• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
ahojte :grinning:
ja mam MS prave teraz,,,,,už 4 krat :angry: :angry: :angry:
7. dec 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len som sem prišla a už musim ist,,,,,,manžel pyta papat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

dnes sme boli na prechadzke a drobec opat spapal celu vyzivku s kuriatkom, asi mu dam papaciu stolicku vonku :sweat_smile:
a aj som mu dnes kupila kukuricne chrumky a ten mastil jedna radost, triasol sa ked uz nemal :grinning:

no baby ja som uz veru dostala MS a mam ju 3 den :unamused: zuzka caf :wink:
7. dec 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi,sak som si aj myslela ze vies :confused: no aj tak som napisala,reku,co ak nie :grinning: sviatky su pohroma pre vsetkych,no ale vies co?ked chces,ja tiez odteraz nebudem jest sladke!a budeme to dodrziavat spolu,hm?mne sa vzdy lepsie dodrziavalo,ked niekto bol so mnou v time :grinning: chces byt so mnou tim?a budeme sa jedna druhu hresit,ze:zasek si zblajzla tu margotku? :angry: nonono :grinning: :grinning: :grinning:
gregus,ja pancuchy nosim uz davno :unamused: brrrrr :rolling_eyes: som zmrzlina.zato malu otuzujem :grinning: a svokru to strasne irituje :grinning: na nech :grinning: :grinning: :grinning:
ja este menzes nemala som :astonished: uz som aj zabudla jake to je..budem kojit az dokedy nebudem tehotna..potom zas kojit a zas tehotna.. :grinning: usetrim za vlozky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
jaj gregus a maly sa ti pekne rozbieha :wink: nasa odvcera zabudla jak sa pusinka otvara :astonished: no volak jej to tam napchavam :grinning: ale to preto zabudla,lebo ju segra naucila vyplazovat jazyk :angry: a cil furt vyplazi jazyk namiesto toho aby pekne otvorila zobacik :unamused: a este aj pluje pri tom :grinning: a rehoce sa mi :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja som malej zatial skusala len z flasky cajik..poharikom este nie,dost co je cela pooblievana ked pije z flasky :confounded: :slight_smile: ona si cucne,potom flasu odtiahne,kukne na nu ze co to je :grinning: potom zas pichne do pusinky :grinning: a taktok pije :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,ja tiez zajtra mastim do obchodu kupit tie chrumky :slight_smile: dufam ze ich tu budu mat :unamused:
one,dokedy mozu byt deticky vo vajicku?kedy treba kupit autosedacku? :confused:
didi,kupila som mrazeny spenat :grinning: daj recept :grinning:
7. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, hehe no daj do hrnceka kusok spenatiku a zalej to tvojim mlieckom a var do zmaknutia, mozes tam dat aj par kociek zemiacku alebo miesto zemiacku natvrdo uvarene vajicko, teda len ten zltok a rozixovat :wink:

no to len ja kojacia som dostala MS? :astonished: :sweat_smile: ale tusim aj weroni uz dostala, ci sa mylim :sweat_smile:
ja ich mam zo stresu, no co uz, niekde sa to muselo odzrkadlit :frowning2: ale neva, konecne mozem kupovat aj vlozky :grinning: ci tampony :wink: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a zabudla som, no ja vyvraciam teoriu,ze ked ma zena MS tak babu nechuti a zena ma pocit,ze ma malo mlieka, lebo ja mam totalne preplnene prsniky a drobec papa stale a okrem toho aj papa prikm :wink: :slight_smile:
7. dec 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte,my už spíme,bo mal spal poobede,no neviem presne kolko ale stihla som akurát umyť okno v obývke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my tiež už hajame :grinning:
ešte sa pred chvilou mrvila,,,,ale už je tam nejake ticho :confused: :sweat_smile:
dnes ide TALENT finale tešim sa :grinning:
7. dec 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja,by som chcela aby vyhral ten chlapec s gitarou,ale mojim favoritom bol ten chalan s futb.loptou čo minule nepostupil :angry:
7. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,konecne nieco naviac,co mozes kupovat :grinning: a jako,jako asi si mam to mlieko odstriekat? :unamused: :sweat_smile: som este v septembri dochniapala odsavacku :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
ja tiez chcem aby hanka sama zaspavala v postielke :cry:
7. dec 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi a svieti uz stromcek? :slight_smile: thomaskovi sa paci? :grinning:
7. dec 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme mali strasnu noc, Dado si v noci o tretej zmyslel ze je uz vyspaty, zaspal az o pol siestej na hodinku a dost. Cez den to tiez nebolo bohvieco raz hodinku a dvakrat po polhodke, som zvedava na tuto noc :angry:
teraz sa ozyva z postielky a tiez to nevyzera ze zaspinka sam
7. dec 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz pekné foto ja som tie chrumky nedostala mali iba sladké a slané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, dakujem :sweat_smile:
to fakt nemali? ja som zasa sladke nevidela nikde,,,,to by som si dala :grinning: boli farebne???
7. dec 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farebné :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaam take lubim :grinning:
7. dec 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás ich malu v kauflande ale zas nemaju natural :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem ich musieť pozrieť niekde inde
7. dec 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem v Bille tie chrumky,,,ale farebne nemali,,,,, :unamused:
asi pojdem kuk do kauflandu, tam som bola asi raz v živote :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zase do Billy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
už to začina, idem si umyt hrozno a kukat :sweat_smile:
cez reklamu som tu :wink:
7. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky, nestraste s MS, este nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
didi, no, ja napriklad mam vzdy menej mlieka v case, ked by som mala dostat MS, normalne vzdy okolo 23teho mlieka malo, doslova zo dna na den, a po par dnoch zasa ok :wink:
bavite sa o chrumkach? nasa babka s dedkom ked boli v Blave, tak doniesli cisto pohankove chrumky, take ako kukuricne, dlhe, Tamarke chutilo, len skoda, ze tu take nikde nezozeniem..
7. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky, ha? :slight_smile: kukate telku, co?...ok, idem odstriekavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zas vtedy strasne nervozna :stuck_out_tongue_closed_eyes: vrcim na kazdeho,aj na mangelika :pensive: som taka hnusobka vtedy..sa to tak po mesiaci opakuje..tak si myslim,ze asi zato.a ze by som mala menej mlieka som si nevsimla.ja mam tak akurat,ani preplnene ani susene slivky :grinning:
7. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, no nemusis dat to mliecko, ale je to naj, sak kup umele, ved sa nic nestane ked 2 krad do mesiaca urobis spenat s umelim liekom, ja by som to tak robila, len nerobim, bo kupujem hippky :wink: ale mam doma mliecko hipp, pre istotu :wink:
no a s tym hajanim , no tak ja som chvala bohu ani prijednom dietati nemusela uspavat na rukach, teda tamcu do 2 mesiacov sme natrasali, ale potom utalo a thomaska od narodenia neuspavam, on zaspi sam aj cez den, on natrasanie neznasa, jedine nosenie na rukach ked nespi :angry: ale co uz vydrzime :slight_smile:

zuzka alica, ja som kupila kukuricne chrumky malemu a malej sladke, ona radsej sladke ako vy :grinning: :grinning:

alica teda sak ma nauc robit tie kolaze, ja to neviem zapana, zaregistrovala som sa a co dalej :sweat_smile:
ale vidim,ze ta to bavi, fakt pekne kolaze :dizzy_face:

luci, moja kamoska koji rok a polrocne dieta, dcerku a este nedostala :astonished: , no tak to je asi fakt na zene a aku ma pohodu a tak....ja som rada,ze stale kojim a dlho budem :dizzy_face:
a preco by si nezohnala tiez chrumky?? sak skus cez net, na obale nebola ich internetova stranka?
7. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, vidis, to ma nenapadlo, ze kuknut na nete :slight_smile: ...ach, jo, vykojeny mozog :grinning:
no, je pravda, ze pri Jankovi som dostala MS az nejako po roku?..uz si nepamatam, tak este mam hadam cas....
7. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi je teraz nový ten program trojka,je v angličtine ale šak tebe to problém robiť nebude,tak ked pojdeš robiť foto tak ťa možem cez ip navigovať,ok?
7. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu s tým bavkám už ich mám tolko všelijakých narobených :grinning: :grinning: :grinning: možem otvoriť nejakú výstavu :grinning:
7. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vykojený mozog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja skusim rukou nieco odstriekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak vela jej toho varit nebudem,tak hadam sa trocha potrapim :grinning: umele nemam :unamused: voljako si poradim
no idem ja..andrejka si ma nevsima.. :confounded: huhuuu tu som :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
a uz nie som :grinning:
idem do snickova :grinning:
papapa

inak hanka v uz konecne kocariku pekne sama..no v postielke ani na posteli nie :cry: ale ja ju taaak lubim,ja si ju tak tulim ked zatvara tie ocka malinke :slight_smile:
avojte :wink:
7. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok