• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
Jarka tie maily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne tá fitlopta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm teraz pre zmenu trpím ja samomluvou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jáj a ešte že ked dočítam už neviem čo mám odpisovať,
Jarka antikoncepciu zmeniť nemožem kedže kojím a menštruáciu som ja ešte ani nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dec 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mati, ja som rada,ze nas tak casto nekaka, bo kakal viac krat denne, takto mame pokoj s pokakanymi plienkami a on sa nezmenil, stale je umrncany, ako aj predtym, tazke to nebude bruskom, to je povahou :grinning:
no a vies, ked to maju deti v sebe, my uz nepomozeme, len im tu imunitu utuzovat.....tamca nebola chora do roka, nuz kazde babo je ine :wink:

inak ja som dala dnes thomaska prvy krat na nocnik a ze a a a a on sa vycikal :sweat_smile: , aj pekne na nom sedka, len nejako mi to tu nejde hodit, neviem co sa zas deje :angry:
26. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :grinning:
kde ste všetky? :confused:
my sme dnes boli u našich a potom ešte na prechadzke, konečne po dlhej dobe sa Viki vozila v kočiku :confused: :sweat_smile:

baby davate deti do choditka??? lebo nam už mala v choditku prejde skoro cely byt :astonished: :astonished: :astonished:
ona vobec nechce lozit ani nič take hned na nohy sa dava :confounded: tak ju tam na chvilu vždy dam,,,,,dnes pekne v izbičke aj šufliky pootvarala :grinning:
26. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj,my ideme ešte len kupiť choditko :slight_smile:
26. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja som dala tiež Mirka na nočník a nechcel tam sedieť lebo ho oziabali nožky :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka ahooooooooj :grinning:
my sme dostali po sestrinej malej tak sme nemuseli kupovat :slight_smile:
tak potom daj vediet ako sa Miruškovi pači :sweat_smile: :wink:
26. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
na stedry vecer,nas maly krpec ako naschval nechcel pred vecerov spinkat, tak pocas vecere bol uz riadne mrzuty, potom sme si rychlo rozbalili darceky a potom som dada okupala a zaspinkal uz pri piti mliecka :slight_smile:

zuzpolka aj dado dostal take choditko, no skoro take iste, mi mame chicco- je super vpredu hracka z druhej strany choditko

kostri, gratulujeme Hanke :dizzy_face: :dizzy_face:

ja na noc obliekam dadovi overalik a prikryvam ho paplonikom
26. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem spat, uvidime kolko krat budeme tuto noc hore :angry:

dobru noc :slight_smile:
26. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi jasne :wink: musím ísť pozrieť ceny či mám kupiť alebo radšejobjednať z netu možno to vyjde na rovnako
dnes sme aj boli pozrieť u nás v tescu je taký detský obchodík a tam maju aj chodítka ale bolo zatvorené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu dobru nocku
26. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky, no, konecne som rozbalila aj posledny balik, tak uz som tu :grinning:
..juj, a uz mame po vianociach....pekne boli a najma dost kaloricke :slight_smile:
my sme boli na Stedry vecer doma, a na druhy den u svokry..tam Tamca vyvadzala, revosila, vela neznamych tvari...svagrine obidve fajcia, tak ma islo porazit, ked sme dosli a bolo citit cigaretovy dym i ked sa to snazili vyvetrat....vsetko som nahadzala po prichode domov do pracky a sviatok, nesviatok, hned som prala...
inak, uz jej nerobievam na veceru kupovane kase, ale domace, s bananikom alebo dusenym jablckom, susenymi slivkami a striedam bud ryzove, pohankove vlocky alebo pseno...plus moje mliecko..je to mnamka a raz dva hotove...davam jej to spapat asi polhodinku pred kupanim a potom uz len par krat potiahne a buva, buva...celu noc :slight_smile: uz tri dni spinka bez papania do rana, ja chodim spat okolo dvanastej, tak si odsajem a potom je to ok...
26. dec 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...noo ale ste toho popisali, ja akosi net nestiham, alebo nemam naladu? sme chori...teda ja a manzel.. Luko zatim nie... no nenahnevam sa ako to tenkrat nedostane chudiato nase.... lebo asi ma porazi ked hej...
staci,ze ja nemozem v noci spat a dneska som ani nespala v spalni ale v obyvke tak ma drhol kasel.. hruza...
tak krasny dnik vsetkym zelame a snad sa mate lepsie ako my.....

ozaj a krasne fotecky.......
27. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

dadi aj my sme chori :frowning2: nie a nie sa z toho dostat, zase som nahodila homeo, vykasliavam same hlieny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tiez sa bojim o malickeho, lebo akonahle sa vylieci z jednej uz chyti druhu, je to hruza, bo tamca furt nieco doniesie zo skoly...tak my tak dooka :unamused:

zelame skore uzdravenie :wink:
27. dec 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki :wink:

gregus,tak supis,ze hned sa vykakosil matuso :grinning: ja som sa len bala,aby sa mu to nestalo co hanke :confused: no a tu priklad ze ozaj kazde babo ine :wink:
my spime furt rovnako :unamused: kase som skusala zatial dva druhy,ani jednu nechcela,mala mliecko.

ale posledne dva dni zaspi vecer sama v postielke!!!klopklopklop :wink: no po hodine sa zobudi :grinning: a mame nasu noc lkasika :grinning:
a dnes som ju skusila ulozit aj predobedom do postielky a zaspala :grinning: na polhodku.tesakujem :grinning: len nech jej to vydrzi :confused:

andrejka,sak ozaj!!ja som mala azaliu,bolievala ma hlava jak kona :angry: vcil nemam nic :astonished: :wink: skus aj ty nic :slight_smile: mozno bude este jedno dievcatko- alicka :wink:

gali fakt sa vypiskal? :slight_smile: jaj sikovnicek malinky :slight_smile: ..a veru len pekne hybaj este jeden krat minimalne :wink: do tych obchodov :wink: je tiez nelubim s muzom nakupovat :angry: setko ofrfle a furt sa ponahla :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

grazi,aj hanka vrackala,ale podla mna preto,ze som isla na nu moc zhurta :pensive: a andrejka ma aj upozornovala,nech davam pozor,aby som jej nezatazila organizmus.. :pensive: no ja sikovna pravda rychlo rychlo,nech papa a hlavne spi :pensive: no a presne opacne :frowning2:
a vrackavala aj predtym,ked mavala sopliky,ze vseeeetko vyvratila,az kym jej nevysli take akoby hlieny,potom uz bolo dobre.a uplne prudom ako pises,aj cez nostek :frowning2:

jaj gali vam by sa zisli nejake lieky na imunitu :unamused: alebo si kup tu echinaceu co ti katka pisala

inak,vsetci sme pomerne dobre zvladli stedrovecernu veceru s detickami,co? :grinning:

a dakujeme s hankou za gratulacie :grinning: :grinning: :grinning: lavu stranu ma sikovnejsiu,ale to opravime :wink:
27. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky , sme tu dlho neboli. Mali sme návštevu 3 dni.
Vianoce boli celkom fajn len dáko chýbala vianočná atmosféra, aj som sa rozprávala s mamoou že by sme mali zrušiť darčeky a radšej sa tešiť že sme všetci spolu. :frowning2:
Tento rok všetci podostávali bud malé aleboo veľké veci :confounded: Dáko nám to nevyšlo.
A jedna hrozná správa Majuško je chorý, už 2 dni má horúčku, som myslela že zuby , ale v noci stále 39 chúdatko malé, tak sme dneska boli na pohotovosti a má hrdielko zapálené. Dostal ATB, ale sa mu už uľavilo po noci už spí 3 hodky v aute, chodím mu tam prikurovať. Pred chvíľou som ho kojila a on zase zaspinkal . Však chvalabohu lebo včera len celý deň na rukách, nemohol spinkať dáko.
Tak mi je ho ľúto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nečítala som Vás tak dúfam že ste mali spokojné vianoce všetci. :wink: Jáj a Hanička sa už otáča gratulujeme. :slight_smile:
27. dec 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej leni dakujeme :grinning:

no niektore deticky vyzdraveli a zasa vy ste chorucki? :cry: jaaj je to galiba :frowning2: nech to majuska skoro prejde!jaj radsej my by sme boli za tie deti sto razy chori,co? :cry: pusinku drobuliatku
27. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no andrejka,takze ty vobec nesvietis? :confused: a vidis na miruska?sak jaka tma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj zaspava po tme? :confused:

ja svietim,no neska nebudem :grinning:
27. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,inak to dobre ze vykasliavas,nie?suchy kasel by bol horsi :confounded: co takto cibulovy sirup :wink: ci pijes? :slight_smile:
27. dec 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi tak fasa rychlo nacitava stranky a vas nikde :unamused: :rolling_eyes:
27. dec 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt nikoho? :rolling_eyes:

krazu a vy este stale tak zle spavate jak my?dado spava s tebou v posteli?ja som tiez raz skusila dat na malu paplonik :slight_smile: no ked sa uz desiaty krat odkopala,tak som ju supla do vaku,zakryla dekou a hotovo :grinning:

gali,zas si na vypredajoch?? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: no len pekne si pokup :slight_smile: a hlavne vrat ti hovadiny,co si nakupila vcera :grinning:

andrejka a ty si kde? :cry: pekne maily co?take vianocne :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

Jaruška servus :grinning: ne veru nesvietim,zaspáva po tme a ked som ešte hore a mrnčí alebo chce papať tak si zažnem na chodbe a to stačí :wink:
veru tu hnusnu Azailu beriem,mna vždy bolievala hlava z antikencepcie,posledné roky som žiadnu nemala a ked prestanem kojiť pojdem si dať zaviesť to nehormonálne teliesko bo tieto hormonálne hnusoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bez antikoncepcie ja veru nezostanem,ja už Alicku sio nemožem dovoliť :confounded: :confounded: :confounded:

máš krásnu fotečku novú,nová junovka :wink:

no to je mi luto chorých detičiek, Majuška najnovšie, aj didi vy sa toho nejako nemožete striasť :unamused:
27. dec 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doobeda som poupratovala,ešte furt periem asi 4práčku už :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čakám segru volala že príde pozrieť a užívame si tatinka doma po sto rokoch :dizzy_face:
27. dec 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a čo prečo jaká atmoška ti chýbala?
27. dec 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj sa tu chodíme po jednej vypísať jak ten čo do susedného kralovstva spievať chodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky baby, teraz som Majka uspala, zase mal vyše 38 :cry:
Jarka, Majko tiež zaspáva potme už asi mesiac a je to super, ja som to len tak náhodou skúsila, uložila do postielky, zhasla a odišla a väčšinou ani raz k nemu nemusím prísť. Jak je tma hned spí :wink:
Andrejka, čo ja viem, dačo mi na tých vianociach chýbalo, všetvi prišli k nám 23 dáky rozhádaný a mne to pripadalo že ozaj je to iba o darčekoch :frowning2: Lebo segra ktorá býva 300 km od nás prišla 23 večer a hned 24 celé doubedie išli preč, a 25 dokonca do tatier na výlet na celý deň, pritom tam bola 100 krát. 26 domov.
27. dec 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš,ved mohla sa prechádzať u vás ved tam máte krasne určite :confounded:

Majuško nech sa rýchlo vylieči :frowning2:
27. dec 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky moc, chudáčik normálne stratil brucho :unamused:
27. dec 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj to doženie,Miruško ked mal vyše týždna tu črevnu virozu hnačkoval tiež pochudol :confounded:
27. dec 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni teda fakt to bola vianocna atmoska :unamused: to taka navsteva nasilu mi pripada :cry: ma to mrzi,bo tak si sa tesila! :pensive:

tak to s tou lampou neska vyskusam :confused:

veru,hnusne hormony :angry: :angry: :angry: a skoda ze uz neudes mat alicku :cry: :wink:
27. dec 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok