• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
ahojte

veru jarus uz ma poznac, jasne nakupy, sak tie zlavy :astonished: a vsade total a uplne suprove veci :wink: aj do mcdonalda sme zasli, mnam to ja lubenkam a nie len ja, cela rodina :grinning: :grinning: :grinning:

inak drobec mi spinkal paradne, sice si cucne, ale ja si myslim,ze by som mohla vyskusat aj cajik, tak veru, mozno ho odnaucim od toho cuckania :wink:
inak spinkal od 7 do 7 a potom mi ho tatinko zobral a ja som hajala do 9 no parada :grinning: :grinning: ci pana, to som si oddychla, nechapandos :grinning:

kikus, skore uzdravenie malickemu
:wink:

adi aj ja perem, od vcera vecera a zase mam dve kopy, no neva idem na to, bo mam aj 30 podrbradnikov a z tych 2 ciste :astonished: no a oblecko menim aj 3 krad denne co sa tak pri papke zaspiny, no katastrofa, lebo ja ho nechavam sameho papat :slight_smile:

inak aj my si uzivame tatka, prave mi robi kafe latte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. dec 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a my zaspavame pri malinkej lampe a to od septembra, ja som sa bala a uz sme to nechali tak :wink: :grinning: predtym sme spali po tme, pohodka :wink:
27. dec 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj moja dcera je zavislačka na mc donaldovi,ja ich naopak nemusím :dizzy_face:

Jaruš ved ja by som aj Alicku brala ale už si nemožeme dovoliť aby som zase zostala doma a mama by sa mi už asi dve deti nechcela starať,čo by som sa jej ani nedivila :grinning:
27. dec 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, my lubime mcdonald , okrem moje muza, on sa tam nevie najest :grinning: :grinning:

jarus, no ada o tom vie, ze pravidla nepovoluju mat v albume viac ako 2 ozdovbky a na pase nesmie byt fotka babatka, ale babatka s mamickou alebo mamicka, alebo rodinka :wink: mne tak deticky vymazali a tusim aj zuzkakrazu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj som to ja mrcha cooooooo :grinning: :grinning: :grinning: ale sak ty si mala foto baba aj predtym nie? tak asi im nevadis :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregus,a to ti prespi maly celu noc?? :confused: ... :unamused: to len to moje zienatko a dado sa nevedia v noci docuckat? :unamused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dec 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka to gregus ci lucii, asi skor lucii nie :grinning: :grinning: ci som gregus necitala? :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

jarka ja furt kuk na tu tvoju tortu, boze ja by som ju zozrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak aj lucia mala zakusok v albume a tusim kedbyze ho nevymaze, tak ho tam ma furt...ja som dala stromcek a uz som ho tam nebala, jaj to je spravodlivost :angry: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj galina, ty furt mas nejaky problem, facka ti :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no ozdobky viem od teba ale foto v pase som nevedela šak viaceré tak maju :confused:
27. dec 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali ale ja som myslela ze andrejka uz nebude mat druhe babo :wink: ... :cry: .. :slight_smile: sak ma dve peknucke deturence :wink:
27. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica no sa hej, a mne napisala adminka ,ze v pravidlach je ze len dieta tam nemoze byt :unamused: a ja ze preco, ked to maju viacere a je to o detoch a ona,ze je to pravidlo a ze ona nestiha vsetky vymazat a upomenut, nuz to len mna maju na muske a krazu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
27. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka ale ja myslim pas akoze pass ci ako sa to vala fotka co si si dala malicku tuna na stranku :grinning: :grinning: :grinning: co na nu kuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pocuj jarus, sak ty mas len jedno a my po dve co nukas nove baba?? ty si na rade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vcul bud mudra :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne uz ma hovorate cez IP cooooooooooo :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kedze nepisete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj hovorate :grinning: :grinning: :grinning: no ohovarate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto didi to ako ťa napadla taká blbosť? :angry: no no no :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre sak robte co chcete, ja si idem vypit latte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky!

skoré uzdravenie všetkým choručkým :wink:

jarka, ale kdeže by prespal celú noc, na to sú to iní machri :wink: Ale klop.klop, je to lepšie, už vstávame "len" 3-4 krát. Dúfam, že už častejšie nebude :wink:

inak ja som včera začala užívať azaliu, tak dúfam, že nebudem mať problém :unamused: adka, teba aj z inej bolela hlava ? lebo ja som mala predtým inú a bola v pohode, až na to pribratie zo začiatku :unamused:

gali, tak výpredaje fičia hovoríš ? ja sa chystám zajtra, príde mamina, s ňou sa mi najlepšie lieta po obchodoch :wink: dúfam, že maťko bude poslúchať, nech si to užijem :grinning: (ale som ja sebec, ale len taký malinký :slight_smile: )
27. dec 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no chcela som vas vyprovokovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co nerobis ramecky haaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: nemas nejaku novu stranku, taku jednoduchsiu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coby :grinning: bola som si zjat jednotaka :grinning: :grinning: a nepis na mna anglicky :angry: co ja vim,co odemna stes? :grinning:

a ja ked som neskaj otvorila notbuk,tak tam som mala vymazanu fotku :confused: a ze -zmen foto :confused: tak som dala vianocnu :confused: hanku :grinning:
27. dec 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus, ale sak to sa tomu tak hovori :grinning: :grinning: alebo link sa tomu hovori :grinning: :grinning: :grinning: sak to je normalne :grinning: :grinning:
a to akeho jednotata? :astonished: :grinning:
jarus, hm tak ti ju vymazu zase, lebo dite tam nemoze byt, ja som ta len upozornila :wink: :wink:
ved mas aj spolocnu, smar a bude tam :slight_smile:
27. dec 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, a furt zabudnem, si sa pýtala na oblečko nočné, my najnovšie máme body s krátkym rukávkom a na tom klasické pyžamko, však už je nejaký chlap, normálne kabátik na gombičky a gaťky na gumičku, taký je chutný v tom :wink: a prikrývam ho dekou, alebo svojou perinou, keď už spí ráno pri mne :wink: a v izbe máme tak 21-22 stupňov, keď bolo menej bol studený.

dnes má maťko nejaký spací deň, doobeda zaspal v postielke keď som vysávala, a spal 1,5 hodiny, aj keď máme monitor dychu som ho chodila pozerať či žije :grinning: a teraz spí v kočíku už hodinu, no nechápem... :slight_smile:
27. dec 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregus a ja ze prespite,ked pises,ze nevis kolko krat sa maly zobudil :grinning: :grinning: :grinning:
inak som ti chcela napisat-ty mas jaku peknu plet!!!ja samy pupanec :angry:
gali a ty tiez,taku ziarivu :slight_smile: a mna nevyprovokujes :grinning:
27. dec 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame monitor a tiez som ju kontrolovala :grinning: teda ked tam este spavala :rolling_eyes: :grinning:

gali a jak sa tam ta fotka meni? :sweat_smile: pssst,nepovec ostatnym,ze som sa ta to pytala :sweat_smile: budu sa mi smiat :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, to som tak myslela, že možno aj viackrát sa zobudí, ale ja nepočujem :grinning:
a ďakujem za kompliment, no keby si ma "naživo" videla, tak sa ma zľakneš alebo odpadneš :grinning: síce pupáky už toľko nemávam, ale zato samá šupinka, jak na kaprovi a krk celý červený od exzému, a to ani nehovorím, že už 2 týždne mám obidva kútiky zapálené a neviem ich vyliečiť :frowning2:
27. dec 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my na noc body a pyzamko komplet :wink: inak aj mala mava pyzamko s nohavicami, ja nocnu kosielku, za mladi otcove tricka a po vydaju muzove tricka a po porode nocne kosielky, muz len tricka :wink: a sem tam aj trenky :grinning: :grinning: :grinning:

gregus, aj nas je dnes nejaky dobrucky, neviem ci to nemam zapisat :grinning: :grinning: :grinning:

jarka, ja a ziariva plet? :grinning: :grinning: :grinning: no zatim je ale neviem do kedy :wink: inak sa rada namalujem, ale namalovana na fotkach som malokedy :wink: aj makeup si davam, kazdy den :wink: kvalinty aby som nebola ako maska :grinning: :grinning: ale sak ja som aj ak :grinning: :grinning: :grinning:
jarka sa mne o to nejde ta vyprovokovat :wink:
27. dec 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tu segru potom si vás prečítam pa pa zatial
27. dec 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregus, kup si v lekarni bielo oranzovy krem na plet, neviem aka znacka ale je to vytaminovy a garantujem ti ,ze supiny nebudes mat, ja si ho davam na noc, bo je dost mastny :wink: stoji okolo 150sk, ale oplati sa :wink: a hlavne nehovor,ze je pre teba, ale pre babku, bo to je vraj pre starsie, o mne si mysleli,ze mam 20 :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja mam take nervy, len sa tu rozpisujem a tu nikoho :angry:
27. dec 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si upratat vysusene veci, tak zatim cafte a pekne piste, nech mam co citat :wink: :grinning:
27. dec 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali, aj ja uvažujem, že si dám do denníčka poznámku, že dnes maťko výnimočne spal :grinning:
a dík za typ na krém, ja mám všelijaké možné, najlepšie mi však robí nivea silk comfort, ale už mi došla a čakám zajtra na druhého ježiška, že mi donesie :grinning:
náš tato spáva len v tielku :grinning: a keď je veeeeľka kosa tak si dá aj trenky, túto zimu ešte nemal :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ti kuty to je hnusoba :unamused: a jak to stipe :unamused: fuj..no tak mate dobry fotak :grinning: to je tez kompliment? :grinning: a ty jak dobre spavas,ked nepocujes,ci sa zobudi :grinning: alebo je matko taky tichucky? :wink:

no hanka neska trhla rekord v spani!len tri krat polhodku :confused: som zvedava co bude v noci :confused:

a posledne dni si ju navecer pride zobrat viol,bavka sa s nou,rozprava jej a spieva a hanka zaspi.. :confused: a mne je to normalne luto,ze jej zaspala a nie mne :cry: pritom som ju doteraz vzdy ja uspavala,cez den aj v noci..no aj tak mi je to luto :cry: ..mi sibe asi :wink:
27. dec 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok