Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
16. dec 2008

andrejka,neboj,zvladnete to..bude ti to chvilu trvat,kym si zvyknes..no mne trvalo pat mesiacov,kym som zvladla nechat malu polhod samu s babkou 😕 😔 co us,som taka uzkostliva..

a zuzpolka ti neposlala mailiky?mam ti poslat? 🙂 vis jake fajne? 😀

alica147
16. dec 2008

zazi dík 😉 za albumíky; a ja som myslela že v tom jednom maju byť detičky po narodení 😕 Thomasko tam je už aký vyfašákovaný 😀

dididi30
16. dec 2008

jar kostri a vazne, to co som napisala 😀 😀 😀 ja som myslela,ze do 30 a 2 februara nastupujem, no je to v kope,ze 2 v 1 chaaaaaaaaaaaaaaapes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaza_na
16. dec 2008

hej, po narodeni. aj ja dam nemocnicnu, neh vidno, aky bola drobec. 😀
ale vsak kazdy nech si vyberie fotku, ako sa mu paci. niekto mozno nema az take dobre nemocnicne 🙂

alica147
16. dec 2008

zuz mi neposlala 😢 😢 😢 😢 😢 jasne pošli 😀 a dík za podporu ja som tiež uzkostlivá jak jenno hovado

dididi30
16. dec 2008

alica, ale tam mat thomasko asik 2 tyzdne 😀 😉

alica147
16. dec 2008

didi to fakt?no hotový fešulo 😀

dididi30
16. dec 2008

zazi ale ja mam aj z nemocnice, no tak dam taku teda, bo ste premudrele 😠 😢 😢

alica147
16. dec 2008

😀 😀 😀 ale ved sa nepaprč ved ju nechaj 😀 😀 😀

alica147
16. dec 2008

ribizek kresne foťase?v čom to robíš?niektoré fakt nemaju chybu 😉

alica147
16. dec 2008

didi cmuky 😉

zaza_na
16. dec 2008

didi, a nieze tu fotku zmenis. vsak uvidis, urcite nebudes jedina, kto si vybral taky styl. kazdy si uprednostni ine, nie? 😉 aj ja som mala predtym fotku v lehatku. ale teraz sa mi viac bude pacit ina 😝
podla mna je ta fotka super.
ribize, chvalim scrapbooky. ja som to skusala, ale neviem narabat s 'layers' (vrstvami). neviem to proste tak dobre upravit, aby mi neprecnievali a neprekryvali sa s pozadim a tak...

dididi30
16. dec 2008

zazi, pocuj, sak ty si tam nase dala a ty si preco nedala malicku, sak ty si mala mat tam prva ako stvritelka, nie? 🙂 no ja som zmenila, nech je to ako sa patri, ja sa viem prisposobit 😉 mas tu foto v jun2008 😉 diky

alica147
16. dec 2008

didi dufam že si sa nenaštvala 😢

jun2008
autor
16. dec 2008

didi, zmenim ak xces. vsak to sa da kedykolvek zmenit, keby sa dakto rozhodol, ze uz xce inu.
didi, ja som sa vrhla na tie vase fotky, svoje som este nemala cas vybrat 😀

jun2008
autor
16. dec 2008

ja trubka, zase pisem nextiac ako jun2008 😅

alica147
16. dec 2008

jun 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
16. dec 2008

ahojky 😀

dnes ma Viki prvy pad za sebou ☹ spadla z postele 😢 😔 ale ani moc neplačkala,,,,,to som odbehla len na sekundu z izby a buuuuuuuum,,,,,neviem ako sa jej to podarilo 😖 ☹

alicka, poslali ti baby mailiky? 😀 ja nemam adresu inak by som aj tebe poslala 😉

zazi maš IP foto 😉

zuzpolka
16. dec 2008

ali už ta maaaaaaaaaaam 😉 😀 poslali ti niečo? aby som ti zas to iste neposlala 😅

kikaamajko
16. dec 2008

Ahojky, čo porábate, koníkujete? 😀 😀 😀 Mne sa to tiež tak páči ako hovorila Andrejka s tým albumom, máte tam pekné fotečky Gali aj ty Andrejka.
Zazi idem ti poslať údaje aby si tam aj nás mohla dať, ale tiež neviem poslať link, kostri nie si sama 😀 😀
Ja zatiaľ posielam iba bábätkovskú, ešte polrôčka nemáme, možno sa nám ešte dáka pekná podarí. Didi to je super nápad s tými vianocami, ale ani mi nemáme to oblečko 😉 Snád dáku pod stromčekom spravíme.

zaza_na
16. dec 2008

tak, uz sa nam to pomaly zaplna 😵
tak len posielajte fotky a ja budem priebezne doplnat, ako budem mat cas 😉

zuzi, z toho si nic nerob. sa este napadaju... viacerym sa to uz stalo. ja ju uz pre istotu vzdy oblozim perinou a vankusom. ale kto vie. onedlho uz ani to nebude stacit a moze sa stat aj mne... 😨

zuzpolka
16. dec 2008

zazi, ja viem že ešte veeeeeela krat popada, preto som to zobrala v pohode 😉 🙂
ja som ju neobložila ničim lebo to bola len sekunda a vidiš 😕 už ju asi budem 😀

zuzpolka
16. dec 2008

ribizek krasne nove fotky si dala 😉 🙂

alica147
16. dec 2008

zuzi horoskop mi jarka poslala 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
16. dec 2008

hmmmmmmmmm to nema asi odomna 😖 a mne neposlala, no pekne kostri 😠 😠 😀
idem ti niečo poslat 😉

alica147
16. dec 2008

to to som tomu zase dala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dora01
16. dec 2008

zuzpolka, vitaj v klube matiek, co im uz spadlo babo 😀

dora01
16. dec 2008

dosli sme od dokiny, zevraj to ma cosi lepsie, tak nadalej pokracovat s tou sodou

dora01
16. dec 2008

jaj riesite fotecky, ja dam potom daku so stromcekom, az bude, oblecko nemame

kostri
16. dec 2008

zuz,uz ho mas aj ty 😉
inak ja som nic proti mojmu muzovi co sa tyka pc 😀 si sadol minule v monterkach k pc,ze ide si volaco pohladat..a ked nasiel tak tam bolo ze zadaj svoju emailovu adresu..a kedze vtedy este nemal,tak si vymyslel 😉 a myslel si,ze tym padom je uz vytvorena 😀 no a kedze nevedel ako sa pise zavinac 😀 tak tam vypisal ze:zavinak 😀 aj s makcenom na n 😀 😀 😀 a mu to vypisalo ze zadali ste neexistujucu adresu 😀 a on sa rozculoval,ze jak to vedaa ze on nema adresu 😀 😀 😀
..no smejem sa tu na svojom humore jak diili 🙄 😀
idem vymazat svokru 🙄
zazi,to co si mi cil napisala o poslati tej fotky do albumu,mysliac si,ze to bude pre mna jednodochsie..som vobec nepochopila 😅 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre