Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lucia31
23. dec 2008

no, mamulky, tak ja si konecne sadnem ku konovi, napisem Vam versiky, som cela happy, ze mozem s vami pokecat...a teraz to neberte ako vyhovorku 😉 ....no, a predstavte si, spadne mi luster!..ja raz z toho mojho chlapa scvoknem...ja viem, ze nie je technicky typ, ale ked som videla, ze ten luster zavesil len na tie dva drotiky, co vedu k ziarovke /nechapem, ako to do teraz mohlo drzat/, tak ma skoro porazilo..ved mi ten luster skoro roztrepal laptop, co by som potom robila? ☹ 😉
takze sme zatial bez lustra,chlap bez vecere 😉 , oduty, no, pekne sviatky 😀
prave som dopiekla cokoladovu tortu, lebo obaja chlapi ma otravovali, ze nieco cokoladove, tak ju budu mat taku cokoladovu, ze ani Sacherka sa nechyta 😀
no, babulky moje, tak prajem Vam krasne, pokojne sviatky, radosti z deticiek a z muzikov , vela zdravicka a rodinnej pohody ...som rada, ze mam take super virtualne kamosky 🙂
http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html

lucia31
23. dec 2008

.a pridajte si zvuk 🙂
papa

greguska
24. dec 2008

milé mamičky a detičky a tiež ocinkovia, prajeme vám všetkým krásne vianoce, pohodu pri stromčeku, veľa darčekov, aj keď ten najkrajší dar sme už tento rok dostali 😉

večer ste sa nejako rozbehli, keď bude čas dočítam !

dididi30
24. dec 2008

drahe mamicky , deticky, tatikova, babicky 🙂

nadherne vianoce 😵 😵 😵 prijemne postenie(ako ktori 😀 ) potom fajnovu papku a vela darcekov a vecer deti do postielky a mamicky s tatickami su sup podperinku, mozno aj zasnezi 😀 😀 😀

kostri
24. dec 2008

dobre ranecko vsetkym detickam mamickam tatkom psikom aj macickam aj v akvariu rybickam 😀

mile mamky a deticky
umyte si vsetky prsticky!
bo vecer bude kapor na stole
iste nedate pokoj ani vianocnej stole 😅
pekne si to vychutnajte
vecer s rodinkami krasny majte 😉
nech posluchaju chlapi ,deti
nech mate stastia ako smeti 🙂
usmev nech vam sada na licka
praje radko jarka a hanicka 🙂 🙂 🙂

kostri
24. dec 2008

jaj luci 🙂 pekne basnicky 🙂 na buduce by si takto mohla napisat receptiky pre deticky 😉
gregus dakujeme dodatocne😉
grazi,ja citam ze ..ste sikukly sproste 😠 😀 😀 😀 a tam ze sikulky proste 😀 😀 😀

luci a jak som sa nasmala ze ste bez lustra a mangi bez vecere 😀 sak nebuc taka,aspon krupicovu kasu z MM si mu mala uvarit 😉 😀 😀 😀

tesim sa ze deticky postupne vyzdravievaju,aj katka,jurko aj thomasko,vikinka..
len nektori nam tu ponocuju 😉
no hanka o osmej zaspala o deviaej uz stebotala 😲 zaspala a zas kazdu hodinu hore 😒 ..no co ja budem robit? 😕

andrejka a mirovi jak si zabalila darcek? 😉 😀 😀 😀

dudri,hanka vecer a v noci len na prse zaspava,cez den na rukack,alebo mi sedi na kolenach,hojdam ju,spievam jej..ale zaspi aj v kocari,no len vonku 😖

dididi30
24. dec 2008

babulku nieco speci pre vas 😀 😀 😀 😀 😀 cmukypuky 😵 😉

https://www.youtube.com/watch?v=z3LPiAWNx28
dididi30
24. dec 2008

ze babulku 😀 babulky 😀

kostri
24. dec 2008

gali,co som neviditelna?? 😠 😔 😔 😔 😉

alica147
24. dec 2008

Ahojte 😀

šťastné a veselé Vianoce všetkým !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

alica147
24. dec 2008

Jarka ná šak tatér mu to zabalil 😀 do igelitu 😀

kostri
24. dec 2008

ali 😀 jaaj vidis to? 😀 aj za teba robotu urobil 😀 😀 😀

gala s makcenom tu kazdeho upozornuje ze jej neodpoveda 😀 a ona mne najmenej na dve otazky 😕 ..necita ma? 😅 ci co? 😀

kostri
24. dec 2008

eeeeeeeejha!!!!poraaanna tetuvacka 😀 😀 😀 😀

ale....jakeee rameno?!? 🙂 🙂 🙂 fiiiha 😉

alica147
24. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 idem to rýchlo zmazať 😀

kostri
24. dec 2008

uz je to zmazane 😖 som si este stela ti svaly priblizit 😀

dididi30
24. dec 2008

jarkuska moja zlata, sak tebe som ten last christmas song poslala, teda hlavne tebe a aj ostatnym 😀 cmukypuky moja 🙂

dididi30
24. dec 2008

jaj adi sak ja som nic nevidela ☹

kostri
24. dec 2008

jaj srdelenko 🙂 sak ja to nevim spustit 😀 😀 😀 tak som si to zaspivala 😀 laast krismas aj giv juu maj haart 😀 😀 😀

dididi30
24. dec 2008

jarus ako to 😕 nejde ti to nacitat ci co? ☹ 😀

no anglina ti ide ako mne spanielcina 😀 😀 😕 😀

ale sak asi sa ti to spustilo, ked si to spievas 😀

alica147
24. dec 2008

didi kuki

dididi30
24. dec 2008

fiha, no kebyze ta necitam, tak ani neviem co tam ma vytetovane, ale vyzera to super 😉

alica147
24. dec 2008

😀 😀 😀 😀 tak som rada že ma čítaš 😉 😀 😀

alica147
24. dec 2008

joj ale mne sa brutal nechce isť variť 😖

alica147
24. dec 2008

a moj drahý je do 12tej v robote a predstavte si ludia dnes chodia kupovať vane,obkladačky...no verili by ste? 😕

kostri
24. dec 2008

ali to fakt? 😕 😕 😕 neuveritelne.. 😨 no selijaki sme 🙂

alica147
24. dec 2008

no fakt 😝

moj synček od desiatej spinká no toto!? 😕 😕

erika26
24. dec 2008

ahojte, veselé Vianoce všetkým ...
Alica to fakt? tí ľudia sú normálni? na Vianoce vane a obklad? pekne. To si viem predstaviť že niekto dostane ako darček vaňu 😀 😀 😀
Môj drahý dnes o 9,30 zobral malú na prechádzku, išli ku jedným známym a ešte sa nevrátili. Takže mám vianočný veget. 😉 celkom mi padol vhod.

kostri
24. dec 2008

ali,sak mirko sa ti meni po polroku 😉 hod a pol doobeda a hod a pol poobede 🙂 mate vzorove dieta 😉
nasa pol hod rano, o desiatej jabko o pol dvanastej ryza brokolica,dva krat sa medzitym polajtrila 😉 a cil hodku spi vonku 😀
inak furt nevim pochopit..obkladacky a vane 😨 to je vianocna atmoska 🙄

erika ahoj 😉 mas supis 😉 ja som nasu neska zobrala na prechadzku z kuchyne do obyvky,do chodby,do spalni.. 😅 😉

krazu
24. dec 2008

ahojte, ahojte, dnes nestiham tak len v kratkosti 🙂
chcem Vam vsetkym popriat krasne a stasne vianoce, vela darcekov a nech sa Vam splni vsetko po com tuzite 😵 😵 😵

kostri
24. dec 2008

zuz,dnes viac mamiciek tusim nestiha 😀 len ja tu opsentujem 😀 aj to len zato ze hanka spi 😀 ked sa zobudi,budu fofry az dovecera a potom celu noc 😀 tak preistotu ahojte vsetci 😉 dobru chut k stedrovecernej veceri
didi,teba nie ze si na tej astme nechaju 😉 a nech ti presplechnu nosne dierky,nech si tej vianocnej vone uzijes 😉

andrejka avoj 😉 pekny vecer vsetkym!!! 😉
cmmmmuk 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre