• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
luci :wink:
no tak preco som ja dostala tak skoro :astonished: sak som mu ani umele nedavala nic a ja nechapem, ale sak kazda zena je ina, no co uz, sak sa tomu tak ci tak nevyhnem, az tak v prechode :grinning:

alica, no ked sa k tym fotkam dostanem, ale urcite ti poslem ip, ked tam bude, diky :dizzy_face:
7. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica :grinning: :grinning: :grinning: ze vykojeny mozog, to si kde na to prisla :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostricka dobru nocku a prijemne odsavanie :grinning:
dobru nocku kosrička ty ináč to kedy chodíš spávať?dobre ja som extrém že po pol noci ale ty si opačný extrém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
šak to Lucia si napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava kostrička :wink: :grinning: a šak nechod ešte hajať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zajtra chcem dat malemu prvykrat maso a neviem, ako postupovat pri zavadzani masa na obed. Citala som, ze maso by sa malo podavat 6x do tyzdna a raz zltok. To hned od zajtra mam uz stale kazdy den davat na obed maso? Alebo zo zaciatku menej casto?
7. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smska postupne :wink: teda kazdy 3 den a potom druhy a potom kazdy den :wink:
7. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica :grinning: ty nam nejak komolis mena, a nebud kostricku, uz je urcite v risi snov :slight_smile: ja tiez chodim spavat okolo polnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ja si vzdy pri malej vecer schrupnem, tak potom som ako rybicka :slight_smile:
7. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi a to cca za aky cas prejdeme na kazdy den?
7. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sumska, no ja sa neriadim radami, lebo ja koijm,ze zacala som prikmovat od 5 mesiaca, zeleninkou a masko sme zacali asi tak po mesiaci, no ale ja som nesla zaradom ako sa ma, ale rovno som miesala a masko davam 2-3 krad do tyzdna raz kuracinu a 2 krat hovadzinu :wink:

takze si urobi ako uznas za vhodne, napr po 2 tyzdnoch :wink:
7. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drobcek spi uz od pol siedmej, len uz sa 3 krat zobudil s placom, neviem co sa deje, asi brusko :frowning2:

tak ja idem z netu, papa :wink:

dobru nocku :slight_smile:
7. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi budem spociatku zriedkavejsie, ako ty a potom sa spytam este na poradni. A vdaka za radu.
7. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dobrú,ja už som tiež malého teraz kojila :confused:
7. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte zienky,
Alicka, mile od teba, ze si si na mna spomenula....aj so spenatom :grinning:
Prave som sa chcela opytat, ze ako robite spenat, a citam, ze Didi prave pisala...len mam jeden dotazik - ak pridavate MM do varenia, to by sa nemalo varit, lebo straca dolezite vitaminky, ci sa mylim?
Kostri,
tak kedy zaciname? Jasne, ze sa pridavam k tebe do timu...mne by sa tiez lepsie chudlo vo dvojke, trojke, stvorke, atd :astonished:
7. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa k vám po zožranej celej čoko :angry: pridávam :grinning:
7. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, nic si z toho nerob, ja som vcera este o pol dvanastej jedla spekacku, co zostala z privarku a dva rozky, no a este som to dorazila zjedenim polovice Mikulasa :slight_smile: ...a dnes rano mi manzel povedal, ze nejako chudnem, dobr, nie?...to potesi :grinning:
grazi, ja materske mlieko pridavam az na koniec, tiez nevarim...
7. dec 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po dlhej dobe sa hlasime aj my
urcite nebude cas citat celu vasu korespondenciu za predosly mesiac tak sa len hlasim a idem si aspon precitat tuto temu
7. dec 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dík za podporu akurát že by som zrovna chudla povedať nemožem :grinning: :grinning: šak sa furt len vyhováram že ked nabehnem do roboty aby som mala čo zhadzovať :grinning: :grinning:
andy ahoj,kde si sa stratila?
7. dec 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: ahoj, no ani som sa nestratila len akosik nemam energiu cas a naladu na net doma a v praci nestiham no snad sa mi pritrafi aj viac casu
7. dec 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty už pracuješ?to mi nejako uniklo :confused: alebo som zabudla? :confused: ja už tiež nastupujem v jamuári?dá sa to zvládať? a kde máš Nikolku?
7. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novinky: Niki mala mat poradnu vo stvrtok ale doki nas nezobrala ze buduci tyzden takze miery a ine povinnosti neviem
ak si spominam tak uz tu mame par deti co maju uz 6 mesiacikov ale tusim skor uz prikrmujete
my mame vyrocie v sobotu a tak sa uz chystam na mrkvicku
no a zubky som sa dnes na plavani rozculovala ze my este nic nemame a ostatne okrem jednej maju a co to? poobede cele prespala a vecer mi ukazala prerezany zub skoro som sa roztesila uplne
len kakanie bolo v posledny tyzden viac a trosku viac kusala inak ziadna teplota a ani sliny
7. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: ja pracujem neprestajne len tyzden som bola s NIki doma a ked som vpraci tak Niki je u matky alebo svokry lepsiu pani na strazenie nemam a mozu behat po byte bo dovera v rodinu
no da sa to zvladat ale musis sa odosobnit trosku od dietata ale ved si to neskusila s Kristinkou?
7. dec 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Kika mal bez troch mesiacov tri roky ked som išla do roboty,ale takto skoro no neviem budem ja rúúúkať za malým kým si zvyknem :cry: :cry: :cry:
7. dec 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otazka: ako ste na tom so sportakmy? drzite deti este v hlbokom? ja som si zaobstarala remene a mala sedi v hlbokom a nevypadne co ma ukludnuje ale este nechcem ist do buginy
inak som bola v rakusku na nakupoch a kurna videla som tam spiiiiiiiiiiiica fusak ale stoji 4 litre
no neviem neviem ci sa necratim a nekupim
inak spiiiica veci maju v HM a to som u nas v Blave nebola ale ceny maju suprove som sa vyblaznila
inak som v BIPE nakupila kase za supis ceny uz si spisujem s kamoskami zoznam na buduci nakup, nechapem ako je mozne ze u nas sa predava len 250g a tam 500g a nevravim o cenach
7. dec 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: dost mozne, ja ked pridem po vycepravajucom dni domov a uvidim ten usmev na celu tvar sa mi srdce trha a som vzdy vytesena z vikendu ale v sobotu poobede toho mam dost ti poviem je to luxux nema dieta 8 hodin denne a robit si co chces a bgyt medzi ludmi a byt v rytme
kamoska je doma uz 10 mesiacov a dolahla na nu depka som bola u nej no nezavidim vam co ste doma
7. dec 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v hlbokom a aj celú zimu budeme,ja plánuje športový až na jar
a čože,4litre za fusak? :confused: to čo má nejaké špeci vyhrievanie či čo? :confused:
7. dec 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaale nie len vonkajsia strana bola z jemneho menzestru ci tak nejako vnutro bola jemna kozusina ktora sa nedala vytrhat
a ma to zypsovanie po oboch stran aj z dola aj v strede, ma to kapucu, vnutorne popruhy no ako vravim spiiiiica len ked si uvedomim ze na aky to je kratky cas tak ma to odradza
7. dec 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok prcham spat alica dobru noc prajem
7. dec 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa dobru :slight_smile:
7. dec 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok