Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
7. dec 2008

luci 😉
no tak preco som ja dostala tak skoro 😲 sak som mu ani umele nedavala nic a ja nechapem, ale sak kazda zena je ina, no co uz, sak sa tomu tak ci tak nevyhnem, az tak v prechode 😀

alica, no ked sa k tym fotkam dostanem, ale urcite ti poslem ip, ked tam bude, diky 😵

dididi30
7. dec 2008

alica 😀 😀 😀 ze vykojeny mozog, to si kde na to prisla 😀 😀

dididi30
7. dec 2008

kostricka dobru nocku a prijemne odsavanie 😀

alica147
7. dec 2008

dobru nocku kosrička ty ináč to kedy chodíš spávať?dobre ja som extrém že po pol noci ale ty si opačný extrém 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
7. dec 2008

šak to Lucia si napísala 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
7. dec 2008

oprava kostrička 😉 😀 a šak nechod ešte hajať 😝

smska1979
7. dec 2008

Ahojte, zajtra chcem dat malemu prvykrat maso a neviem, ako postupovat pri zavadzani masa na obed. Citala som, ze maso by sa malo podavat 6x do tyzdna a raz zltok. To hned od zajtra mam uz stale kazdy den davat na obed maso? Alebo zo zaciatku menej casto?

dididi30
7. dec 2008

smska postupne 😉 teda kazdy 3 den a potom druhy a potom kazdy den 😉

lucia31
7. dec 2008

alica 😀 ty nam nejak komolis mena, a nebud kostricku, uz je urcite v risi snov 🙂 ja tiez chodim spavat okolo polnoci 😝 , ale ja si vzdy pri malej vecer schrupnem, tak potom som ako rybicka 🙂

smska1979
7. dec 2008

didi a to cca za aky cas prejdeme na kazdy den?

dididi30
7. dec 2008

sumska, no ja sa neriadim radami, lebo ja koijm,ze zacala som prikmovat od 5 mesiaca, zeleninkou a masko sme zacali asi tak po mesiaci, no ale ja som nesla zaradom ako sa ma, ale rovno som miesala a masko davam 2-3 krad do tyzdna raz kuracinu a 2 krat hovadzinu 😉

takze si urobi ako uznas za vhodne, napr po 2 tyzdnoch 😉

dididi30
7. dec 2008

moj drobcek spi uz od pol siedmej, len uz sa 3 krat zobudil s placom, neviem co sa deje, asi brusko ☹

tak ja idem z netu, papa 😉

dobru nocku 🙂

smska1979
7. dec 2008

asi budem spociatku zriedkavejsie, ako ty a potom sa spytam este na poradni. A vdaka za radu.

alica147
7. dec 2008

didi dobrú,ja už som tiež malého teraz kojila 😕

graziela
7. dec 2008

Cafte zienky,
Alicka, mile od teba, ze si si na mna spomenula....aj so spenatom 😀
Prave som sa chcela opytat, ze ako robite spenat, a citam, ze Didi prave pisala...len mam jeden dotazik - ak pridavate MM do varenia, to by sa nemalo varit, lebo straca dolezite vitaminky, ci sa mylim?
Kostri,
tak kedy zaciname? Jasne, ze sa pridavam k tebe do timu...mne by sa tiez lepsie chudlo vo dvojke, trojke, stvorke, atd 😲

alica147
7. dec 2008

tak ja sa k vám po zožranej celej čoko 😠 pridávam 😀

lucia31
7. dec 2008

alica, nic si z toho nerob, ja som vcera este o pol dvanastej jedla spekacku, co zostala z privarku a dva rozky, no a este som to dorazila zjedenim polovice Mikulasa 🙂 ...a dnes rano mi manzel povedal, ze nejako chudnem, dobr, nie?...to potesi 😀
grazi, ja materske mlieko pridavam az na koniec, tiez nevarim...

andy111
7. dec 2008

ahojte po dlhej dobe sa hlasime aj my
urcite nebude cas citat celu vasu korespondenciu za predosly mesiac tak sa len hlasim a idem si aspon precitat tuto temu

alica147
7. dec 2008

luci dík za podporu akurát že by som zrovna chudla povedať nemožem 😀 😀 šak sa furt len vyhováram že ked nabehnem do roboty aby som mala čo zhadzovať 😀 😀
andy ahoj,kde si sa stratila?

andy111
7. dec 2008

alica: ahoj, no ani som sa nestratila len akosik nemam energiu cas a naladu na net doma a v praci nestiham no snad sa mi pritrafi aj viac casu

alica147
7. dec 2008

a ty už pracuješ?to mi nejako uniklo 😕 alebo som zabudla? 😕 ja už tiež nastupujem v jamuári?dá sa to zvládať? a kde máš Nikolku?

andy111
7. dec 2008

novinky: Niki mala mat poradnu vo stvrtok ale doki nas nezobrala ze buduci tyzden takze miery a ine povinnosti neviem
ak si spominam tak uz tu mame par deti co maju uz 6 mesiacikov ale tusim skor uz prikrmujete
my mame vyrocie v sobotu a tak sa uz chystam na mrkvicku
no a zubky som sa dnes na plavani rozculovala ze my este nic nemame a ostatne okrem jednej maju a co to? poobede cele prespala a vecer mi ukazala prerezany zub skoro som sa roztesila uplne
len kakanie bolo v posledny tyzden viac a trosku viac kusala inak ziadna teplota a ani sliny

andy111
7. dec 2008

alica: ja pracujem neprestajne len tyzden som bola s NIki doma a ked som vpraci tak Niki je u matky alebo svokry lepsiu pani na strazenie nemam a mozu behat po byte bo dovera v rodinu
no da sa to zvladat ale musis sa odosobnit trosku od dietata ale ved si to neskusila s Kristinkou?

alica147
7. dec 2008

no Kika mal bez troch mesiacov tri roky ked som išla do roboty,ale takto skoro no neviem budem ja rúúúkať za malým kým si zvyknem 😢 😢 😢

andy111
7. dec 2008

otazka: ako ste na tom so sportakmy? drzite deti este v hlbokom? ja som si zaobstarala remene a mala sedi v hlbokom a nevypadne co ma ukludnuje ale este nechcem ist do buginy
inak som bola v rakusku na nakupoch a kurna videla som tam spiiiiiiiiiiiica fusak ale stoji 4 litre
no neviem neviem ci sa necratim a nekupim
inak spiiiica veci maju v HM a to som u nas v Blave nebola ale ceny maju suprove som sa vyblaznila
inak som v BIPE nakupila kase za supis ceny uz si spisujem s kamoskami zoznam na buduci nakup, nechapem ako je mozne ze u nas sa predava len 250g a tam 500g a nevravim o cenach

andy111
7. dec 2008

alica: dost mozne, ja ked pridem po vycepravajucom dni domov a uvidim ten usmev na celu tvar sa mi srdce trha a som vzdy vytesena z vikendu ale v sobotu poobede toho mam dost ti poviem je to luxux nema dieta 8 hodin denne a robit si co chces a bgyt medzi ludmi a byt v rytme
kamoska je doma uz 10 mesiacov a dolahla na nu depka som bola u nej no nezavidim vam co ste doma

alica147
7. dec 2008

my sme v hlbokom a aj celú zimu budeme,ja plánuje športový až na jar
a čože,4litre za fusak? 😕 to čo má nejaké špeci vyhrievanie či čo? 😕

andy111
7. dec 2008

aaaaaale nie len vonkajsia strana bola z jemneho menzestru ci tak nejako vnutro bola jemna kozusina ktora sa nedala vytrhat
a ma to zypsovanie po oboch stran aj z dola aj v strede, ma to kapucu, vnutorne popruhy no ako vravim spiiiiica len ked si uvedomim ze na aky to je kratky cas tak ma to odradza

andy111
7. dec 2008

ok prcham spat alica dobru noc prajem

alica147
7. dec 2008

pa pa dobru 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre