Košičanky na začiatku tehotenstva

mata299
16. dec 2009

ahojte baby, pozerám, že je tu téma pre košičanky, ale všetko sú tam väčšinou baby, ktoré už majú deti....tak skúsim založiť túto tému, možno si navzájom poradíme a pokecáme... 🙂

terina25
30. mar 2011

no veru, aj ja tu nakúkam a nikde nikto.viem,že niekto chcel založiť novú tému-tuším letné detičky 2010??tak dajako.ale asi sa nemal nikto k činu.a k tomu rodeniu.dúfam,že ja som si už odrodila 😀 😀

ivkafu
31. mar 2011

@januliatko1985 Janka, no ja by som aj sla 😉 , na porod mam pekne spomienky, tesim sa na dalsie tehotenstvo 😀

@terina25 hej chceli sme, ale tak vidis 😢 nikto sa akosi k tomu nedostal a teraz nevieme jedna o druhej, skoda 😀

aspon tak sa opytam ako sa vam drzia drobci?

terina25
31. mar 2011

@ivkafu drobci sa držia.už je to chvalabohu lepšie.potom odpíšem viac,len nie je čas teraz...

terina25
31. mar 2011

tak baby,založila som ja tú tému.dúfam,že budete prispievať a že sa opäť nájdeme.

tu je link:

https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/kosicanky-a-ich-letne-deticky-narodene-v-roku-2010/

terina25
31. mar 2011

@kiwi82
@strasska kedysi ste chodili ku košičankám na začiatku tehu,tak tu je nová téma.niekto chcel predtým založiť,ale akosi sa nemal nikto k činu...
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/kosicanky-a-ich-letne-deticky-narodene-v-roku-2010/

muska4
29. apr 2011

halooo a nejake kosicanky momentalne tehotne????

lenka.s
1. máj 2011

@muska4 aj by boli, len ked sem sa nejako nepiise 😉

muska4
2. máj 2011

@lenka.s
a pritom ked zbehnes do mesta, alebo do optimy, tak sa to tam tehulkami len tak hemzi 😀

lenka.s
3. máj 2011

@muska4 to je pravda 😉

zfidorka
17. máj 2011

ahojte,
ak by ste chceli vidiet nazivo moderne latkove plienky, tak vas pozyvam na prezentaciu latkovych plienok v Kosiciach:
v piatok, 20.5.2011 o 10.00 v MC slniecko na Charkovskej 1 (budova gymnazia, cvc technik), sidlisko Furca

dena21
31. máj 2011

Ahoj neviem či to robím správne ale našla som tu tému a veľmi na zaujímala. Mne tiež praskla aneurizma pred tromi rokmi a operovali my hlavu, a ako ostatný učila som sa písat, čítat, a všetko od začiatku. Ale chcela by som sa spítat mata299 či jej praskla pred porodom alebo po porode. Alebo či má dieta po tom? Podstata čo chcem vediet je či mala potom dieta. ja už dieta mám ale chcela by som ešte jedno len sa bojím. Jeden doktor povie že áno a druhy nie. Našla som tu tému v februári neviem či je aktuálna alebo nie či sa tam dá písat. ešte som na koníkovi nebola. Píšem na FB. Dakujem za info.

mata299
autor
9. aug 2011

@dena21 ak chceš pokecať ohľadom tej aneuryzmy tak sa ozvi mata299@centrum.sk- 3 roky potom som rodila

veronique_1
17. aug 2011

@kiwi82 Ahoj kiwi82, pridaj, prosim, to tej otazky o podvodnokovi z bazosu jeho cislo, moju mamu tiez podviedol

aadriankaa
26. mar 2012

kocky obdivujem vas vsetkym..prezili ste si toho vela..pevne dufam ze vsetkym sa splni to co tak velmi chcu..a teda ze sa dockaju svojho anjelika..
taktiez vas obdivujem ak sa zverujete dr. csicsaiovej. Mozno je jej starostlivost o tehotne mamicky omnoho lepsia a v to dufam..ja nic take povedat nemozem. Nedostalo sa mi u nej ani vysetreni ani nejakeho pristupu ci snahy liecit. za 4 roky u nej ma vysetrila len 2x..z toho 1x bolo to vstupne vysetrenie.Jedine co bolo pravidelne bol odber krvi u strasnej sestricky. kedze bez toho mi odmietla predpisat lieky. Ja teda osobne viem,ze by som sa tejto lekarke nezverila do ruk ani za milion. Dnes mam po tej jej liecbe take problemy ze dalsich 5 rokov preslo odkedy som od nej odisla a neviem sa z nicoho dostat, kedze ma tak brutalne zanedbala. Nebyt blbych liekov urcite nemam az take problemy. Cize tejto lekarke patri moja velka vdaka za jej ,,odborny" pristup

sisamato
29. jan 2013

Ahojky Kosicanky,
mozem jednu otazku z ineho sudka? Nemate nahodou niektora z vas dobre referencie na nejaku kvalitnu galanteriu v KE? hladam konkretne priadze na hackovanie. dakujem.

reni1512
29. jan 2013

🙂 jej ze aka tema 🙂

cukor
30. jan 2013

@sisamato ...ja kupujem na dominikánskom námestí......a videla som aj v hypertescu galanterku....

sisamato
30. jan 2013

@cukor dakujem pekne!

mata1976
11. feb 2013

ahojte baby, trosku vam tu vbehnem 🙂 neviete ci Via Vitae na KVP este funguje?

zuzula2546
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi82
16. máj 2013

😅 iuiu ukzk iuz jkuz zji zj

viktoria12
15. nov 2013

https://www.facebook.com/groups/225175800993155/
Košice- darujem,vymenim, požičiam ,podám pomocnu ruku
Skupina pre "Košičanov" na posunutie, podarovanie, na výmenu a podanie pomocnej ruky. či už oblečenie, obuv, drogéria, kozmetika, nábytok, školské potreby, veci do domácnosti, hračky , knihy, proste č...
Počet členů: 54

reni1512
16. nov 2013

Ahojte maminy, som mamička z Ťahanoviec a mam nejake veci v bazariku, ak by ste mali zaujem usetrite postovne a mne urobite miesto v skriniach 🙂

bodka2213
2. feb 2022

@mata299 ahoj, viem že to je už dávno ale vedela si skôr predtým ako ti praskla , že je máš ? Že máš vôbec taký problém ? Ďakujem za odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre