Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zaza_na
16. dec 2008

kostri, si ma pobavila so svojim manzelom 😀
neva, ze nevies. za pokus to stalo 😉 len vypocitaj, kolka je ta fotka v poradi, ktoru xces 😉

alica147
16. dec 2008

jari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
16. dec 2008

zozrala som celu sedemdecku zavaranych broskyn 😝 😀 😀 😀

dora01
16. dec 2008

preco zozrala? zpapenkala 😀

kikaamajko
16. dec 2008

Jarka, to bolo dobré s tvojim mužom 😀 😀 😀
Môj sa to naučil celkom sám ked musel, sme sa nemohli vidieť ani si volať tak si kúpil internet aby sme si mohli aspoň písať. 😉 A to je sedláčisko môj z konca sveta ale láska je láska.

dora01
16. dec 2008

laska horz prenasa 😉 😀

dora01
16. dec 2008

sarac, hotz - hory 😝

alica147
16. dec 2008

dora ty si jak ja čím vác sa snažím preklepy poopravovať tým vac ich narobím 😀 😀 😀 😀

dora01
16. dec 2008

no co uy so mnou, ked som dora 🙂

dora01
16. dec 2008

uy-uz 😀

dora01
16. dec 2008

lacko ti odkazuje ze GI GI GI 😀

alica147
16. dec 2008

😀 😀 😀 😀 zlatý je

dora01
16. dec 2008

teraz, ze GU Gu

dora01
16. dec 2008

ma dobru chvilku, bavi sa sam a rozprava si, jaj ale mi je dobre 😀

alica147
16. dec 2008

moj malý je v postielke mal by spať ale vykrikuje a dava si naopak dudel a hlasno s ním mlaská 😀 😀 😀 😀

dora01
16. dec 2008

je to chlap, musi cvicit mlaskanie 🙂

kikaamajko
16. dec 2008

môj sa už akurát budí po svojej pol hodke večernej 😉
Náš zase má pasiu ked ho krmim tak spraví že brm a pluje na všetky strany 😀 😀 To sa naučil jediné zatiaľ a stále to opakuje hlavne ked mu to KIka povie.

ribizek
16. dec 2008

Ahojte.

No, ja robím tie scrapy v Coreli. Robím s ním už dlhšie, tak sa mi v tom najlepšie robí. Ale viem, že dosť báb používa aj Gimp.

kostri
16. dec 2008

leni,ach ta laska nebeska 🙂 🙂 🙂

greguska
16. dec 2008

ahojte babulky 😉

jari, som sa zasmiala s tým tvojím mužom, no čo nie je každý stvorený pre počítač 😀

janka - ribizek, super scrapy. keby som ja mala viac času, by som sa do toho pustila.

malý je bohovský, leží na zemi a strašne ho rozčuluje tieň jeho ruky, sa snaží ho chytiť na zemi, ale keď položí rúčku, tak aj tieň zmizne. čuduje sa že čo to 😀

ja netuším, či pôjde dnes ešte búvať, my to máme také rozhádzané, každý deň inak. vstal o štvrtej, tak neviem... 😅

dora01
16. dec 2008

greguska, aj mne ked vstane o 4tej tak sa neviem rozhodnut co s nim, ked ho skusim dat spat o 6tej, tak strasne dlho nervaci kym zaspi, v poslednom case ho natahujeme do 7mej a potom ide spat akoze na noc

kostri
16. dec 2008

jani,recou akeho kmena hovoris?? 😕 booze,jaka som nevzdelana 😔 😉

alica147
16. dec 2008

že o štvrtej; baby moj malý vstal o druhej a už nezaspal tu sa rehoce nahlas vykrikuje blaboce 😀 ošiestej ho okupem a o pol siedmej pojde spať 😎

krazu
16. dec 2008

kostri 😀 😀 😀 😀 a este aj za mojho muza 😀 😀 😀 😀 😀

dora, aj my s tym spankom to riesime tak isto ako ty

dora01
16. dec 2008

ali, mne vydrzi byt pri vedomi 2 hodky, ked sa dobre vyspi tak 2a stvrt, ked to presvihnem strasne dlho reve kym zaspi.

mirusko je akcak, co si dnes pila? vela kavy? 😉 😀

kostri
16. dec 2008

no u nas to posledne vecerne zaspavanie tiez trva dlho,akoby sa nevedela rozhodnut,ci spat,ci nie..a rozhadzane to mame aj my.no v poslednej dobe spava polhod doobeda,dve hodky naobed a polhod este potom okolo stvrtej,no niekedy je taka mrzuta,zaspi este raz okolo stvrt na sedem,tak pred siedmou sa zobudi,papa,o pol osmej sa kupe a medzi pol deviatou-deviatou spi..

vy o kolkej kupkate?

keby moj vedel ze sa tu na nom rehoceme 😅

krazu
16. dec 2008

alica nam sa tiez uz dva krat stalo, ze maly v stal o pol tretej-tretej a potom isiel spinkat az vecer, ale to uz s nim bolo na nevydrzanie

greguska
16. dec 2008

adka, síce vstal o štvrtej, ale spal za celý deň 1,5 hodiny. ale je celkom čulý, takže spať už asi nebude, budeme sa hrajkať 😉

náš býva medzi spánkami hore min. 3 hodiny a to spí pol hodku 😅

krazu
16. dec 2008

kostri, ako sa menil cas tak mi kupeme o siestej, predtym o siedmej, dako sa nam to nepodarilo posunut o hodinu neskor 😒 . a spinkat ide okolo siedmej a do pol osmej zvikne uz spinkat, niekedy aj skor

kostri
16. dec 2008

no sa uz tolko nerehocme na nom 😅 ale jaky bol smisniii 😀 😀 😀 a este take strapate vlasy mal a si prehraboval s ruku v nich 😅 a na ponozke mal diru 😀 😀 😀 ..no to som nemusela napisat 🙄 to moja hanba 🙄 .. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre