešte aby som nezabudla, všetko najlepšie dnešnym oslavencom prajeme :wink:

inak baby asi budem musiet ist v pondelok s malou zasa k lekarke,,,,znovu hnačkuje,,,,stale šprt šprt do plienky :cry: :frowning2: chudatko, konečne sa jej ritka zahojila čo ju mala červenu z toho kakania :angry: :cry: ach jaj :frowning2:

no idem niečo požehlit kym Viki hajka tak zatial páčko :wink: :grinning:
13. dec 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz chuda malé Viki,už to máte nejako dlho nie?
no a som zvedavá jak hovadko to vííííš, ale aj tak nám nepovedia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj na ten výter ste neboli čo?dávaj jej tu smectu dalej nám tiež smecta pomohla
13. dec 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok