• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
arci :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne fakt buď v klidu ono se to srovná....já měla s Klárkou ten samej problém..jenže já to měla jako tzv. nemoc bílejch plášťů,ale u tohoto jí nemám zvláštní počin toto :rolling_eyes:
19. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci já když si ho dneska změřila prve tak jsem měla relativně dobrej a pak sem si měřila ještě jednou a ještě a už lezl nahoru :grinning: Trošku stres no :sweat_smile:
A co s tebou dělali u klárky?
19. apr 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je ono,moc na to myslíš a proto to letí hore.... :grinning:

no tu amnioskopii mi dělali a přitom úplně zbytečně....na to konto mi udělala doktorka ten něčí hmat na povolení a do 2 dnů mi odešla zátk a den na to voda...no a porod mi museli vyvolávat protože nebyl ten správnej čas....a bylo to dost hnusný....
když tak na to myslim tak si ťukám na čelo že jdu za chvilku rodit znova a že jsem se musela asi pomátnout že do toho jdu zase.. :grinning:
19. apr 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je amnioskopie?
19. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujda vyšetření plodovýho vaku....to ti narvou tam dolu takovej kovovej kachní zobák a votřou ti vak špejlou s vatou a pocákaj tim roztokem...
19. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je to zkoumání plodového vaku ne? A proč ti to dělali když si měla vysokej tlak? To nechápu moc :confused:
19. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každopádně hnus jako....
19. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo takhle ten tlak.....no to mi nedělali nic....zavřeli mě na riziko a už na příjmu jsem měla tlak normoš,otoky splaskly během hodiny a tlak byl v pořádku ale i tak mě tam nechali 2 dny lazařit...pak mě vykopli páč se šlo malovat :grinning:
19. apr 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci sorry furt se mi mele hlavou ta moje voda... :sweat_smile:
a kolik si měla když tě tam posílali?
arci v poho :grinning: A zatím už nic neteče?
19. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci měla jsem 145 na 98 a otoky,mudra myslela že to je ta preeklamsie
19. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky taky jsem dnes měla v poledne takový tlak jak píšete a pak se to srovnalo zase za hodinku na těch 135/82,což je ještě v normě,takže to neřešim a jen se v klidu přeměřuju....

Arcik
tak abychom se tam fakt nepotkali,jestli by nás tam vůbec teda přijali v tom Ústí..
19. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni to by byla prča.... :grinning: :grinning: :grinning: při nejhoršim se sejdem třeba v TP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni to jsou problémy s tím tlakem, to je věc.. :angry: Sem si všimla že máme v tlakoměru decentně vybité baterky.. Ehm, tak třeba tady je ta chyba
19. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je důležitej ten spodní že? Na ten horní až tak nekoukají nebo jo?
19. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci nejdůležitější je ten něco na blabla tak to bla bla je důležitý než to něco :sweat_smile: :grinning: chápeš??
19. apr 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ten spodní :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jsem zkoušela intimku a nic takže na to peču asi to byla jen nějaká zkouška na nervy nebo co? :sunglasses:
19. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ten spodní....nevim kterej je kterej...
19. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci no to já taky ne ale ten co bývá nižší tak tomu říkám spodní :grinning:
Tak vidíš, to byl jen planej poplach nebo to zareagovalo na výtok
19. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci chválabohu že jen poplach,by mě asi do porodky nedostali dřív než Klárka dobere ATB...a to bych mohla klidně rodit doma,má je do pátka... :zipper_mouth: :fearful:

no tak dám na tebe a budu mu řikat též spodní...ale důležitý je že to je ten pravej podle kterého se to všechno řídí
19. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jsem zvědavá jak to dopadne,na kdy to ta moje gyn domluví a jestli do té doby neporodima třeba i jinde než v ústí....
19. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ještě mam dotaz ale mimo mísu....do kdy vyplácí finančák daně??
19. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že se to vyplácí v dubnové výplatě, takže v květnu. Že nějak do konce břenza se žádá,...večer se poptám M., ten mi to říkal, jak to je.
19. apr 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik: ja je dostala minuly tyden. Ale jak pise blanka, melo byto byt nejpozdeji v kvetnu. Do konce kvetna se to podavalo na fin.ur
19. apr 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava, do konce brezna se to podavalo
19. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha holky dík,já jen že se to podávalo za OSVČ A dala jsem to tam 16.3 tak by mě zajímalo kolik na to maj dnů :sweat_smile:
19. apr 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu, vy ste toho zase popísali..

gratulujem leontyyynke..
19. apr 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok