Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

emmillya
27. dec 2008

no didi tak tomu sa hovori respekt 😉 , minule tu boli kamosky tak som im rozpravala ako ked mala trucuje tak mangel na nu akoze "pokrici" ze co mamku nepocuva a ze hned je ticho a zacne robit smajliky 🙂 a oni ma hned "zabili" - to ty nikdy nebudes autorita, ty si s nou stale, tak co chces ... 😠 😀

emmillya
27. dec 2008

krazu -my davame nutrilon 2 uz asi minim. mesiac 🙂

alica147
27. dec 2008

my tiež každy druhý den kvoli tomu že ked som ho kupala každy den začala sa mu dosť pokožka vysušať tak teraz každy druhý,ale ked to vyjde tak že málo spal a už neviem čo s ním tak mu zakúrim plynákom v kuchyni celého ho povyzliekam to je jeho tam ho nechám na stole aj 15-20min prevalovať sa a potom ho okupem

dididi30
27. dec 2008

ked som piekla na vianoc, tak bol maly mrzuty, muz mu napustal vanu a s tamcou sa kupali, asi tak pol hodky 😕 ale bol ticho ani nepipol 😀

krazu
27. dec 2008

didi 😀 😀 😀 😀
a rychlo sa uzdrav

dididi30
27. dec 2008

emili no kricat to u nas neplati ani na moju dceru, jednoducho nedostane to co chce a je vyriesene, takto budem robit aj zo synom 😉
vies babo skusa a teraz su v takom veku,ze na ruky sa pytaju, budu plakat a vedia uz aj hlasnejsie a hlasnejsie a skusaju, staci sa len ukazovat v izbe, ze si stale pri nom, ale nebrat na ruky....napr ja pri nom zehlim, to ked nechce cez den spat a on cumi na mna a zaspi 😉

krazu
27. dec 2008

ja kupem kazdy den, viem ze by sa nemalo, ale dadinovi by sa to neratalo keby sa nekupal, najnovse zacal plakat ked ho vyberiem z vody, co by sa este cvachtal. ale zase ja ho nekupem dlho tak do 5 min. niekedy aj menej

zuzpolka
27. dec 2008

ahojte 🙂
ja davam tiež nutrilon ale ešte 1, ved to je tušim do 6 mesiacov 😕

a kupkame sa každy den 😖 ja neviem, ale myslim si že mala by bez toho asi ani nezaspala 😀

dididi30
27. dec 2008

zuzka aj my sme preto malu kupali, ona potom lepsie zaspala, malemu je to jedno 😉

zuzkakrazu, jasne, vyliecim, len neviem kedy 😕 😀
ani ja maleho nekupem dlho, v tedy to bola prva vynimka
😀
niekedy aj len 2 minutky 😉

emmillya
27. dec 2008

no my mame nutrilon AR -tak som sa bola pozriet, tam je ze od 5. mes. asi priblizne takto nam ho zmenila dokina 😉
my kazdy den nekupeme, skor kazdy druhy 🙂

emmillya
27. dec 2008

didi dik za rady, vsetko to zneje tak jednoducho 🙂

zuzpolka
27. dec 2008

dididi možno ani malej by to nevadilo, neviem ale nebudem skušat 😝 ja tiež len tak člup člup a von z vody,,, 😀 iba ked sa s tatom kupala bola dlhšie 😅

dididi30
27. dec 2008

emili nemas zas, len sa spytaj, sak ja som odrodila 2 deti 😀 😀 😀 no a chapec skusenosti ako pri piatich 😀 😀

zuzka presne s tatom dhsie, sak vies im to trvaa 😀

dididi30
27. dec 2008

zuzkrazu, aj ja chcem take choditko, tu ho maju vsadeeeee...ja to chcem kvoli nasim stiesnenym podmienkam 😉

krazu
27. dec 2008

didi, ja som zvedava kedy s nim bude behat sam 😀 😀 , to si este pockam, ale zatial vyuzivame prednu cast, ked hodim hore lopticku tak pekne hra

dididi30
27. dec 2008

zuzkrazu my sme kupili taku lopticku a na nej je prilepeny nostekom take neidentifikovatelne cudo 😀 no a ta lopticka je na baterky a kruti sa kade tade a odrazi sa od stany alebo hocicoho na co narazi , totalne magoria ale maly je z toho hotovy, paradne sa na to kuka a ked sa mu to podari zdrapit konieeeeeeec 😀

sak hej ked bude behat sa a ty za nim 😀 😝 sak pockaj, rohy obite, ak mate schody, nepomozu ziadne zatarasy, my kupujeme take zagradlicko, nech tam nevylezie bo tu su hrozne strrrrrme schody 😖

krazu
27. dec 2008

no maly musi byt podareny

my nastastie schody nemame, byvame v panelaku
idem spat, tak pa

dididi30
27. dec 2008

zuzkrazu dobru nocku 😉

tu zase nikoho, hruza des a to im deti spia, no kto vie co robia 😀

dobru nocku 😉

lucia31
27. dec 2008

no, pekne, zase dojdem a vsetky do hajan 😝 😀

lucia31
27. dec 2008

ano, mne to Tamka spi uz par dni celu noc bez papania, asi ju dobre zasytia tie domace kase, co jej robim 🙂 ..ale asi ju budem musiet aspon nad ranom zobudit na papanie, lebo ked si o dvanastej odsajem, tak to nestaci, dnes ma riadne pobolieva pravy prsnik, picha a taha ma v nom, nasledok nocneho nekojenia 😒

emmillya
27. dec 2008

ahoj luci, ake domace kase robis? ja som davala malej nutrilon a hami - do vody ale odkedy bola chora vecer kase velmi nechce, obzvlast bananove, ani banan jej nechuti 😝

dididi30
27. dec 2008

luci ja tu este kuk

no ja si nemyslim,ze to je papkou, je to inym ked ti babo spi, lebo nasa tamca, tak nejdela takmer nic cez den a pekne spavala od 3 mesiacov 😉 teda celu noc......
proste maznacikovia no 😀

emmillya
27. dec 2008

didi normalne ti tie detusky budem tak v dobrom zavidiet 😉

dudri
27. dec 2008

mala katka ma dnes narodeniny 6mes. 🙂 🙂 🙂

vcera znovu dostala nadchu ☹ , zase znovu odstavat nos.asi prechladla...neviem odkial ???

večer som ju kojila, Katka zaspala a obe ruky držila akoby modlila.

celu noc asi Katka zobudila 6x a hlada moje prsicko, držala ruky do usty .Predtym nerobila 😒 .

dididi30
27. dec 2008

emili mozes vyskusat inu variantu, napr so slivkou, jabkom....da sa vselico 😉
ja som davala malemu s lyzickou, nechcel, ale z flase si da...inak ostatne len z lyzickou a pekne pije zo sosacika, zas z flase nechce, len ju zuzle....

dididi30
27. dec 2008

durdi no narodeniny? 😀 😀 😀 tak gratulujeme 😉 vela zdravicka vam 😵

skore uzdravenie 😉

lucia31
27. dec 2008

didi, to bude potom asi tym skvelym menom Tamara 😀
ale som hotova, ako ma boli moja cici, vkuse ju malej nukam, uz jej tym leziem na nervy, aj ma dvakrat uhryzla, co uz cicu nechcela ni vidiet 🙂 ..moje deti nie su veru cuckosi 😖 🙂 ..tak teraz odsavam, stale mlieko tecie a tecie, ale boli stale....asi pojedm do dediny popytat o nejake male ciganca, nech taha, tie vraj tahaju jek dive 😝 😀

emmillya
27. dec 2008

dudri -malej katke blahozelame a prajeme skore uzdravenie 🙂 aj my ked sme boli chore tak mala castejsie v noci vstavala a budila sa kvoli hlienom, neboj sa to prejde 😉

didi ideme skusat urcite nejaku inu , aj ked v noci vstava len raz , urcite je to aj tym UM 🙂 a pije na flasu -z aventu ten cumel na kase zatial zabral.skusali sme aj lyzicku no zalezalo od nalady 😀
predvcerom sprasila skoro cele to vacsie sklo zelenika+kuracina+ryza no vecer ju bolelo brusko. ja trubka cela stastna vsak nech si da ked jej chuti 😝
no a ten banan to by ste mali vidiet - ako keby sme ju chceli otravit , asi preto ze objavila kukuricne
chrumky 😵

emmillya
27. dec 2008

ak je tu este nejaka dusa tak sa chcem opytat este na autosedacky. davate este do vajicka alebo uz do tych vacsich do 18 kg? 🙂

dididi30
27. dec 2008

luci ,zeby?? toto ma nenapadlo 😀 😀 😉

joj verim ti, najhorsie na tom je to,ze si odsavas, teda je to dobre, ale je to pre teba zle, bola cici su zvyknute sa nalievat a takto kebyze neodsavas, tak sa cici prisposobia, proste sa naleju kedy treba, predstav si taka je prirodak mam kamosky co koja este aj po roku a cici sa im nalievaju len kedy treba, trebars dcera jej papa okolo 6 a cici naliate okolo siestej , ale predtym slabota 😉

emily, no treba pomali, ja malemu ako kedy, niededy celu niekedy polku, zalezi ako chce...potom vela vody za tym, nech mu to pekne travi

veru treba vacsiu sedacku, vajicko je mu akosi male ci co 😀 ale to je tatova zalezitost, jeho auto , on sa stara o bezpecnost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre