• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
hej,po vianociach vymeníme :grinning:
22. dec 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte aj ostatným oslávencom blahoželáme :grinning: :grinning:
a ja aj mojmu kamošovi a jeho žene a ich práááááááááááááááááááve teraz narodenej Vaneske,hlavne nech su zdraví :wink:
22. dec 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
v prvom rade chcem popriat oslavencom vela zdravička :wink:

baby mi sme mali zasa hroznu noc, Viki mala horučky :cry: ja už som z toho hotova, chvilu je dobre a potom zas toto :angry: :angry: :angry:
ja to nechapem :frowning2:
22. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi aj my gratulujeme a tisko v dobrom zavidime, jaj to bolo take kraaaaasne :dizzy_face:
22. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :frowning2: no vy mate uz zubky tak mozno z toho :unamused:
22. dec 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj,ja si tiež myslím že zubky to budu :confounded:
22. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja neviem, ved dole už ma davno 2 vonku a hore nema nič ani červene, ani opuchnute proste nič :confounded:
22. dec 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!

kto si da so mnou kavu a Sacherovu tortu? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanicke vela zdravicka, lacko posiela cmuky cmuk

zuyka, baby maju pravdu mozno dalsi zub sa tlaci :wink: :grinning:
22. dec 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry zuyka zuzka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak mi mame dnes 6 mesiacikov :grinning: a Hanke blahozelame :slight_smile:
22. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj miske vsetko naj naj

radi daj :grinning:
22. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej dalsi oslavenec, cmuk Michelle posielame :slight_smile:
22. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi neskoro uy som zjedla, prepac :wink: :grinning:
22. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ja mam dobosky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co porabate, ja som bola na nakupe, potom zmokla, dieta spi v kociku v predsieni, uz asi hodinu, tak nemozem buchotat :slight_smile:
22. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dori ja som práve postelne vypraté vyvesila,Miruško išiel doobeda neskoro asi spať,lebo s velkým plačom zaspal a on normálne ešte stále vzlyká zo spánku,chuda moje malinkaté :frowning2: :frowning2:
aj u nás mrholí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mišelke tiež prajeme všetko naj :wink:
22. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze pastozna :grinning:
gali som ta neprehliadla :slight_smile: len ja odpisujem ked precitam stranku,aby som nezabudla co :slight_smile: a poslednu som neprecitala,bo muz zaspal po nocnej v izbe tak som sla prec :wink:
dakujeme za gratulacie a aj michellka ma dnes polrocik,nie? :wink: gratulujeme :wink:
luci,cvicim s nou od dvoch mesiacov,bo nedrzala dobre hlavicku tak nas pediater poslal na rhb,potom ked uz drzala hlavicku,dr povedala ze ma stuhnute nozky :unamused: tak sme chodili na laser :unamused: a potom zas na kontrole povedala,ze sa musi pretacat! :angry: a este sa ma opytala,ci je nedonosena?? :angry: :angry: :angry:
no oslavenkyna hadze desat minutove spanky,tak uz je hore a dosla moja mat :unamused: to zas bude revu :angry:
hanka vsetkym posiela bozteky :wink: a dakujeme za pochvalenie mena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jaj a cvicime take reflexne cviky,stlacam jej body na tele a to ju ma podnietit k otoceniu,myslim ze to patri pod vojtovu metodu
22. dec 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka mas ip
22. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujjeme, my prave zdobime stromcek, potom idem nasim stromcek ozdobit, a zajtra svokre, a na stedry den doma, pripravujeme drevo do krbu a rozne veci co treba este upratat, tak dakujeme este raz a pekny dnik, vecer sa zastavim :slight_smile:
22. dec 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predstavte si thomasko uz druhy krat spal po hodinke a pol a ja som is od radosti supla becherovku :grinning: :grinning: juj fajne mi je :sweat_smile:

aj ja prajem pekny dnik :slight_smile:
22. dec 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj už druhý krát hodinku a pol piští :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali, vsak deti sa od pol roka menia, tak uz je to tu :grinning:
22. dec 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi krásne fotečky a Vikinka má takého istého macka Pooh jak Mirko :grinning: :wink:
22. dec 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru sa asi menia,bo bola tu moja mat a hanka nerevala :wink: no mala na male :grinning: :grinning: :grinning:
dieta spi,bombice mam hotove..idem si hadam hlavu umyt :grinning: iste sa zebudi,ket budem stet si vyfukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja becherovku nemusim..ale taky fernet citrus :fearful: alebo karpatsku horku.. :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: bych si supla :grinning: nazdravjeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my sme dnes vynimocne dobre spali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
o osmej zaspala,prvy krat hore o deviatej,druhy krat o desiatej,do pol jedenastej sa rozpravala sama so sebou,potom zaspala,treti krat vstala o pol dvanastej..potom az o pol tretej,potom o pol piatej a potom uz o pol siestej mala rano :grinning: :grinning: :grinning: ..nazdravjeeeee :grinning: :grinning: :grinning: ... :rolling_eyes:
22. dec 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

pred chvilkou lacko zjedol 3 male jablcka nastruhane+jeden banan :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

pritom na obed som mu davala karfiol cukina zemiak a toplul na v-setky strany, asi bude mat radsej ovocie :slight_smile:
22. dec 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj my blahoželáme haničke aj michellke k polrôčiku :slight_smile:
Sorry baby, rada by som si Vás prečítala o čom píšete ale akosi nevychádza, kedže večer už nemôžem mať zapnutý PC, lebo malý nemôže pri ňom spať. Prečítala som iba túto stránku v rýchlosti kým sa Majko uloží na polhodinový spánok. Jarka fajná noc :confounded:
Ja idem ešte večer robiť také kokosové nepečené guľky, z tatraniek, som zvedavá čo to bude.
Tak zatiaľ pa, pekný večer, možno ešte nakuknem.
22. dec 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujeme Hanicke a Michelle k narodeninam :wink:
22. dec 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este vecer precitam str. od 50-70. minuly tyzden nekukla som PC...

Dnes som bola v lekarni, kupila som flasu s lyžičkou Lovi -Canpol babies. Odkedy ste dali kašu? o kolkej hodine večer? o17h alebo 18h? a ktora kasa? este neviem mam dat alebo este cas az v januari.... kedy ste dali polievku pre malej ? mala Katka zatial este papa len moje mliecko...
22. dec 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok