• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
andrejka,neboj,zvladnete to..bude ti to chvilu trvat,kym si zvyknes..no mne trvalo pat mesiacov,kym som zvladla nechat malu polhod samu s babkou :confused: :pensive: co us,som taka uzkostliva..

a zuzpolka ti neposlala mailiky?mam ti poslat? :slight_smile: vis jake fajne? :grinning:
16. dec 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi dík :wink: za albumíky; a ja som myslela že v tom jednom maju byť detičky po narodení :confused: Thomasko tam je už aký vyfašákovaný :grinning:
16. dec 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jar kostri a vazne, to co som napisala :grinning: :grinning: :grinning: ja som myslela,ze do 30 a 2 februara nastupujem, no je to v kope,ze 2 v 1 chaaaaaaaaaaaaaaapes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, po narodeni. aj ja dam nemocnicnu, neh vidno, aky bola drobec. :grinning:
ale vsak kazdy nech si vyberie fotku, ako sa mu paci. niekto mozno nema az take dobre nemocnicne :slight_smile:
16. dec 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz mi neposlala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jasne pošli :grinning: a dík za podporu ja som tiež uzkostlivá jak jenno hovado
16. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, ale tam mat thomasko asik 2 tyzdne :grinning: :wink:
16. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi to fakt?no hotový fešulo :grinning:
16. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi ale ja mam aj z nemocnice, no tak dam taku teda, bo ste premudrele :angry: :cry: :cry:
16. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale ved sa nepaprč ved ju nechaj :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ribizek kresne foťase?v čom to robíš?niektoré fakt nemaju chybu :wink:
16. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi cmuky :wink:
16. dec 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, a nieze tu fotku zmenis. vsak uvidis, urcite nebudes jedina, kto si vybral taky styl. kazdy si uprednostni ine, nie? :wink: aj ja som mala predtym fotku v lehatku. ale teraz sa mi viac bude pacit ina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podla mna je ta fotka super.
ribize, chvalim scrapbooky. ja som to skusala, ale neviem narabat s 'layers' (vrstvami). neviem to proste tak dobre upravit, aby mi neprecnievali a neprekryvali sa s pozadim a tak...
16. dec 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi, pocuj, sak ty si tam nase dala a ty si preco nedala malicku, sak ty si mala mat tam prva ako stvritelka, nie? :slight_smile: no ja som zmenila, nech je to ako sa patri, ja sa viem prisposobit :wink: mas tu foto v jun2008 :wink: diky
16. dec 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dufam že si sa nenaštvala :cry:
16. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi, zmenim ak xces. vsak to sa da kedykolvek zmenit, keby sa dakto rozhodol, ze uz xce inu.
didi, ja som sa vrhla na tie vase fotky, svoje som este nemala cas vybrat :grinning:
16. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja trubka, zase pisem nextiac ako jun2008 :sweat_smile:
16. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :grinning:

dnes ma Viki prvy pad za sebou :frowning2: spadla z postele :cry: :pensive: ale ani moc neplačkala,,,,,to som odbehla len na sekundu z izby a buuuuuuuum,,,,,neviem ako sa jej to podarilo :confounded: :frowning2:

alicka, poslali ti baby mailiky? :grinning: ja nemam adresu inak by som aj tebe poslala :wink:

zazi maš IP foto :wink:
16. dec 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali už ta maaaaaaaaaaam :wink: :grinning: poslali ti niečo? aby som ti zas to iste neposlala :sweat_smile:
16. dec 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, čo porábate, koníkujete? :grinning: :grinning: :grinning: Mne sa to tiež tak páči ako hovorila Andrejka s tým albumom, máte tam pekné fotečky Gali aj ty Andrejka.
Zazi idem ti poslať údaje aby si tam aj nás mohla dať, ale tiež neviem poslať link, kostri nie si sama :grinning: :grinning:
Ja zatiaľ posielam iba bábätkovskú, ešte polrôčka nemáme, možno sa nám ešte dáka pekná podarí. Didi to je super nápad s tými vianocami, ale ani mi nemáme to oblečko :wink: Snád dáku pod stromčekom spravíme.
16. dec 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, uz sa nam to pomaly zaplna :dizzy_face:
tak len posielajte fotky a ja budem priebezne doplnat, ako budem mat cas :wink:

zuzi, z toho si nic nerob. sa este napadaju... viacerym sa to uz stalo. ja ju uz pre istotu vzdy oblozim perinou a vankusom. ale kto vie. onedlho uz ani to nebude stacit a moze sa stat aj mne... :fearful:
16. dec 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi, ja viem že ešte veeeeeela krat popada, preto som to zobrala v pohode :wink: :slight_smile:
ja som ju neobložila ničim lebo to bola len sekunda a vidiš :confused: už ju asi budem :grinning:
16. dec 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ribizek krasne nove fotky si dala :wink: :slight_smile:
16. dec 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi horoskop mi jarka poslala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmmmm to nema asi odomna :confounded: a mne neposlala, no pekne kostri :angry: :angry: :grinning:
idem ti niečo poslat :wink:
16. dec 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to to som tomu zase dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, vitaj v klube matiek, co im uz spadlo babo :grinning:
16. dec 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosli sme od dokiny, zevraj to ma cosi lepsie, tak nadalej pokracovat s tou sodou
16. dec 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj riesite fotecky, ja dam potom daku so stromcekom, az bude, oblecko nemame
16. dec 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz,uz ho mas aj ty :wink:
inak ja som nic proti mojmu muzovi co sa tyka pc :grinning: si sadol minule v monterkach k pc,ze ide si volaco pohladat..a ked nasiel tak tam bolo ze zadaj svoju emailovu adresu..a kedze vtedy este nemal,tak si vymyslel :wink: a myslel si,ze tym padom je uz vytvorena :grinning: no a kedze nevedel ako sa pise zavinac :grinning: tak tam vypisal ze:zavinak :grinning: aj s makcenom na n :grinning: :grinning: :grinning: a mu to vypisalo ze zadali ste neexistujucu adresu :grinning: a on sa rozculoval,ze jak to vedaa ze on nema adresu :grinning: :grinning: :grinning:
..no smejem sa tu na svojom humore jak diili :rolling_eyes: :grinning:
idem vymazat svokru :rolling_eyes:
zazi,to co si mi cil napisala o poslati tej fotky do albumu,mysliac si,ze to bude pre mna jednodochsie..som vobec nepochopila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok