Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
19. dec 2008

zuzpolka aku masaz 😲 nebodaj od tvojho muza 😲 😀 😀 😀

jaj uz som chytila fajne su 😝 dufam,ze si tam nedala nejaku otravu 😲 😀 😀 😀

zuzpolka
19. dec 2008

a kostri????????

a ostatne baby??? 😲

dididi30
19. dec 2008

zuzka , no vidis, kaslu na nas a pritom viem,ze kazda teraz cita a urcite je ich viac, no asi maju zmrznute prstiky 😀 😀 😀

zuzpolka
19. dec 2008

dididi 😀 no jasne že od mojho muža 😀 čo ja ti mam robit??? 😲 😀
otravu som nedala neboj len oriešky na vrch 😅

zuzpolka
19. dec 2008

aaaaaaaaaale myslim že keby čitali, napišu 😉

greguska
19. dec 2008

maťko zaspal, ja mám v jednej ruke bambino v druhej kaiserku, ako na intráku 😀

zuzpolka
19. dec 2008

nenapchavajte sa všetky! 😀
a viete čo si ja dam??? modre šampanskeeeeeeee 😀 😝

greguska
19. dec 2008

zuzi, ja zapíjam šampusom pre dojčiace matky - márkou 😉

zuzpolka
19. dec 2008

greguska to je čo???

greguska
19. dec 2008

náhradka viney - hroznová limonáda 😉

dididi30
19. dec 2008

zuzka coooo 😕 😕 😕 to tvoj muz mi bude robit masaz? co si pipi 😀 😀 sak to sa nemoze 😀 😀 😀
zuzka no ty mozes ja nie, ale sak na vanoce si dam aj sampano 😀 😀

gegus, no cisteho studaka budes mat 😀 viem si to predstavit aj ja som tak zaspavala 😎 😀 😀

zuzpolka
19. dec 2008

jaaaaaaj greguska ked som ešte malu kojila tiež som vinejku pila na litre 😀 ale stale ju možem 😀

dididi 😀 😀 😀 neboj nebude žiadna masaž 😀 jedina tak od tvojho mužika 😉 😅

greguska
19. dec 2008

no dievčence, musím končiť, bo tu malého budím ☹

tak dobrú nocku 😉

zuzpolka
19. dec 2008

greguska dobruuuuuuuuuuuu 😉

aj ja už končim, idem si dat tu vanu 😀
aj tak som tu asi sama 😢
dididi čo si si išla masaž vybavit? 😀

tak dobru noc všetkym mamičkam a detičkam 😉

dididi30
19. dec 2008

jaj baby dobru nocku 😵

volala som s tatinom, mojim 😵

alica147
19. dec 2008

čaffte 😀 kým som vás dočítala idete spať 😀 😀

kostri
19. dec 2008

gali sak makove sulance nie?bo makove gulky 😀 teda slivkove gulky s makom 😀 zajtra ti najdem a napisem recepty ak chces,mnam mnam mak 🙂
este som sa ta chcela opytat,ale uz si mi aj odpovedala 😉 ze teraz ked len kojis,ako zacnes znova prikrmovat?lebo ja sa chystam odznova..mrkvicka a tak.. 😕 bojim sa ze hanka sa zas zapecie alebo bude vrackat 😔

idem drichmosit,bo hanka uz spi a mne tu nenormalne dlho nacitava stranky 😠 na nervy mi to leze 😠

avojte,dobru nocku,nesexujte tu 😀 😀 😀 doma mozte 😉

alica147
19. dec 2008

no a už si nepamätám čo so komu chcela 😀
Leni Mirovi som nakoniec kupila iba paličky na bicie 😝 no a vááác si nepamätám 😀 😀 😀 😀 Jarka sme dve sklerotičky 😀 😀 😀

alica147
19. dec 2008

jaj a my máme 8kg a 73cm

alica147
19. dec 2008

ja som dnes narobila kopec medovníčkov,polepila som ich a zajtra ponamáčam v čoko a ozdobím 😵

Miruško sa dnes naozajsky vypýtal ku mne,mama ho mala na rukách a on vystrel ruky a nahol sa ku mne s véééééééééééélknskym usmevom,srdiečko moje 😵 😵 😵

alica147
19. dec 2008

no tak dobru nocku všetkým 😵 😵

graziela
19. dec 2008

Ahojte,
ja opät len tak na skok, lebo som dnes opät nejaka utahana...robili sme poriadky trosku a taaaak... 😉
Didi,
z toho maku ma napadli hned satocky z listkoveho cesta...to mozes urobit aj na sviatky, dlho ti to vydrzi a je to mnam, mnam...listkove cesto kupis aj vyvalkane, to v angl. urcite maju polotovar a len si pripravis plnku, pokrajas na stvorceky, zabalis ako satocky alebo co chces, aj ako rozteky moze byt, das do rury a za par minut hotovka...len teraz ti hned neviem z hlavy povedat, co potrebujes a v akom pomere do plnky...ak by si chcela pozriem ti niekde recept a mozem zajtra poslat... 🙂
Inac,
my mame novinu!!!!!!
Nie som si celkom ista, ale zda sa mi, ze uz mame jeden zuboj von 🙂 🙂 🙂 🙂 Teda ak aj nie je celkom von, tak o par dni urcite 🙂 🙂 🙂
A nas Jurko bude mat uz urcite 8,5 kg, takze patrime k tym buclatejsim...ja som velmi rada, ze mu chuti, aj moje mliecko aj vsetko ostatne...inak, uz som malemu zacala okrem obednajsej zeleninky a mäska davat aj olovrant - ovociko, ale väcsinou si este za tym da aj moje mliecko...
Ake ovocicko davate teraz vasim drobcom? Teraz toho bohvieako nie je na vyber, vsetko len citrusy...zatial som davala len jablcko a bananik...

alica147
19. dec 2008

grazi ja dávam jablčko s banánom lebo same jablko nechce a výživky najlepšie tie bio hamánek tie mu aj chutia 😎 celú výživu zbodne na desiatu 😀

dididi30
19. dec 2008

jaj caute 😀

alica aj nasmu chuti , no teraz je chory tak radsej si da mliecko..ale predtym zjedol kopec toho , no proste nema byt po kom taky, ale sak na tom nezalezi.....ja vam vravim,ze za par rockov sa to vsetko vyrovna a nebude poznat kto mal 8 a kto 6 kilov ci viac 😀 😀 😉

no a dik za receptosky, mnam vyskusam vsetko 😝 😀

ja kupujem obocicko v hippkach, alebo bananik a jabko postruhane 🙂
no a aj nas ovocnu zlupne ako nic, sak to je basta a najma ked je kyslejsia, tak to miluje, asi mu dam uhorky 😀 😝

tak dobru nocku 🙂 ci este nie? alebo hej? 😀

emmillya
19. dec 2008

ahojte, ja som skusala len banan, ale teraz ked sme chore tak tiez volim radsej to mliecko 😉

dididi30
19. dec 2008

jaruska, ale co si , ja normalne rovno masko 😀 😀 😀 sak on cistu mrkvu nebude, ble 😝 tak rovno mixak, a co sak uz sme vyskusali vsetko a nebudem od znova, to sa robi na zaciatkoch, kvoli alergiam.....

inak sak on cez den papava chrumky, piskotky, chlebik, dobne aj z vyzivky ale cica je na prvom mieste a lekarka vravela,ze je to len dobre, ze neva,ze nezie moc vyzivky, materske je vraj naj, zatim mu to staci, takze nic sme nezameskali ani nezameskame 🙂

emmillya
19. dec 2008

skusala som aj mix zemiak-mrkva-jablcko, celkom dobre to bolo... 🙂 teda vyzeralo ze to nechuti len mne 😉

dididi30
19. dec 2008

emily, v anglicku sa rovno mixuje a presne tuto kombinaciu mi lekarka odporucila na zaciatok 😉

thomaskovi som skusala aj vyzivku , hovadzinka zemiak a marhula, joj mu chutila 🙂 to je origo anglicka kombinacia, oni maju vsetko s ovocim aj chleba aj klobasy 😕 😝 😀

dididi30
19. dec 2008

dobru nocku 🙂

emmillya
19. dec 2008

dobru nocku 🙂
no ked uz mame zubky tak tie klobasy by mali urcite vacsi uspech ako spenat ci cvikla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre