• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
zuzpolka aku masaz :astonished: nebodaj od tvojho muza :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj uz som chytila fajne su :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam,ze si tam nedala nejaku otravu :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kostri????????

a ostatne baby??? :astonished:
19. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka , no vidis, kaslu na nas a pritom viem,ze kazda teraz cita a urcite je ich viac, no asi maju zmrznute prstiky :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi :grinning: no jasne že od mojho muža :grinning: čo ja ti mam robit??? :astonished: :grinning:
otravu som nedala neboj len oriešky na vrch :sweat_smile:
19. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaale myslim že keby čitali, napišu :wink:
19. dec 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťko zaspal, ja mám v jednej ruke bambino v druhej kaiserku, ako na intráku :grinning:
19. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenapchavajte sa všetky! :grinning:
a viete čo si ja dam??? modre šampanskeeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja zapíjam šampusom pre dojčiace matky - márkou :wink:
19. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska to je čo???
19. dec 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náhradka viney - hroznová limonáda :wink:
19. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka coooo :confused: :confused: :confused: to tvoj muz mi bude robit masaz? co si pipi :grinning: :grinning: sak to sa nemoze :grinning: :grinning: :grinning:
zuzka no ty mozes ja nie, ale sak na vanoce si dam aj sampano :grinning: :grinning:

gegus, no cisteho studaka budes mat :grinning: viem si to predstavit aj ja som tak zaspavala :sunglasses: :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj greguska ked som ešte malu kojila tiež som vinejku pila na litre :grinning: ale stale ju možem :grinning:

dididi :grinning: :grinning: :grinning: neboj nebude žiadna masaž :grinning: jedina tak od tvojho mužika :wink: :sweat_smile:
19. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčence, musím končiť, bo tu malého budím :frowning2:

tak dobrú nocku :wink:
19. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska dobruuuuuuuuuuuu :wink:

aj ja už končim, idem si dat tu vanu :grinning:
aj tak som tu asi sama :cry:
dididi čo si si išla masaž vybavit? :grinning:

tak dobru noc všetkym mamičkam a detičkam :wink:
19. dec 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby dobru nocku :dizzy_face:

volala som s tatinom, mojim :dizzy_face:
19. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaffte :grinning: kým som vás dočítala idete spať :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali sak makove sulance nie?bo makove gulky :grinning: teda slivkove gulky s makom :grinning: zajtra ti najdem a napisem recepty ak chces,mnam mnam mak :slight_smile:
este som sa ta chcela opytat,ale uz si mi aj odpovedala :wink: ze teraz ked len kojis,ako zacnes znova prikrmovat?lebo ja sa chystam odznova..mrkvicka a tak.. :confused: bojim sa ze hanka sa zas zapecie alebo bude vrackat :pensive:

idem drichmosit,bo hanka uz spi a mne tu nenormalne dlho nacitava stranky :angry: na nervy mi to leze :angry:

avojte,dobru nocku,nesexujte tu :grinning: :grinning: :grinning: doma mozte :wink:
19. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a už si nepamätám čo so komu chcela :grinning:
Leni Mirovi som nakoniec kupila iba paličky na bicie :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a vááác si nepamätám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jarka sme dve sklerotičky :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a my máme 8kg a 73cm
19. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes narobila kopec medovníčkov,polepila som ich a zajtra ponamáčam v čoko a ozdobím :dizzy_face:

Miruško sa dnes naozajsky vypýtal ku mne,mama ho mala na rukách a on vystrel ruky a nahol sa ku mne s véééééééééééélknskym usmevom,srdiečko moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dobru nocku všetkým :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja opät len tak na skok, lebo som dnes opät nejaka utahana...robili sme poriadky trosku a taaaak... :wink:
Didi,
z toho maku ma napadli hned satocky z listkoveho cesta...to mozes urobit aj na sviatky, dlho ti to vydrzi a je to mnam, mnam...listkove cesto kupis aj vyvalkane, to v angl. urcite maju polotovar a len si pripravis plnku, pokrajas na stvorceky, zabalis ako satocky alebo co chces, aj ako rozteky moze byt, das do rury a za par minut hotovka...len teraz ti hned neviem z hlavy povedat, co potrebujes a v akom pomere do plnky...ak by si chcela pozriem ti niekde recept a mozem zajtra poslat... :slight_smile:
Inac,
my mame novinu!!!!!!
Nie som si celkom ista, ale zda sa mi, ze uz mame jeden zuboj von :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teda ak aj nie je celkom von, tak o par dni urcite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A nas Jurko bude mat uz urcite 8,5 kg, takze patrime k tym buclatejsim...ja som velmi rada, ze mu chuti, aj moje mliecko aj vsetko ostatne...inak, uz som malemu zacala okrem obednajsej zeleninky a mäska davat aj olovrant - ovociko, ale väcsinou si este za tym da aj moje mliecko...
Ake ovocicko davate teraz vasim drobcom? Teraz toho bohvieako nie je na vyber, vsetko len citrusy...zatial som davala len jablcko a bananik...
19. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi ja dávam jablčko s banánom lebo same jablko nechce a výživky najlepšie tie bio hamánek tie mu aj chutia :sunglasses: celú výživu zbodne na desiatu :grinning:
19. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj caute :grinning:

alica aj nasmu chuti , no teraz je chory tak radsej si da mliecko..ale predtym zjedol kopec toho , no proste nema byt po kom taky, ale sak na tom nezalezi.....ja vam vravim,ze za par rockov sa to vsetko vyrovna a nebude poznat kto mal 8 a kto 6 kilov ci viac :grinning: :grinning: :wink:

no a dik za receptosky, mnam vyskusam vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja kupujem obocicko v hippkach, alebo bananik a jabko postruhane :slight_smile:
no a aj nas ovocnu zlupne ako nic, sak to je basta a najma ked je kyslejsia, tak to miluje, asi mu dam uhorky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobru nocku :slight_smile: ci este nie? alebo hej? :grinning:
19. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som skusala len banan, ale teraz ked sme chore tak tiez volim radsej to mliecko :wink:
19. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska, ale co si , ja normalne rovno masko :grinning: :grinning: :grinning: sak on cistu mrkvu nebude, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak rovno mixak, a co sak uz sme vyskusali vsetko a nebudem od znova, to sa robi na zaciatkoch, kvoli alergiam.....

inak sak on cez den papava chrumky, piskotky, chlebik, dobne aj z vyzivky ale cica je na prvom mieste a lekarka vravela,ze je to len dobre, ze neva,ze nezie moc vyzivky, materske je vraj naj, zatim mu to staci, takze nic sme nezameskali ani nezameskame :slight_smile:
19. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusala som aj mix zemiak-mrkva-jablcko, celkom dobre to bolo... :slight_smile: teda vyzeralo ze to nechuti len mne :wink:
19. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, v anglicku sa rovno mixuje a presne tuto kombinaciu mi lekarka odporucila na zaciatok :wink:

thomaskovi som skusala aj vyzivku , hovadzinka zemiak a marhula, joj mu chutila :slight_smile: to je origo anglicka kombinacia, oni maju vsetko s ovocim aj chleba aj klobasy :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :slight_smile:
19. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :slight_smile:
no ked uz mame zubky tak tie klobasy by mali urcite vacsi uspech ako spenat ci cvikla :grinning:
19. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok