• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
joj no tie hypoteky :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to teda riadna finančná záťaž my platíme 6500mesačne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte máme požičku bo sme prerábali celý byt ked sme ho kupili tak dohromady skoro 10litrov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, a ako casto ju kojis, bo mne jedna doki vravela, ze zase az nejak moc casto sa nema prikladat, lebo to stare mliecko co ma uz v zaludku je zrazene, potom sa jej tam supne to nove a moze z toho bolet brusko, ale neviem co je na tom pravdy :confused:
17. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radka to nehovor ani zo srandy ja už som dorodila :confused: :confused: :confused: :confused: pokročilý vek,hypo na krku a antikoncepcia :grinning: :grinning:
17. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radkaže minimlne hodinu a pol sa nemá dávať
17. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame hypo 15litrov, takze dovi dopo :angry: a ja aj tak snivam o domceku. muz mi povedal, ze ak chcem robit dokinu za par supov na dom mozem zabudnut, no co uz
17. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa tak mari, ze taky daky cas :slight_smile:
17. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je dovi dopo,je to riadna záťaž mesačne to platiť,my neušetríme ani korunu
17. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, alebo jej ta korka nesadla, chleba je kysnuty tak to mozno ju to zdulo :slight_smile:
17. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kamoška mi písala že malému vobec nemože dávať čerstvé pečivo lebo ho velmi bolí z neho bruško tak dáva z predchádzajuceho dna
17. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mozno 2 koruny :grinning: stale daco velmi potrebne kupujeme, uz len detsku a mozme uz aj setrit
17. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to kludne mozne, vsak ani kojacim matkam sa neodporuca cerstve pecivo papat, ja som raz upiekla kolac a cerstveho som sa nahutala, maly tak strasne plakal :cry:
17. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojmu malemu nevadilo ale zase mu strašne vadila zeleninka niektorá karfiol a pod som ani v polievke vývar nemohla
17. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no. my asi tiez budeme mat taku daku sumu dori :confounded:
no nic. csi skoncilo, sice zacinaju teraz kosti... ale ideme sa my pobrat radsej spat. dobru nocku vam vsetkym prajem :wink:
17. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, citala som ten link uz davnejsie, tak som dala malemu par dni pred tym ako mal pol roka zuzlat piskotu, aby sme to este stihli :grinning:
17. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu
17. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rolnicky, rolnicky zvonte na saniach... :grinning: :grinning: :grinning:

v sobotu vecer staviame strom, tak sa tesim, my mame klasika zlatocerveny, gule cervene, salonky zlate, arabesky, kolekcia, slamene ozdoby a spic, to by muz neprezil keby nemame spic a este tie klasicke socikovske svetielka, predstavte si este sa vyrabaju :wink:
17. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: my taký ako vy ale aj špic máme slamenný :sunglasses:
17. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jaku piškotu si dala lackovi?
17. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasika taku gulatu, ale sa chudacik za nou triasol taka bola sladka, to sme mu dali na mikulasa, ale odvtedy nic ZAKAZANE :grinning: , dnes som mu kupila chrumky, pekne sa s nimi zabavil :grinning:
17. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumky už konečne zajtra kupim aj ja :wink:
17. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat, noc bude tazka, do paze aj s tym zubom, hodim paralen aby som zaspala :cry:
17. dec 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru a bezbolestnú...
17. dec 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik pa
17. dec 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mamulky :slight_smile:
kedze mam obe deturence doma, nebudem stihat sem kuk, az /snad/ vecer, ale duchom som s vami :slight_smile:
vcera som bola nakupit v bio obchodiku suroviny pre robenie papanicka, tak dnes uvarime zeleninku s kuskusom , je to nieco ako pseno, len jemnejsie gulocky, staci preliat horucou vodou, nechat postat a krasne to zmakne, je to vyzivne,lahke, nasyti, zahusti to aj rozne polievocky a je to a raz, dva..a taktiez aj ryzove vlocky, tiez ich staci len preliat vriacou vodou a hotovo..
a konecne som kupila aj cervenu lupanu sosovicku, uz dlho sme ju nemali, tak budeme uz papkat aj sosovicku, kedze tato nenafukuje a je uvarena za par minut...
jeej, uz sa chystate zdobit stromcek? teda, aj my by sme uz mohli, dobry napad, aspon Janka zabavim, my mame oranzovo-cerveny :wink: a slamene vtaciky, ktore sa pripnu na konariky..
18. dec 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránečko,
ste toho zase popísali. :angry: Erika to je hrozné, taká si bola chorá, dúfam že už ťa nič také nstretne, a pochváľ mužíčka. Ja som tiež minule drahému nenápadne ho vorila že tu má malý kombinézu, tu má toto a hento, a on že kam sa chystám. Ale človek veru nikdy nevie. :cry:
Zuzka , dúfam že už sa z toho dostanete, ked už budete vedieť toho vydriducha čo vám tam šarappatí, aj ty Gali, ako sa majú choré detičky. Juj všetci ste dáky chorý. :frowning2:
My máme stromček modro strieborný :wink: Teda stromček ešte rastie v lese a nič netuší :grinning: Pôjdeme asi 23 do lesa všetci a dáky vyberieme. Minulý rok s nami išli aj psy, aj mačka aj kone :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
KOstri daj Viole jednu cez držku, nech si nezvyká krmiť malú, má jej dať iba čo jej nachystáš, nie? Ten tvoj muž je taký gadžo ako my ? Aj dačo chováte?
18. dec 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
bože u nás leje a leje a ja som taká pričapnutá a ešte sme aj do pol jednej s drahým pozerali film a teraz by som spala jak ...tak mi treba

no ma s tým stromčekom tak lákate,neviem či nepošlem večer drahého pre strom do pivnice ked dojde domov :grinning:

luci dobré papaničky :slight_smile:
18. dec 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
aj u vas je take hrozne pocasie ako tu? :angry: vyzera to ze cely den bude prsat :frowning2: a to dnes zacinaju u nas vianocne trhy. Chceli sme ist na taky teplucky vianocny punc s ovocim :grinning:
18. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked bude cely den prsat, tak budeme asi aj my zdobit stromcek :wink: - teda ak mi ho drahy donesie z pivnice - co sa mu nebude chciel lebo bude po nocnej :angry:
18. dec 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

my sme mali hroznu noc, katastrofa :frowning2: ideme sa objedna lekarke :frowning2: :frowning2:

luci, tu predavaju uz aj zarobeny kuskus, neskusala som, ale vraj je to dobre...a tiez bezne predavaju taky ako pises, tak kupim aj ja :wink: :wink:

no a akurat vcera som varila tu cervenu lupanu sosovicu :grinning: je mnamky a chuti ako ta obycajna :wink:
18. dec 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj adi aj u nas prsi, hm ale mne to neva, som zvyknuta :grinning: :wink:
18. dec 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok