• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
dudri aj my Katuške gratulujeme :wink:

emmilly my máme sedačku čo je do 13kg myslím takže to zatial neriešim
27. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj luci a k tomu cigancu, no poviem ti,ze ked som bola v nitre v meste, tak jedna ciganka normalne takeho okol 3 rokov na boku a on si cicu cuckal :confused: nehanbila sa, takto si chodila :sweat_smile: no co priroda je priroda a chuti mu, no nech si da :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi aj ja tak budem ešte v troch rokoch :wink:
27. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alica ale nie v nitre v meste a za pochodu nie? :grinning: :grinning:

durdi , katuska je kocka, aj vy ste kockovi :wink: :grinning: taka velka vyzera byt :wink:
27. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme
kukni nove fotky
moja kamaratka kojila do 5.rokoch :confounded:
27. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
durdi videla som aj som pochvalila kuk hore :wink:

durdi fiha, no a ma vsetky zuby ta tvoje kamaratka? :grinning: sak to musela prist o vapnik nenormalne :confused: :wink:
27. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme, sme u rodicov.byvame 2.izb.byt v rodinnom dome, dole aj babka a dedko.

prvy krat v zivote moje rodicia postavili umely stromček(jednoduchy)(z dovodu male miesto-predtym zivy velky

stromček-smrek alebo jedlicka v detskej izbe, teraz byvame v manzelskej posteli(novy postel od jula ako spalna-takze nemame miesto postavit stromcek)moje rodicia uspavaju v rozklad.gauči :sunglasses: .
27. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi no šak to nie v meste a za pochodu :grinning: :grinning: :grinning:
idem pokukať fotesky
27. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dudri krásne fotečky :wink:
27. dec 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
durdi jaj tak tak to mas dobre, najma to,ze su to tvoji rodicia :wink:

tak veru aj my mame maly, lebo sa nam nezmestil do obyvacky :grinning:

hehe tak ste vynali rodicov a vy na ich posteli :grinning: :grinning: no sak bude nova :wink: :slight_smile:
27. dec 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamaratka chcela odsavit kojenie, neda sa, dcerka zavisla na prsicko.Neda sa odnaučiť.
Aj znama z nasej ulici(5deti) este koji ,ma dcerku3,5roka.pracuje na polovic.uväzok-doktorka z vedec.fakluty a uteka domov a koji dcerku :grinning: :grinning: :grinning:
bola som v nemocke vysetrit sluchu Katke a kukla som dievca 12.roč, este cucla prst do usty-zlozvyk.jej mama ju objimala .
27. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje rodicia dlho spavaju v rozklad.gauci asi 15rokov.zvyk, nechcu spat v novom posteli,lebo nie je tam televizor v spalni.v obyvacke je televizor, zaspavaju pri TV :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dudri pri telke sa najlepšie zaspáva ja pri telke zaspím raz dva :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
durdi, fiha no pekne.......teda tak dlho by som nechcela kojit

jaj durdi to je veru riadny zlozvyk takto si cmulat palec, objimanie je v poho ale ja som v jej veku neznasala...:slight_smile:
27. dec 2008 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
durdti jaj tak to je :grinning: :grinning: inak aj my sme u svokry mali v izbe televizor a veru dobra vec to bola, dobre sa pri tom spalo :grinning:
27. dec 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lučim sa devulky dobru nocku pekne spinkajte :dizzy_face:
27. dec 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alica fiha, tak dobru noc :confused: si ma teda prekvapila, tak soro :fearful: :grinning:

no neva , aj ja pojdem dobru nocku :wink:
27. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: idem sa konečne raz vyspať :wink:
27. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj ze soro :grinning: :grinning: :grinning: skoro :grinning:

no dobre tak dobru nocku :wink: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc :wink:
27. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko, prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
druhaaaaa :grinning:
28. dec 2008 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no na tie autosedacky aj ja som sa chcela opytat :confused: bo mala uz volajako vytrca z toho vajca :grinning:
krazu,fakt,sak ja zabudla,ze dadino spaval pekne,no to mate oproti nam dobre,ze 4-5x!my tak kazdu hodku :pensive: ma ma namiesto cumla :pensive: ale skusam novu metodu,zatial celkom dobre to ide,no nebudem to tu pisat,bo som sa pochvalila,ked zacala dobre spavat a v tom momente sa to polojilo :grinning:

gali avojkiii,dobre ranecko :grinning: co nove v anglii? :slight_smile: ides nakupovat? :slight_smile: a ten caj ked nemozes,tak si kup sirup,nepredavaju?ci to bude to iste? :confused: pocuj,moj muz robi z echinacei sirup,ja mu napestujem kvety,on ich da do 70%alkoholu a to popijame ked nas hrdlo boli :confused: to jak becherovka,neboj :grinning: len trochu silnejsa :grinning:
28. dec 2008 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emily,mojej sesternici maly sa povrackal z bananu,ked papal prvy krat a odvtedy ho nemoze papat,uz ma dva roky :confused:

katke vsetko najlepsie :grinning: nech ste zdravucki vsetci :slight_smile: a to spinkanie moze byt len soplikmi,neboj,ako gali pise,babo ked nieco boli,hlada cicik :wink: no nasa hanka hlada cicik aj ked neboli :angry: :grinning: ma silikonovy klobucik namiesto cumla :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, vlastne uz je den :slight_smile:

kostri aj my sme mali niektore noci kazdu hodinku hore, ale ako vysli tie nepodarene zuby tak sa to polepsilo, no a dnesna noc bola super,dadino bol hore o druhej , o stvrtej a o siestej sme vstavali

my mame tiez este vajicko, aj tak dadino este nevie sediet tak by nemal byt v tej velkej kde sa uz sedi, mozno o dake dva tri mesiace nieco poriesime s novou autosedackou. Inac v poslednom case ked dame maleho do auta spusti taky rev, no strasne. Vobec sa nechce vozit v aute. uz sme aj rozmyslali ze mu byva zle, ale on spusti rev a este nie je ani nastartovane.
28. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my prajeme Katke vsetko naj, naj k polrocku :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2008 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zasik sama :unamused:

gali,este som chcela,ze svagrina prestala kojit dceru po roku,naucila ju v noci na caj a potom do troch rokov sa mala kazdu hod.budila a vykrikovala z posteli:caj,caj,caaaaaj :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: no ty by si to isto zmakla lepsie :wink: tvoje deturence maju respekt :wink: ale nikdy nezabudnem,ze tamara si spravila skrysu so sladkostami :slight_smile: a nevedela si ju najst :grinning: :grinning: :grinning: ..no len namargo toho,ze si chcela naucit thomaska na noc na caj,ale pochybujem ze by si sa vzdala toho cuckania :slight_smile:

andrejka,varis obed? :confounded: de si? :frowning2:

setky vyvarate??u nas vari viol :wink:
28. dec 2008 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krazu,zabudla si prihlasit,ze:tretiaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, este to stiham, tretiaaaaa :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je vonku krasne, ale aj pekne mrzne :slight_smile:
28. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok