Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
19. dec 2008

juuuj chudatko maličke ☹ asi to ma prievan 😖

krazu
19. dec 2008

no idem balit darceky, potom vas este kuknem, zatial pa

zuzi, super ze vam je uz lepsie

dididi30
19. dec 2008

zuzka tak je dobre, cmuk malickej 🙂
fuha ja nemam pobalene, ale detom som kupila take velkeeeeeeeee vianocne tasky a tam to nahadzem:--) ale aj ak to pobalilm nech ma tamca zabavu🙂

zuzkakrazu, jaj poslem , tak chytaj bo uz idem hodit cez monitor 😀 😀 😀

dididi30
19. dec 2008

no nic ano nohy, moja kde si? 😀

zuzpolka
19. dec 2008

dakujem vam 😉 ja len dufam, že sa jej teplotky zasa nevretia 😖 lebo aj vtedy to prešlo a vratilo sa ☹

dididi a maly nema teplotku?

juj, ja som asi prechladnuta, boli ma bruchooooooo 😠 😠 😠

dididi30
19. dec 2008

tu som didi 😀 co , chybam ti? 😀

dididi30
19. dec 2008

jasne moja, chybas........

ja som taka pazroska neodolala som lineckym, dva som si supla 😲 🙄

zuzka nie nema, chvala bohu 🙂
juj zuzi, hned si daj do pohara lyzicu medu, polku citrona do doho a deci vody a log do bruska🙂 obide ta nadcha ako mna 😉
a co budes mat tetu z ameriky? ci co si pojedla? ☹

dididi30
19. dec 2008

zuzka, neboj , uz sa to nevrati a vies moze to mat aj od zubkov , no a u takych deti to moze byt od vselicoho ☹

zuzpolka
19. dec 2008

dididi, nie teta z ameriky ešte nema prist 😀 ani som nič nepojedla to mam asi močovy mechur zapaleny alebo vaječniky no kto vie 😖

dididi30
19. dec 2008

didi ty si ale pazroska 😠 a ani sa nepodelis 😠

no a potom vyplakavas,ze chces schudnut , takto ti moja akurat tak rit praskne 😲 😀 😀 😀

dididi30
19. dec 2008

zuzka jaj tak no tak to by sa ti sila horuca vana a vasniva masaz 😎 😀 😀 😀 😀 😀

greguska
19. dec 2008

gali, ja som tiež myslela, že nebudem dávať hipky, že mu budem variť, ale pri takom malom množstve sa mi to naozaj neoplatí, a ja pre nás nevarím, takže tak.....
inak som sa pýtala mamy na tie očká a ona mi tiež povedala, že prevarenou vodou umývať 😕

a nerobte mi chúťky, ja som obedovala o druhej, potom som o štvrtej zjedla dva obrovské čokoládové croissanty, o pol šiestej 2 kúsky pizze so všetkým možným a furt som hladná, teraz som si sem doniesla misu s postrúhanou mrkvou, s cukrom samozrejme a ešte mám zálusk na jogurt, ale to mi určite stačiť nebude.... 😒

zuzpolka
19. dec 2008

ja som tiež dnes ladovala kolačiky 😲 😝

dididi30
19. dec 2008

zuzka alebo urologicky caj, ten pije moj muz ked ma potiaze 😉 jaj a to je len pre muzov ??? 😕 😀 😅

dididi30
19. dec 2008

zuzka a ake si ladovala? vlastna vyroba? 🙂

moja ty sa mi nevenujes 😠 ja ta uz nebudem citat 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
( to som na pisala mojej nie vam) 😉 😀

dididi30
19. dec 2008

jaj didi nesalej sa, sak ja nestiham aj linecke pasat a este aj tebe pisat, co mam styri ruky 😕 😀 😀 😀 😀

inak kolaciky sa mi vydarili, fajnove makulilinke 😝 🙂 😎

zuzpolka
19. dec 2008

didi pijem urologicky, zatial žiadne učinky,,,,, 😖 no a počuvaj 😀 povedala som mužovi čo si napisala o tej vašnivej masaži a pyta sa že či z nutra 😲 😲 😲 😲 😲 bleeeeeeee to som ale neslušna 😀

greguska
19. dec 2008

ja som niečo schudla, a už aj pribrala naspäť 😉 ako sa takto napchávam večer už mám za 2 týždne +2 kg. a čo, svet sa nezrúti 😀 schudneme keď prestaneme kojiť, však gali 😀

greguska
19. dec 2008

zuzi, však to je fajné a nie neslušné 😀 😀 😀

zuzpolka
19. dec 2008

didi no medovničky moja vyroba a vanilkove rožky svokrina 😕 😀

dididi30
19. dec 2008

ozaj baby mam na vas otazocku,

neviete nejaky dobry receptik na nieco makove a velmi vemi jednoduche??totizto mam vela maku a co s nim mam robit, nechcem aby shorkol 😒

inak drobec mi 3 dni papa len cici, no dnes mal asi stvrtku kuracio ryzovej hippky viac nechcel ☹ no ale davam mu vodu, sice moc nepije a hra sa s flasou, ale nieco sem tam ligne 🙂

jaj a kukate telku, alebo strajkujete??

stavim sa,ze ked sa odmlcim tak zapisete kopec stran
😠 no neva, sak dobre vam tak 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
19. dec 2008

greguška 😀 😀 😀

zuzpolka
19. dec 2008

dididi ja tiež lubim makove 😀 😀 😀 ale neviem nič 😕 😖

dididi30
19. dec 2008

zuzpolka no ale ako inac 😀 sak z vnutra je naj, z vonka je to na ... 😀 😀 😀 😀

greguska moja, jasne, potom ked prestaneme kojit tak nahodime dalsich 5 kil a mozno ked pride kriza, nedaj boze aj do nasej chladnicky tak budeme chudnut heeeeeeej 😀 😀

zuzka hod cez monitor nech okostujem tie medovnicky 😝 😀

greguska
19. dec 2008

gali, mňa amatéra napadla len štrúdla, neviem či je to dostatočne veľmi jednoduché...

ja som kúpila tiež kuraciu výživku, aj zajkovu, bude mať prvýkrát na vianoce, uvidíme ako sa bude tváriť 😉

no idem ja niečo ešte na jedenie pohľadať 😉

dididi30
19. dec 2008

zuzpolka no aj ja lubim, ale co z toho ked neviem ako na to 😒 😀 ale sak nejaky kysnuty zbucham 😀

zuzpolka
19. dec 2008

dididi, haaaaaaadžem 😀 chytaj a dobru chut 😀 chceš aj masaž? 😲 😀

dididi30
19. dec 2008

gregus, vidis a to furt idem do mesta ,ze kuk strudlove cesto a vzdy na to zabudnem 😠

inak dobru chut 😀 ja uz nemam co ☹ 😀 😀 😀

zuzpolka
19. dec 2008

ako že nemaš čo??? ved som ti hodila medovničky 😀 chutia?

zuzpolka
19. dec 2008

a kde je andrejka?????????? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre