Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
17. dec 2008

zuzi ved aj ja ,ale ked ten aktiferin doberiem taksi ten captafer kupim 😉

a aha čo som ešte našla o zavádzaní lepku 😕
http://www.porodnice.cz/node/38907

alica147
17. dec 2008

jej pozerate modre z neba?tak na tomto sidlisku bývame 😀 😀 😀

zuzpolka
17. dec 2008

ali, no može to byt všetko dobre lebo je to na prirodnej baze 🙂
modre z neba nekukam! je to smutne, ja take nemusim 😢

zaza_na
17. dec 2008

ahojte maminky 😉
tak ja som sa tu zase cely den neukazala. vcera som nemala cas uz ani vecer si tu sadnut. manzel obsadil pocitac a riesili sme zalezitosti okolo domu.
dnes som bola daco povybavovat v meste a konecne som skocila aj k doktorke. tak mi aspon potvrdila co som tusila, ze mam chytene priedusky a dala mi tabletky na podporu vykasliavania 😝

babenky, dnes sa mi uz asi nepodari pohadzat dalsie fotky do albumu a ani hodit obnovenu tabulku, ale zajtra sa uz posnazim, slubujem 😉

erika, no ahooooj. jejda, a ja som aj rozmyslala, ze co je s vami. esteze som vas neotravovala... juj, tak dufam, ze uz ste vporiadku. velmi dobre to zvladol manzel, aj s tou kasou 😀 a nezistili z coho ti tak prislo strasne zle? 😲 no len sa uzdrav 🙂

zuzi, my je luto, ze mate bacilov. ale aspon, ze budu vediet, co je malej a mozu ju liecit. prajem vam rychle uzdravenie. dufam, ze sa to odteraz bude uz len zlepsovat 😔

dididi30
17. dec 2008

zuzka, ale mne ukazuje meno a priezvysko aha tak preto vam nemozem posielat emaily, bo ta mam vase priezvyska 😕
a ako to ,ze mi to centrum neukaze ale priezvysko 😕 vidis, sak vy to nemate utajene 😅

jaj a v anglicku ziaden lepok nist, vsetko zaradom 😲
inak minule som kupila malemu ovocnu vyzivu, no ze maliny cucoriedky a baban a tam 75 percent jogurt 😲 tak som mu dala ochutnat,ze mama nechaj si a ja som si nechala , rovno do zaludka,mnaaaaaaaam 😀

kukam 😀

alica147
17. dec 2008

zazi a kde idete stavať domček?sa tešíš určite 🙂

dididi30
17. dec 2008

inak alica vidis, heh, ja a lucia sme tu o tom pisali, tu v anglicku piskoty od 4-6 mesiacov!! cize horsa na rozky a ficialne, lebo my neoficialne uz papame 😀 😀 😀

alica147
17. dec 2008

😀 😀 😀 😀 ináč baby ja som tak neskutočne pažravá,no ja nevím čo sa to so mnou robí 😕 kupila som malému také sušienky sunarka jaj a teraz som mu polovicu z nich zožrala aj s dvoma banánmi no som ja normálna 😕 🙄 😠 😠 😠 😠

kostri
17. dec 2008

no hanka dnes zas vracala,tak sa pytam 😢 bo som jej odvcera naordinovala mliecnu dietu az do odvolania 😀 a kym sme boli s muzom v obchode,jej svokra dala zuvat korku 😖 ale nic nebolo,az po hodine ju zacalo nadrapovat a chudiatko na styri krat ju vyvratila,ku koncu uz len taku penu ☹
vyrazky nema ani nehnackuje,potom bola ok cely den,len ju nieco poobede vonku v kocari zobudilo tak plakalaaa ☹ a potom to mala pomylene,bo jej ten dvojhodinovy spanok chybal,tak furt zivala
u nas nikto neni alergik

zuz,no toto? 😕 my sme tiez uzivali probiotika,volaju sa biogaja

gali,ze prevarenu vodu?? 😨 a to su seci anglani taki zdravi,ze neuzivaju atb,alebo preco to nechcu predpisovat??nechapem 😕

zuzpolka
17. dec 2008

zazi, dakujem 😉

dididi,,, nooo to sa tak blbo ukazuje aj mne 😖 asi musiš kliknut na to priezvisko a ukaže sa ti email adresa aspon myslim 😖 😀

dididi30
17. dec 2008

alica aj ja som dojedla baban, ale nic vice, dietujem 😀

inak drobec ma dnes kvalitne vyciciava, totalne slivecky mam pred sebou 😀 😀 😀 😀

jarka ta vidis, debili, .......oni su zasadne proti atb, na jednej strane dobre, ale na druhe strane jasna astma.....

zuzpolka
17. dec 2008

kostri viol zasa neposluchala??? 😠 😀

alica147
17. dec 2008

Jarka nemusí mať alergiu možno len bola dosť najedená povedz Viole že nech ju nekrmi ked netreba jaj ja som na takéto veci strašne zláááááááááá

alica147
17. dec 2008

inak didi aj bud rada bo mne sa zdá že naši lekári zase zbytočne pri každej príležitosti ordinuju atb

kostri
17. dec 2008

no andrejka 😀 vlastnemu dietatu?? 😀 😀 😀
a gali tak isto 😀 no maminy 😀 hmhmhm 😀 😀 😀

idem si link precitat,dik adi

alica147
17. dec 2008

no ved sa hanbím jak pes 😵 😵 😀 😀

dididi30
17. dec 2008

jaj violka nasa, tej sa musi ckat, asi ju dame ,za svokru roka 😀 😉 ale sak je zlata 🙂

adi, no sak ano, tak to ma byt....sak doma maly len kaslal a porad atb....ze telo sa ma s chorobou vysporiadat, tak sa vysporiaduvame 🙂

alica147
17. dec 2008

ved musi organizmus trochu bojovať tak si buduju imunitu

dididi30
17. dec 2008

alica sak to, ja potrebujem aby si maly vybudoval, bo on prilis skoro zacal byvat chory 😒

jaj jarka, tu sa nemeni mena, tak tu budu ordinovat furt 😉 pohotovost to isti a aj kupovat budem kazdy den 😝 😀 😀 😀

zuzpolka
17. dec 2008

babule lučim sa s vami 😉 na dnes stačilo 😀 nejak ma bolia oči ☹ idem sa vyhajat 😵
tak dobru nocku vam a vašim detičkaaaaaaaaaaaaaam 😉

kostri
17. dec 2008

zuz viol poslem asi do bazin 😠 😀 😀 😀
no mozno ozaj len moc najedena,bo ja ju vzdy nakojim,ked odchadzam,tak ale ona si furt mysli,ze malej nechcem dat jest,ze ju nechavam hladovat 😔
zazi som este nemala cas ti odpisat 😔 ale najdem si,ozaj 😉

dididi30
17. dec 2008

baby ja sa vzdavam, dcera nedojedla krupicu a tak ju chalujem 😀 😀 😀 😀 😀

jaj cafte, idem drichmat 🙂 teda dobru nocenku

zuzka dobru aj vam 🙂

alica147
17. dec 2008

zuzi dobru 😉

alica147
17. dec 2008

dobru všetkým čo idu spať 🙂

kostri
17. dec 2008

gali o nakupoch nepochybujem 😀
tiez sa s vami lucim,pekne posluchajte,nevyzierajte detickam komorku a dobre spinkajte 😀
violka je zlata fakt 😀 neviem si ju vynachvalit 😀
moj muz je po nej 😀 no nevyzdobil krasny stromcek? 🙂 skoro som z noh padla 🙂 v skutocnosti je samo krajsi 😉
avojte 😉

lucka31 de si?ci ty az sama ze sebu? 😀 😀 😉 dobru nocku 😉

alica147
17. dec 2008

Jarka moj cicušik ked zje celý poharik zeleninky na obed a ešte pýta prsko aby si pocuckal tiež potom vygrckáva

zaza_na
17. dec 2008

alica, tu nedaleko od ziliny ideme stavat. na jar by sme uz chceli zacat a manzel sa snazi pozhanat uz teraz co najviac dodavatelov, tak vcera riesil krov 😝 a spolu s tym vsetko okolo hypo 😝
joj, tesim sa velmi. ale budu to stresy. nanervacim sa urcite, ako sa poznam, ale vsak bude to stat zato 😀
kostri, to tak bez tvojho dovolenia jej pcha ta svokrusa, co sa jej zapaci? 😠 vsak taketo rozhodovanie neni na nej. to by mala respektovat 🙄 predpokladam, ze si z toho aj tak nevzala ponaucenie, ze...? ☹
a ved neponahlaj s odpisovanim. vidis, ja by som aj tak nemala cas citat 😀 😝

zaza_na
17. dec 2008

dobru nocku aj ja prajem vsetkym. my este dopozerame csi 😅

dora01
17. dec 2008

ahojte,

ali, aj ja som malemu dnes kupila susienky od sunarky, maju teraz 20percent zlavu. a nie si nahodou tehotna, ked si taky pazravko 😉 😀 😀 😀

zaza_na
17. dec 2008

dididi, nestihla som precitat, ale xcela som sa spytat, ako thomaskovo ocko? a ako dcerka? uz je lepsie? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre