Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
3. apr 2010

Dobre rano holky. Nedocitam, neda se to 😀
hlasim stale jsme kinder vajicko 2v1 a jedem do pondelka k nasim, tak se malemu nebude chtit na svet 🙂 pro jistotu tasku berem 🙂
nejake novinky?

doli1
3. apr 2010

ahojky taky usinám na břiše s jednou pokrčenou nohou abych malou až tak nemačkala ale vždy se probudim na zádech.mě se stalo že šimi stratil úplně ozvy kvůli poloze na zádech ale nějak to nejde ovlivnit prostě se tak probudim.
dnes je venku krásně ale zima.už mám vyprané dvě pračky a kluci ted odjeli na výlet tak mám do večera klídek.manža mi dal za úkol najít rodné listy to bude zase fuška.po stěhování něco najít je děsný

aaadus
3. apr 2010

adelka myslím, že nového nic - pořád jsme všechny 2v1 a pořád si stěžujeme, že nás něco bolí 😀

kely
3. apr 2010

Ahoj holky, tak jsem přestěhovaná, ale bohužel s přístupem na net je to horší. Stále jsme taky 2v1 poradna dopadla dobře, jsem se přestala otvírat tak jsem si oddechla, malá je v pořádku, prášky zabraly, tak odpočívám a užívám si že se o mě a malou někdo stará, ještě že tu mamču mám. Moc se všechny opatrujte a přeji Vám krásné velikonoce. 😵

doli1
3. apr 2010

právě jsem dochystala krásnou naškrobenou zavinovačku s volánkama.vim že někteří to asi nesnášíte ale já jsem stoho unešená už jen to mimi do toho 😀
holky začali se vám dělat znamínka? já jen na rukách mám tak 10 novích
kely aspon sem tam zanech zprávičku jak se vám vede
já jdu šimonovi vyházet skřín nějak nám vyrostl s věcí

aaadus
3. apr 2010

doli já mám taky klasické zavinovačky s volánkama. Sice je neškrobím, protože to by byly moje nervy 😅 Stačilo mi, než jsem je ožehlila

bibi13
3. apr 2010

ahojte babule..

čo sa to deje v aprílovkách??

doli1
3. apr 2010

zese mi odchází zádka ☹ jak u šimona pomaličku a postupně
jdu najít ty rodný listy a nachystám věci malé do porodnice.ještě dat dohromady autosečku.maličkosti ale mám toho na dnešek moc 😅

blanka.k
3. apr 2010

Já dnes asi radši nebud ani vylízat z baráku. V srpnu jsem si objednala a zaplatila webové stránky a svlastní www adresou (zatím na rok), trochu to vázlo než je zprovoznili, a dnes mi přišel ohledně té platby nějaký email, totálně zmatený, tak ještě mi odpojí web a už mě fakt nas.... Jo a to nemluvím o tom, že naše fretky mají den s velkým D, a zlobí tím, že mlátí záchodkem, miskou s jídlem, atd... A když na ně vlítnu, tak se tváří ukřivděně, že ony nic. Tak jsem si vylila zlost na nich a seřvala je, že jsou ..... no samo sprostá slova 😅 Ale ji mi hned líp si takto zanadávat. 😅 Aspoň než se vrátí M., tak budu zklidněná 😀

blanka.k
3. apr 2010

Doli - já našla včera na WC na papíru 3 takové malinké šmouhy dorůžova, ale fakt jen malinko, žádný "kus", tak sjem taky přemýšlela, jeslti to není zátka 😅 Pak ale už to bylo v klidu, jsem se chodila docela často kontrolovat a nic. 😅 Ale to může odejít i třeba 3 týdny před porodem, nebo ne? 😅

aaadus
3. apr 2010

bibi co se děje na aprílovkách? Nějak to nesleduje, české jsou soukromá skupina a slovenské nevím

bibi13
3. apr 2010

zomrelo tam babätko.. malo omotanu pupočnu šnuru okolo krku.. ☹ 😢 😢 😢 😢

aaadus
3. apr 2010

bibi 😢 😢 😢 to musí být strašnééééééééééé

blanka.k
3. apr 2010

Bibi - teda , to je mi moc líto, ještě, že to nečtu 😖

aaadus
3. apr 2010

Nevíte, jestli je třeba sebou brát do porodnice i výsledky ze screeningu v 1. trimestru, z ECHA a z utz ve 20tt? Si teď chystám doklady do porodky a nevím jestli je třeba i toto kdybych skončila v jiné porodnici, než kde mi tyto vyšetření dělali

doli1
3. apr 2010

blani to může byt cokoli ale i ta zádka.
to je děsný já ted stim úmrtím mimi setkávamá docela často.nevim jak v této době do dr může dopustit.tady jsme byli těhotný 4 holky dva kluci dvě holky a už je jen ta moje princezna ta druhá taky umřela ale kvůli dr !!! je to děsný že se to děje

martina71
3. apr 2010

Bibi, tak to je hrozny. Moje mala ma taky snuru kolem krku a minimalne 2x. Ma to jak rolak... ☹ Doktorka rikala, ze to zatim nevadi a jdeme na cisare uz v 38tt, tak doufam, ze to bude OK ☹

doli1
3. apr 2010

aduss to by jsi měla mít všechno napsaný v těhu kartičce takže bys to neměla potřeboat já nic takového nechystám

blanka.k
3. apr 2010

Adus - jak píšše Doli, pokud to máš přepsáno v těhu knížce, tak to sebou mít nemusíš. 😉 Mě to tam moje mudr. přepisuje. Jen pokud by tam bylo něco nestandartního, tak to sebou vem. Já to třeba sebou musím mít, protože je tam podorbně napsáno vyšetření ledvin kvůli dilataci co máme. Jo a každý sebou musí mít originál z laborky ohledně krevní skupiny, to nestačí v knize!
Dnes byl dost šokující případ jak to vporodnicic posr... v Obč.judu ráno 😖
Marti - neboj, co jsem četla, tak cca třetina dětí má omotanou šnůru a prý se to pro klid v duši maminkám neříká 😅

aaadus
3. apr 2010

doli právě že oni mi to průkazky nepsali. Tak to teda raději ofotím a přiberu, ty 3 papíry navíc mě nezabijou.
To musí být strašná bolest, když se vám zemře mimi ještě v bříšku. A dost o tak smutných věcech. Tady se nic takového nestane a basta

martina já bych umírala hrůzou vědět, že má moje dítko omotanou šňůru kolem krku

aaadus
3. apr 2010

blanka to o té krevní skupině teda slyším poprvé, že musí být originál z laborky. Ale na stránkách porodky nepíšou, že by to bylo potřeba. A tak snad když budu mít u porodu svojí dr, neměl by být v tomhle tom problém
A Očanské judo jsem viděla minulý týden a je to strašné, že se něco takového stane na oddělení nedonošených dětí

blanka.k
3. apr 2010

Adus - nás na to upozorňovala v nemocnici, že většina porodnic (ne jen ta jejich) to chce, že si kdyžtak máme říct gyn., že ona ten originál musí mít a je jí na nic. že jinak budou před porodem odebírat krev znovu kvůli ověření. 😉

bibi13
3. apr 2010

no ja viem, že treba priniesť vysledky zo streptokoka a tie posledné krvné testy..

martina71
3. apr 2010

Ja jsem si te snury vsimla sama. Mam kamaradku doktorku, a dela mi kazde 3 tydny 3D. Mala uz to ma dlouho. Ted naposledy to mela vazne jak rolak. Druhy kamarad je porodnik co mi bude delat sekci, a mam od nich obou nakazano, kdyz se bude jakkoli divne hybat, hned na konrolu... Mam doma i takove to poslouchatko na srdicko, tak malou kdyz ji chvilku necitim hned posloucham...

aaadus
3. apr 2010

blanka aha, na to se dr zeptám.
Včera jsem si měla volat na výsledky krve a samozřejmě jsem na to zapoměla. Ale kdyby bylo něco blbě, určitě by mi volali

bibi13
3. apr 2010

marti, čo znamená divne sa hybať?

doli1
3. apr 2010

blani jaké máš číslo do porodnice do bohunic.tam kam se máš hlásit že jedeš?hledám to na netu a vždy jsem našla jiné čísla.
já mám origoš výsledky krve přicvaknuté v kartičce od dr a potom ještě jednou vypsané

pandrholka
3. apr 2010

ahojte dievčatá, občas keď mám čas tak sem zájdem a prečítam si čo zrovna preberáte,ale vôbec sa vás nedá dočítať, bo píšete o stodvesto 🙂 .....ja by som sa vás chcela spýtať, keď ste drobčekom prali nové vecičky,tak ste ich mali podelené do práčky presne podľa farieb, abo sa dajú dať dokopy?!?!...biele som samozrejme prala zvlášť, ale teraz mám dilemu čo s farebným oblečkom bo mám napr. dva kusy takej farby,tri kusy onakej a tak podobne a neviem,či to môžem dať dokopy,či to nepustí farbu...ďakujem za pomoc

blanka.k
3. apr 2010

Doli - porodní sál je 532233961 😉 , tak nám to dali na papírku n tom předporodním kurzu.
Ještě co píšou (mimojiné), že odd.listu a rodného stačí kopie, a otec má mít ideálně na převlečení bílé tričko a kraťasy 😉
Pandrholka - potom, co sjem obarvila nové plínky v pračce, tak sjem prala hezky všechno v ruce pěkně podle barev 😅

doli1
3. apr 2010

pandrholka já prádlo rozdělila na bilé,červené-růžové a barevné.to barevné mám taky po pár kouskách tak by to nemělo cenu a nic nezapralo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre