• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
joooooooj diduška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nech ste rychlo všetci zdravi :wink: tfuj tfuj tfuj :wink:
23. dec 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi idem z netu, bo tu su funguju len dua :angry:
23. dec 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala Katka uz vyzdravela od nedele...nema sopel :slight_smile:

prvy krat vcera poobede po 16h dlho spala cca 1 1/2hod a dnes tiež ráno-dopoludnia dlho buvala.
Predtým zvyk spinka okolo 30min.
dneska strašne fukal vietor, mala Katka spala, mala oblečenu mikinu, čapicu.a zakryty paplon. Otvorila som okno.
najprv vycicala z prsnika a zaspala...tak otvorila som okno. nevie sama spať. Nema rada cumeľ.
23. dec 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
durdi, nas nemusi mat na zaspanie ani cicu ani dudel :wink:
23. dec 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooooooj didi ved ja ešte furt rozmýššlam že čo si mi to napísala bo ja nejako tomu nerozumím :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi-gali, zavidim :sweat_smile: ako sam Thomas buvat
23. dec 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, boze sak minule si pisala,ze uz sa ti sype muz zo sprchy a tak musis odfucat, ci co, no ja ta citam a ty nechapes? :confused: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Krásne a pohodové vianočné sviatky všetkým detičkám a ich rodičovcom :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si opica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
durdi, no vidis a to je chlap co by mohol zaspavat na cice nie? :wink: :grinning: neboj aj vy tak budete mat :slight_smile:

zuzka, fuj, volaka som opluta, pockaj zavolam muzovi do roboty ci aj on neni opluty :grinning: :grinning: :grinning: ale diky :grinning:
23. dec 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej este ahoj aj vam :slight_smile: , ako sa mate?

alica jaka opica, tak si chcela zo mna urobit trubku,ze pisem odveci a nakoniec si to ty napisala, len som ta citovala, hm ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opluta, neopluta ale budeš zdrava :grinning: :grinning: :grinning:
robila som tvarohovu tortu, zajtra zdobim šlahačkou a j bananovu tortu. same šlahačky :angry: same kaloricke...Na Silvestrach-metrový koláč
ty si podarená jaká som ja nechápavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
didi dikes :wink: Thomasko je uz na tom lepsie?
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: o bože didi ne z teba trubku zo seba šak že som nechápavá nééééééé? :confused:
23. dec 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi ozaj robila som tie namačane bananiky :sweat_smile:
hned sa zjedli ale ešte urobim :grinning:
23. dec 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby mam nervy, neviem aka je kapustnica, ani necitim ani nemam chut :frowning2: jaj sak mi je smisno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj ale sak sranda bude po kapustnici, nebudem nic citit, teda ked zacne travit :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica nedavaj na mna oci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak ja zo srandy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cmuk

zuzpolka, hm moja dcera zjedla pol plechu, ale nerobim , finito :grinning:
23. dec 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som to mala minuly rok ani kapra som si nevychutnala :frowning2:
23. dec 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hodiť sprchu :wink:
23. dec 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja kapra moc nelubim, iba preto,ze je to tradicia, ja lubim kapustnicu a toto ma stve :frowning2:

no nic urobim si ked vyzdraviem, ze repete :grinning:
23. dec 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka povedz rovno že ideš odfučat,,,, :grinning: :grinning: :grinning: či ako to bolo :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre a potom sa dosyp hej? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja za chvilu dovarim kapustnicu a idem tiez do sprchy, hajuskat, jaj som uz utahana, ako stara babka, ale cakam na spravu, kamoska rodi, no ci 23-ci 24 som zvedava :slight_smile: inak je v 37tt :confused:
23. dec 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne daš repete, ved to možeš hoci kedy spravit, aj na 3 dni :wink:
alebo si trochu zamraz a ked sa ti vrati chut a čuch ochutnaš aku si navarila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj ja uz idem tiez, mala mi neda zit, taha ma chrapat a kapustnica je uz hotova, konecne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a otvaram okna, sak urcite tu je ako keby tu niekto naprdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobru nocku :slight_smile: :wink:

last christmas ......georginko ideeeees, cmukypuky :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
23. dec 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už osprchovana :sweat_smile:
dididi v 37 tt??? :astonished: :astonished: :astonished:
23. dec 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre dobre idem aj ja teda, chudatko alicka sa vrati zo sprchy a nikoho tu nebude :frowning2: :confounded:
tak dobru nocku všetkym želam :wink:
23. dec 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru zuzi ste ma tu nehali napospas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dobru kurátenká zajtra su vianoce šalala :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky junovky,

prajeme vam krasne Vianoce, mnohe z nas ich budu slavit po prvy raz ako rodina, uz nielen vo dvojici s partnerom :slight_smile: budu o to carovnejsie, ja sa uz nesmierne tesiiiiiiiiiiiiiim, viem ze nasi drobci si to este vobec nebudu uvedomovat ale tie hviezdicky v ociach pri pohlade na vianocny stromcek, svetielka, trblietky, a vobec, cela ta "vonava vianocna atmosfera" - proste to bude uuuuuuuzasneeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak si to krasne uzite, oddychnite si, nestresujte sa a vychutnajte si to lebo jedna vec co ma na Vianociach fakt stve je ze sa na to clovek dllllllllllho tesi a potom ten den uleti jak voda tak si uzite fakt kazdu minutku toho dna :slight_smile:
Baby ja sa tak tesiiiiiiiiiiim :grinning:

Tak prekrasne Vianoce stravene v pohodicke prajeme aj s Esterkou :dizzy_face:
23. dec 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok