• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
no, mamulky, tak ja si konecne sadnem ku konovi, napisem Vam versiky, som cela happy, ze mozem s vami pokecat...a teraz to neberte ako vyhovorku :wink: ....no, a predstavte si, spadne mi luster!..ja raz z toho mojho chlapa scvoknem...ja viem, ze nie je technicky typ, ale ked som videla, ze ten luster zavesil len na tie dva drotiky, co vedu k ziarovke /nechapem, ako to do teraz mohlo drzat/, tak ma skoro porazilo..ved mi ten luster skoro roztrepal laptop, co by som potom robila? :frowning2: :wink:
takze sme zatial bez lustra,chlap bez vecere :wink: , oduty, no, pekne sviatky :grinning:
prave som dopiekla cokoladovu tortu, lebo obaja chlapi ma otravovali, ze nieco cokoladove, tak ju budu mat taku cokoladovu, ze ani Sacherka sa nechyta :grinning:
no, babulky moje, tak prajem Vam krasne, pokojne sviatky, radosti z deticiek a z muzikov , vela zdravicka a rodinnej pohody ...som rada, ze mam take super virtualne kamosky :slight_smile:
http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html
23. dec 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.a pridajte si zvuk :slight_smile:
papa
23. dec 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milé mamičky a detičky a tiež ocinkovia, prajeme vám všetkým krásne vianoce, pohodu pri stromčeku, veľa darčekov, aj keď ten najkrajší dar sme už tento rok dostali :wink:

večer ste sa nejako rozbehli, keď bude čas dočítam !
24. dec 2008 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahe mamicky , deticky, tatikova, babicky :slight_smile:

nadherne vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prijemne postenie(ako ktori :grinning: ) potom fajnovu papku a vela darcekov a vecer deti do postielky a mamicky s tatickami su sup podperinku, mozno aj zasnezi :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko vsetkym detickam mamickam tatkom psikom aj macickam aj v akvariu rybickam :grinning:

mile mamky a deticky
umyte si vsetky prsticky!
bo vecer bude kapor na stole
iste nedate pokoj ani vianocnej stole :sweat_smile:
pekne si to vychutnajte
vecer s rodinkami krasny majte :wink:
nech posluchaju chlapi ,deti
nech mate stastia ako smeti :slight_smile:
usmev nech vam sada na licka
praje radko jarka a hanicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj luci :slight_smile: pekne basnicky :slight_smile: na buduce by si takto mohla napisat receptiky pre deticky :wink:
gregus dakujeme dodatocne:wink:
grazi,ja citam ze ..ste sikukly sproste :angry: :grinning: :grinning: :grinning: a tam ze sikulky proste :grinning: :grinning: :grinning:

luci a jak som sa nasmala ze ste bez lustra a mangi bez vecere :grinning: sak nebuc taka,aspon krupicovu kasu z MM si mu mala uvarit :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

tesim sa ze deticky postupne vyzdravievaju,aj katka,jurko aj thomasko,vikinka..
len nektori nam tu ponocuju :wink:
no hanka o osmej zaspala o deviaej uz stebotala :astonished: zaspala a zas kazdu hodinu hore :unamused: ..no co ja budem robit? :confused:

andrejka a mirovi jak si zabalila darcek? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

dudri,hanka vecer a v noci len na prse zaspava,cez den na rukack,alebo mi sedi na kolenach,hojdam ju,spievam jej..ale zaspi aj v kocari,no len vonku :confounded:
24. dec 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulku nieco speci pre vas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cmukypuky :dizzy_face: :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=z3LPiAWNx28
24. dec 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze babulku :grinning: babulky :grinning:
24. dec 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,co som neviditelna?? :angry: :pensive: :pensive: :pensive: :wink:
24. dec 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

šťastné a veselé Vianoce všetkým !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
24. dec 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka ná šak tatér mu to zabalil :grinning: do igelitu :grinning:
24. dec 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali :grinning: jaaj vidis to? :grinning: aj za teba robotu urobil :grinning: :grinning: :grinning:

gala s makcenom tu kazdeho upozornuje ze jej neodpoveda :grinning: a ona mne najmenej na dve otazky :confused: ..necita ma? :sweat_smile: ci co? :grinning:
24. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeeeeeeejha!!!!poraaanna tetuvacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale....jakeee rameno?!? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fiiiha :wink:
24. dec 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem to rýchlo zmazať :grinning:
24. dec 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je to zmazane :confounded: som si este stela ti svaly priblizit :grinning:
24. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarkuska moja zlata, sak tebe som ten last christmas song poslala, teda hlavne tebe a aj ostatnym :grinning: cmukypuky moja :slight_smile:
24. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj adi sak ja som nic nevidela :frowning2:
24. dec 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj srdelenko :slight_smile: sak ja to nevim spustit :grinning: :grinning: :grinning: tak som si to zaspivala :grinning: laast krismas aj giv juu maj haart :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus ako to :confused: nejde ti to nacitat ci co? :frowning2: :grinning:

no anglina ti ide ako mne spanielcina :grinning: :grinning: :confused: :grinning:

ale sak asi sa ti to spustilo, ked si to spievas :grinning:
24. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi kuki
24. dec 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, no kebyze ta necitam, tak ani neviem co tam ma vytetovane, ale vyzera to super :wink:
24. dec 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som rada že ma čítaš :wink: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ale mne sa brutal nechce isť variť :confounded:
24. dec 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj drahý je do 12tej v robote a predstavte si ludia dnes chodia kupovať vane,obkladačky...no verili by ste? :confused:
24. dec 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali to fakt? :confused: :confused: :confused: neuveritelne.. :fearful: no selijaki sme :slight_smile:
24. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moj synček od desiatej spinká no toto!? :confused: :confused:
24. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, veselé Vianoce všetkým ...
Alica to fakt? tí ľudia sú normálni? na Vianoce vane a obklad? pekne. To si viem predstaviť že niekto dostane ako darček vaňu :grinning: :grinning: :grinning:
Môj drahý dnes o 9,30 zobral malú na prechádzku, išli ku jedným známym a ešte sa nevrátili. Takže mám vianočný veget. :wink: celkom mi padol vhod.
24. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali,sak mirko sa ti meni po polroku :wink: hod a pol doobeda a hod a pol poobede :slight_smile: mate vzorove dieta :wink:
nasa pol hod rano, o desiatej jabko o pol dvanastej ryza brokolica,dva krat sa medzitym polajtrila :wink: a cil hodku spi vonku :grinning:
inak furt nevim pochopit..obkladacky a vane :fearful: to je vianocna atmoska :rolling_eyes:

erika ahoj :wink: mas supis :wink: ja som nasu neska zobrala na prechadzku z kuchyne do obyvky,do chodby,do spalni.. :sweat_smile: :wink:
24. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ahojte, dnes nestiham tak len v kratkosti :slight_smile:
chcem Vam vsetkym popriat krasne a stasne vianoce, vela darcekov a nech sa Vam splni vsetko po com tuzite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz,dnes viac mamiciek tusim nestiha :grinning: len ja tu opsentujem :grinning: aj to len zato ze hanka spi :grinning: ked sa zobudi,budu fofry az dovecera a potom celu noc :grinning: tak preistotu ahojte vsetci :wink: dobru chut k stedrovecernej veceri
didi,teba nie ze si na tej astme nechaju :wink: a nech ti presplechnu nosne dierky,nech si tej vianocnej vone uzijes :wink:

andrejka avoj :wink: pekny vecer vsetkym!!! :wink:
cmmmmuk :grinning:
24. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok