Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie x-) 🙂 x-)

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem
lucik...
13. okt 2009
mishu to mi povídej.. Já měla takový maraton v neděli, pak jsem lehla a byla sem K.O. a i mě pak bolelo bříško..

houbi: jo je nás tam snad víc těhulí než netěhulí 😃
pheva
13. okt 2009
Dezyre viem ze to ustupy ale keby to uz bolo.

Inak varim gulas pre mojich chlapov a dala som do neho aj pimo papricku cerstvu a ked som ho okostovala tak som bola ako DRACIK. Je tak stiplavy..... 😃
pheva
13. okt 2009
pREPACTE GRAMATICKU CHYBU
doli1
13. okt 2009
ahojky
želení mě dnes čaká.už ted se toho děsim a zítra zas praní :-S stále dokola.
holky ty registrace vám nezavidím.já se do porodky můžu nahlásit až kolem 30tt tak to mám ještě času.
zas jsem vlezlá na MMB a pokukuji po přebalovákách :-N už aby bylo 30 a mohla něco začít nakupovat
mishutka
13. okt 2009
Holky kolik Vás pracuje a kolik odpočívá? 😉 Jen tak mně to zajímá???
michalagautor
13. okt 2009
Ahojte, tak uz som doma 🙂
Vsetko je v poriadku, srdiecko krasne bilo, malicke ma 4,5cm a som v 11tt+0d a mame aj fotocku x-) 🙂 nie je to podla vas malicko ked ma 4,5cm?

gabi, super, tesims a s tebou ze ste oki 🙂
aktaka
13. okt 2009
Miska, gratuluji
já myslím, že ta velikost je v pohodě 🙂
zuzub
13. okt 2009
miška super 😉 dneska samé dobré správy :-N
dezyre
13. okt 2009
Holky.. moc Vám gratuluju... a závidím, že už máte za sebou kontrolu :-p já až pozítří :-|
houbik
13. okt 2009
mishutka: ja pracuju a pokud vsechno pujde dobre budu az do konce 😉 i kdyz obcas uz bych se taky na to nejradsi vyflakla🙂 ale zas penize se pak budou hodit...
michalag: ja jsem byla vcera, jsem 10+3 a mimi melo 3,51cm...tam myslim, ze tvy 4.5 cm nejsou malo:)
aktaka
13. okt 2009
Mishutka, já jsem na PN

tento týden je to tu samá kontrola, snad už budou jen dobré zprávy 🙂
doli1
13. okt 2009
michali to už je krásná fotečka človíčka.je super že dnes už jen dobré zprávy.4,5cm myslim že je to v pohodě.
jsme od sebe přesně o týden já jsem dnes přesně 10+0tt 😃 podle posledního sona
doli1
13. okt 2009
u nás poletuje sníh :-S
lucik...
13. okt 2009
michal: moc gratuluji, krásná fotka 😉
Jinak já pracuju a chtěla bych až do konce, kvůli penízkům, ale možná se na to vybodnu po novém roce 😉
mishutka
13. okt 2009
u nás vysvítlo sluníčko 🙂
aktaka
13. okt 2009
u nás sluníčko, průtrž mračen, sluníčko. umí se to počasí rozhodnout 🙂
michalagautor
13. okt 2009
babenky dakujem, velmi mi odlahlo, aj ked strach je stale, no ale ked sa pozriem na foto tak viac prevazuje radost 🙂
doli1
13. okt 2009
horší je že už líp nebude.musíme se připravit na zimu 😞
lucik...
13. okt 2009
doli já se na zimu těšim, ale chtěla bych sníh.. uplně nesnášim tohle počasí... Na zimní bundu je brzy, na mikinu už to není, jen prší, je hnusně 😞
mishutka
13. okt 2009
jo,jo bude hůůůůř :-p
nesnáším ZIMU!!!!!
aktaka
13. okt 2009
jo, ubrečený podzim, to je snad nejhorší roční období ]-(
lucik...
13. okt 2009
přesně..
tak tady právě taky prší sníh s deštěm.. a kroupy...
mishutka
13. okt 2009
Pro dnešek se s vámi loučím.
Jdu si užívat vychazek 🙂 dokud je hezky...hlavně pes už je nedočkavý 😃

Zatím Pa
mishutka
13. okt 2009
hele, nechte si to škaredé počasí v praze,jo! 😃
bondy1
13. okt 2009
Ahojte maminky, trošku som pozerala informácie - ak si chcete pozrieť výsledky hematológie, tu je celkom prehľadná tabuľka aj s referenčnými hodnotami: http://www.medirex.sk/laboratorna-diagnostika/h.... Volala som svojej MUDre - vyzerá to tak, že očkovanie bolo v roku 1988 🙂 aspoň niečo, o dva týždne uvidíme, michalag, 4,5 cm je v 11 tt veľkáčik akurát, my sme podľa ultrazvuku 9tt a mimi meria 2,8 cm, jahodka naša 🙂
bondy1
13. okt 2009
mishutka 😃
bondy1
13. okt 2009
v tom odkaze je to: Zoznam vyšetrení s referenčnými hodnotami hematológia
bramburka
13. okt 2009
ahoj holky, co noveho? my jsme zdravý a bez salmonely...resp zadna se nepotvrdila...
michalagautor
13. okt 2009
bram, tak to je super, ze ju nemate .... 🙂
pheva
13. okt 2009
michalag neboj do porodu este trosku podrastie 😉 gratulujem

Začni písať odpoveď...

Odošli