• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
misko my mame stejne miry :slight_smile: taky mam radost ze je u vas vse ok :dizzy_face:
13. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já jsem ráda, že vám všem vycházejí mimi mladší. já když byla min týden na utz, tak naše bylo o týden mladší, já z toho byla vyplesklá, že to třeba nezvládá, proto roste pomaleji. ale snad to nehraje takovou roli, když je vás tu víc takových :sweat_smile:
13. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ked tu tak citam o tych rozmeroch drobcov..ja som bola prvykrat na UTZ minuly piatok, doktorka to urcila na 8t 4den (je to spravne 9. tyzden? uz som z toho zmatnena..:sweat_smile:) a nas drobec mal 1,82 cm..a ked tu citam o vasich 3, skoro 4 cm..sa mi to zda malo.. :slight_smile: A najblizsie mam ist na poradnu 16.11. a odbery krvi 27.11., tak ze ci aj to nie je akosi neskoro..Ale tak snad p. doktorka vie, co robi..:slight_smile:
13. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bona a míváš pravidelné a ne moc dlouhé cykly? protože třeba u dlouhých je vždycky mimi mladší než jak to vychází podle ms
jinak 8+4 je 9tt
já jsem byla na utz v 7+5tt a mimi mělo 0,9cm, což odpovídalo jen 6+5tt, tak jsem z toho byla mrzutá. u nás víme přesně, kdy bylo oplození a taky, že to vyšlo na půlku cyklu, takže by mělo velikostně odpovídat :confounded:
13. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na sone vcera a male meralo 1.14cm a sedelo to na den presne 7tt 3d od PM. Ale velkost baba zavisi kedy nastalo oplodnenie.
Bona embrijka rastu velmi rychlo :grinning: Takze neboj aj ty budes mas v 12tt cez 5cm. :grinning:
13. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pravidelne som mala dva od vysadenia tabletiek, 29 dni, na dalsi krat uz neprisiel, to sa uz objavili 2 ciarky..:slight_smile: Nieco sa mi mari, ze doktorka vravela nieco o 3 ci 4 dnoch, ze to podla UTZ vychadza menej, ci ako, no neviem, nabuduce budem musiet pocuvat pozornejsie, ale bola som uzasnuta z toho tlcuceho srdiecka..:slight_smile: Snad si drobcek rozumie..:slight_smile:
13. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pheva: dikes, radsej nebudem privelmi mudrovat, asi to nerobi dobrotu.. :grinning:
13. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie nie som jedina co otehotnela hned po vysadeni tabletiek..uz som rozmyslala ze ci je to dobre tak skoro po tabletkach...
13. okt 2009 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikkka, ja si myslim, ze keby to nemalo byt dobre, tak sa to ani nestane.. :wink:
13. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mas pravdu.. :slight_smile:
13. okt 2009 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslím, že v dnešní době už jsou ty dávky hormonů v hak tak nízké, že není čeho se obávat
13. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska ahoj aj my mame 4,6cm co je nieco ako tvoje babo a mame uz 11+5 :wink: teda v piatok to bolo 11+1
13. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak podle mojí knížky má mimčo v 11tt asi 4 cm a ve 12tt asi 5 cm.
Ale ty UTZ to měří nějak od oka, i to stáří. Byla jsem u doktora v 8+0, mimi mělo 1,36 cm a odpovídalo 7tt+4. O dva dny později (tedy 8+2) jsem byla na té pohotovosti a mimi mělo 2cm a odpovídalo 8+6. No takže asi tak. a já přitom vím přesně, kolikátý den jsem, protože vím na den, kdy k početí došlo. Od toho jsem odečetla klasických 14 dní a to datum udávám jako den poslední MS.
13. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anděl, to si myslím taky, že ty utz nejsou úplně přesné. zvlášť takhle brzy. no později už taky ne, to se mimi zase mrská :slight_smile: já když koukám na svou fotku, tak je jasně vidět, že to měřítko není nastavené v té nejdelší oblasti, jinak bych ho měla tak o 2-3mm delší :slight_smile:
13. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka: no, a když jsem na ten obrázek koukala pořádně, tak dole bylo 7tt4+-5, což chápu jako že je to s tolerancí 5 dní+-, to je fakt přesné jak Brno :grinning:
13. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andel, fakt pět dní?? no tak to už jsem teď úplně v klidu :sunglasses: :slight_smile:
13. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka: ja na me fotce mam toleranci +-6 dni :grinning:
13. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já byla u doktora když jsem byla 8 0 tt (podle MS).. doktor určil stáří miminka na 8 1 tt a měřili jsme 15,5 mm, takže si myslím, že plus mínus jsme ty míry měly dooost podobné v tom období ;)
13. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vidíte...nestresovat!!!!! :wink:
13. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky.. ještě se vám s něčím svěřím :grinning: Manža si myslí, že jsem padlá na hlavu, ale .. když se díivám na tu svou fotečku z UZ, tak tam vidím jakoby slabě hned vedle bubliny ještě jakoby obrys miminka.. ale světlejší.. jakoby to byl skoro odraz v zrcadle.. no ale druhé mimčo to být nemůže, už by mi to řekli ;)
13. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dez: a neni to jen to zlute telisko? ale to je o dost mensi:slight_smile:
13. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak to jste mě tedy fakt uklidnily, s tím rozptylem. díky díky :dizzy_face:
13. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to právě to má stejný tvar .. jako mimčo... kukni do alba a je to nalevo.. hned vedle "hlavního" mimča :grinning: .. tak mě napadlo, jestli to tam máte některá taky, že třeba nějakej odraz bo co :sweat_smile:
13. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dez, já nic nevidím, ale ono to chce asi čučet naživo na tu fotku
13. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to já mám možná zase vidiny :grinning: :grinning: :grinning: ....
13. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslíš ještě v tom váčku, přímo vedle mimi, nebo mimo váček?
13. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No právě že mimo váček.. ale druhej váček tam není, jen obrys mimina... ;)... vypadá to skoro jako když máš obrázek nějakej a máš v něm hledat obličeje :D :D :D
13. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, tak toho jsem si všimla :slight_smile:
to může být cokoli. rozhodně ne ale mimi, myslím, že bez váčku by to asi moc nefungovalo :slight_smile:
13. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ne.. a kdyby to bylo mimi, tak už mi to v tom 8. týdnu řekl doktor .. viděl by ho tam.. jen mě tak napadlo, že ten UZ háže třeba odraz.. jako v zrcadle :grinning:
13. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok