• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
kostri, si ma pobavila so svojim manzelom :grinning:
neva, ze nevies. za pokus to stalo :wink: len vypocitaj, kolka je ta fotka v poradi, ktoru xces :wink:
16. dec 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zozrala som celu sedemdecku zavaranych broskyn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco zozrala? zpapenkala :grinning:
16. dec 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka, to bolo dobré s tvojim mužom :grinning: :grinning: :grinning:
Môj sa to naučil celkom sám ked musel, sme sa nemohli vidieť ani si volať tak si kúpil internet aby sme si mohli aspoň písať. :wink: A to je sedláčisko môj z konca sveta ale láska je láska.
16. dec 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laska horz prenasa :wink: :grinning:
16. dec 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarac, hotz - hory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora ty si jak ja čím vác sa snažím preklepy poopravovať tým vac ich narobím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uy so mnou, ked som dora :slight_smile:
16. dec 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uy-uz :grinning:
16. dec 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lacko ti odkazuje ze GI GI GI :grinning:
16. dec 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatý je
16. dec 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz, ze GU Gu
16. dec 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma dobru chvilku, bavi sa sam a rozprava si, jaj ale mi je dobre :grinning:
16. dec 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj malý je v postielke mal by spať ale vykrikuje a dava si naopak dudel a hlasno s ním mlaská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to chlap, musi cvicit mlaskanie :slight_smile:
16. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj sa už akurát budí po svojej pol hodke večernej :wink:
Náš zase má pasiu ked ho krmim tak spraví že brm a pluje na všetky strany :grinning: :grinning: To sa naučil jediné zatiaľ a stále to opakuje hlavne ked mu to KIka povie.
16. dec 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

No, ja robím tie scrapy v Coreli. Robím s ním už dlhšie, tak sa mi v tom najlepšie robí. Ale viem, že dosť báb používa aj Gimp.
16. dec 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,ach ta laska nebeska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dec 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:

jari, som sa zasmiala s tým tvojím mužom, no čo nie je každý stvorený pre počítač :grinning:

janka - ribizek, super scrapy. keby som ja mala viac času, by som sa do toho pustila.

malý je bohovský, leží na zemi a strašne ho rozčuluje tieň jeho ruky, sa snaží ho chytiť na zemi, ale keď položí rúčku, tak aj tieň zmizne. čuduje sa že čo to :grinning:

ja netuším, či pôjde dnes ešte búvať, my to máme také rozhádzané, každý deň inak. vstal o štvrtej, tak neviem... :sweat_smile:
16. dec 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska, aj mne ked vstane o 4tej tak sa neviem rozhodnut co s nim, ked ho skusim dat spat o 6tej, tak strasne dlho nervaci kym zaspi, v poslednom case ho natahujeme do 7mej a potom ide spat akoze na noc
16. dec 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,recou akeho kmena hovoris?? :confused: booze,jaka som nevzdelana :pensive: :wink:
16. dec 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že o štvrtej; baby moj malý vstal o druhej a už nezaspal tu sa rehoce nahlas vykrikuje blaboce :grinning: ošiestej ho okupem a o pol siedmej pojde spať :sunglasses:
16. dec 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este aj za mojho muza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dora, aj my s tym spankom to riesime tak isto ako ty
16. dec 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, mne vydrzi byt pri vedomi 2 hodky, ked sa dobre vyspi tak 2a stvrt, ked to presvihnem strasne dlho reve kym zaspi.

mirusko je akcak, co si dnes pila? vela kavy? :wink: :grinning:
16. dec 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas to posledne vecerne zaspavanie tiez trva dlho,akoby sa nevedela rozhodnut,ci spat,ci nie..a rozhadzane to mame aj my.no v poslednej dobe spava polhod doobeda,dve hodky naobed a polhod este potom okolo stvrtej,no niekedy je taka mrzuta,zaspi este raz okolo stvrt na sedem,tak pred siedmou sa zobudi,papa,o pol osmej sa kupe a medzi pol deviatou-deviatou spi..

vy o kolkej kupkate?

keby moj vedel ze sa tu na nom rehoceme :sweat_smile:
16. dec 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica nam sa tiez uz dva krat stalo, ze maly v stal o pol tretej-tretej a potom isiel spinkat az vecer, ale to uz s nim bolo na nevydrzanie
16. dec 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, síce vstal o štvrtej, ale spal za celý deň 1,5 hodiny. ale je celkom čulý, takže spať už asi nebude, budeme sa hrajkať :wink:

náš býva medzi spánkami hore min. 3 hodiny a to spí pol hodku :sweat_smile:
16. dec 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, ako sa menil cas tak mi kupeme o siestej, predtym o siedmej, dako sa nam to nepodarilo posunut o hodinu neskor :unamused: . a spinkat ide okolo siedmej a do pol osmej zvikne uz spinkat, niekedy aj skor
no sa uz tolko nerehocme na nom :sweat_smile: ale jaky bol smisniii :grinning: :grinning: :grinning: a este take strapate vlasy mal a si prehraboval s ruku v nich :sweat_smile: a na ponozke mal diru :grinning: :grinning: :grinning: ..no to som nemusela napisat :rolling_eyes: to moja hanba :rolling_eyes: .. :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok