• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
lucia, nerezove veru ani ja nexcem. ani za svet. aj ked teraz su vraj uz aj take, co sa nedocapkaju :wink:
21. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi, no, to by som brala...mne ked do kuchyne zasvieti slnko, tak radsej stiahnem roletu :slight_smile:
21. dec 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci diky :slight_smile:

ja tiez som za 5 rocny rozdiel medzi detmi,je to super ale zas tamca je riadna hyperka a ako chalan tak mam aj ak dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fuha vy mate nenormalnu vahu :confused: :grinning: mas co robit, ale ze je to tak? zacne behat a kila nikde :slight_smile: ved janko nevyzera mucko , proste to vybehal

tamca a thomasko su taki isti, tamca bola gulatucka ale mala lahke kosti, thomasko to iste, pekne rovnomerne rastu.....kamoska ma dcerku a ta mala vzdy kratke nohy a dhly trup, tamca ako modelka, dlhe nohy a trup ako ma byt:slight_smile:
no nech su aki chcu len nech su zdravi :slight_smile:

zazi aj ja som zvedava, potom hod foto :slight_smile: javascript:addEmoticon(':wink:','vBody')
21. dec 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak luci ja odpadnem ty tam mas furt tie kolaciky ani ti ich nevymazali, moj stromcek este nebol vobehu a uz mi ho vymazali,to nieje feeeeeeeeeeeef :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozenko u nas kazdy spi, aj vy spite/ :confused:

jaj co budem robiiiiiiiiit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne tu nikoho, tak dobru nocku :slight_smile:
21. dec 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, nespim, neboj, peciem :grinning:
no, mne to nevymazali asi preto, lebo som tam napisala, ze to vymazem :grinning: ...ze by som hodila aj karamelove bozky? ty si ten dobosovy rez dala drzat radsej Tamarke, aby tam bolo dieta? jednoducho si to zamaskovala :grinning:
21. dec 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, akoze nikoho?! :slight_smile:
21. dec 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci presne tak zamaskovala som to :grinning:

a co pecies?
ja chcem este nieco slane ale co?
21. dec 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kdeze si :grinning:

ja idem, lebo drobec spi uz 4 hodiny, nechaaaaaaaapem, boze inokedy ma uz prvu davku cici za sobou :sweat_smile:
tak sa maj pekne a dobru nocku :slight_smile:
21. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, pri sporaku :slight_smile: ale u som tu, predstav si, ale peciem dalsiu davku stangliciek :grinning:
tak dobru nocku :wink:
21. dec 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: zaspala som pri telke :grinning: :grinning:

Jarka sa luči mám vám povedať že dobru nocku,dlho jej načitavalo stránky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dakujeme dodatočne za gratulácie :wink: :wink:

luci ahoj :grinning:
21. dec 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica ahoj a dik za mailik, som sa nasmiala :slight_smile:
21. dec 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vinsujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnesna noc bola suprova a viem preco, lebo som mu dala sirupcek, asi ho bolelo brusko, preto ten plac :unamused: no a asi som nasla zavadu jeho placu, proste mava stale koliky, najma ked ho kojim, bo ja opica zjem kadeco a on je moj haklivcek :slight_smile:

luci, hm tak dobru chut, ale aj tak okostovala by som :slight_smile:

jaruska dobru nocku :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki :slight_smile: puki nebude :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
andrejka,my stromcek staviame az po vianociach :grinning: :grinning: :grinning:
no ked tak kukam foto vase,ja mam najspatnejsie :frowning2: nevjem fotit :frowning2: a uz vobec nevjem robit s tymi programami :grinning: takze kukajte take fotky jake mam a hotovo :grinning:
gali dik,urcite to bude chlapcek a urcite prespi celu noc :grinning:

krazu no vraj dostal povolenie tak prestavovat :confused: bol celkom navrchu a isty cas sme koli nemu aj teplu vodu nemali :angry: teda mali,ale koli teplej sme museli vypustit litre studenej a ratali nam ju jak teplu :angry:
22. dec 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska ahoj, ale sak ten co dala ada prednedavnom je uplne lahky, ked som to aj ja zvladla, antitalent, tak musis aj ty :slight_smile:
no a jasne, nieje nad obycajne fotecky, tiez su ozajstne :dizzy_face:

a inak necistas,ze som ti vinsovala dobru noc :frowning2: tak ty ma necistas? :angry:
22. dec 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri,no super ze nemusis byt sama s malou,veru je to o nervy,moja sesternica bola sest rokov doma s dvomi detmi a chodila dva krat denne do obchodu aby mohla okrem toho detskeho rozpravania niekomu povedat aj:dvadsat dekov malokarpatskej si prosim :grinning: :grinning: :grinning:
moj muz tiez fajci aj ja som fajcila,prestala som pol roka pred tym ako sme zacali skusat otehotniet :wink: muza teraz vselijako nahovaram nech prestane,bo hrozne grhle a jeho otec zomrel na rakovinu hrtana :frowning2: tak sa bojim :frowning2:

luci moja ma 6,5kg a tiez sa nepretaca :slight_smile: takze vahou to asi nebude :wink: zajtra zas ideme cvicit :unamused: a kazdy den s nou cvicim styri krat :unamused: trosku sa to zlepsuje

radka no stastie ze to tak dopadlo :astonished: keby vam volakto zazvoni na zvoncek tak vybuchnete :astonished:

zazi u nas robia lacne kuchyne,my si tam chceme dat vyrobit..ale za to sem do zamkov asi zo ziliny nepojdes,co? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a toto som aj ja chcela,ze napr moja tamca tiez bola tintiko a tiez sa nepretacala tak skoro ako thomasko a nelozila nestvornozkovala rovno behala, takze fakt to nieje vahou :slight_smile:
22. dec 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jarus zase si ma prehliadla, ako vzdy :angry: tak sak pockaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

alica mas ip :slight_smile:
22. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia 36 peknu fotecku si pridala, natalka da pekne smejka :slight_smile:

inak nas drobec spi uz vyse hodiny :confused: no asi uz dnes nebude spat vobec :unamused: :zipper_mouth: ale neva nech sa vyhaja :slight_smile:
22. dec 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haničke mojej nevestičke želáme všetko naj k polročku a Miruško posiela božtek na noštek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Ahoje :wink: dobré ranko,
ja som dnes super vyspatá,konečne,preto že som celý večer prespala pri telke :grinning: :grinning: :grinning:

didi dík za ip,ešte že ťa mám :confused:

idem dnes konečne na nákup vianočný potravinový,bo ešte nič doma nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki moje koláže,sneží mi v albume :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko, chlapov som vystrcila k svokre, ye kludne sa tam mozu aj naobedovat :slight_smile: , tak mam ako tak veget...
kostri, a co cvicite? mne ju doktorka inak chvali, ze je sikovna, pevna, ale asi len v poradni, lebo tak je zvedava, tak sa vykruca na vsetky strany, ale doma je lenoch...v karte mame napisane, ze pastozna /rozumej tucna :slight_smile: /, ale sikovna.... :wink:
22. dec 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Hanicke /kraaasne meno/ prajeme vsetko najlepsie k polrocku a posielame pusinky, cmuk, cmuk..
22. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jarka hanbim sa :pensive: :sweat_smile: ja som vam ani nezablahozelala :grinning: tak vsetko naj naj,vela zdravicka a pekne ju vyhoduj, pre toho mirka :grinning: :grinning: :grinning:

alica, nadherne :dizzy_face:

luci co :astonished: ja by som tvoju lekarku zabila :angry: ze tucna :sweat_smile: akurat je :wink:
22. dec 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, aj mne :grinning:
22. dec 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, uz aj mne, som ti ukradla vlocky :grinning:
22. dec 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá haluz,nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a kopec inych sa tam da najst :slight_smile:
22. dec 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok