Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
19. apr 2010

arci 😀 😀 😀

arcik
19. apr 2010

ne fakt buď v klidu ono se to srovná....já měla s Klárkou ten samej problém..jenže já to měla jako tzv. nemoc bílejch plášťů,ale u tohoto jí nemám zvláštní počin toto 🙄

lucik...
19. apr 2010

arci já když si ho dneska změřila prve tak jsem měla relativně dobrej a pak sem si měřila ještě jednou a ještě a už lezl nahoru 😀 Trošku stres no 😅
A co s tebou dělali u klárky?

arcik
19. apr 2010

no to je ono,moc na to myslíš a proto to letí hore.... 😀

no tu amnioskopii mi dělali a přitom úplně zbytečně....na to konto mi udělala doktorka ten něčí hmat na povolení a do 2 dnů mi odešla zátk a den na to voda...no a porod mi museli vyvolávat protože nebyl ten správnej čas....a bylo to dost hnusný....
když tak na to myslim tak si ťukám na čelo že jdu za chvilku rodit znova a že jsem se musela asi pomátnout že do toho jdu zase.. 😀

lucik...
19. apr 2010

co je amnioskopie?

arcik
19. apr 2010

jujda vyšetření plodovýho vaku....to ti narvou tam dolu takovej kovovej kachní zobák a votřou ti vak špejlou s vatou a pocákaj tim roztokem...

lucik...
19. apr 2010

to je to zkoumání plodového vaku ne? A proč ti to dělali když si měla vysokej tlak? To nechápu moc 😕

arcik
19. apr 2010

každopádně hnus jako....

arcik
19. apr 2010

jo takhle ten tlak.....no to mi nedělali nic....zavřeli mě na riziko a už na příjmu jsem měla tlak normoš,otoky splaskly během hodiny a tlak byl v pořádku ale i tak mě tam nechali 2 dny lazařit...pak mě vykopli páč se šlo malovat 😀

arcik
19. apr 2010

Luci sorry furt se mi mele hlavou ta moje voda... 😅

lucik...
19. apr 2010

a kolik si měla když tě tam posílali?

lucik...
19. apr 2010

arci v poho 😀 A zatím už nic neteče?

arcik
19. apr 2010

Luci měla jsem 145 na 98 a otoky,mudra myslela že to je ta preeklamsie

zdenkapo
19. apr 2010

holky taky jsem dnes měla v poledne takový tlak jak píšete a pak se to srovnalo zase za hodinku na těch 135/82,což je ještě v normě,takže to neřešim a jen se v klidu přeměřuju....

Arcik
tak abychom se tam fakt nepotkali,jestli by nás tam vůbec teda přijali v tom Ústí..

arcik
19. apr 2010

Zdeni to by byla prča.... 😀 😀 😀 při nejhoršim se sejdem třeba v TP 😝

lucik...
19. apr 2010

zdeni to jsou problémy s tím tlakem, to je věc.. 😠 Sem si všimla že máme v tlakoměru decentně vybité baterky.. Ehm, tak třeba tady je ta chyba

lucik...
19. apr 2010

on je důležitej ten spodní že? Na ten horní až tak nekoukají nebo jo?

arcik
19. apr 2010

Luci nejdůležitější je ten něco na blabla tak to bla bla je důležitý než to něco 😅 😀 chápeš??

lucik...
19. apr 2010

takže ten spodní 😀 😀 😀

arcik
19. apr 2010

jinak jsem zkoušela intimku a nic takže na to peču asi to byla jen nějaká zkouška na nervy nebo co? 😎

arcik
19. apr 2010

no asi ten spodní....nevim kterej je kterej...

lucik...
19. apr 2010

arci no to já taky ne ale ten co bývá nižší tak tomu říkám spodní 😀
Tak vidíš, to byl jen planej poplach nebo to zareagovalo na výtok

arcik
19. apr 2010

Luci chválabohu že jen poplach,by mě asi do porodky nedostali dřív než Klárka dobere ATB...a to bych mohla klidně rodit doma,má je do pátka... 🤐 😨

no tak dám na tebe a budu mu řikat též spodní...ale důležitý je že to je ten pravej podle kterého se to všechno řídí

zdenkapo
19. apr 2010

no jsem zvědavá jak to dopadne,na kdy to ta moje gyn domluví a jestli do té doby neporodima třeba i jinde než v ústí....

arcik
19. apr 2010

holky ještě mam dotaz ale mimo mísu....do kdy vyplácí finančák daně??

blanka.k
19. apr 2010

Myslím, že se to vyplácí v dubnové výplatě, takže v květnu. Že nějak do konce břenza se žádá,...večer se poptám M., ten mi to říkal, jak to je.

iivet
19. apr 2010

arcik: ja je dostala minuly tyden. Ale jak pise blanka, melo byto byt nejpozdeji v kvetnu. Do konce kvetna se to podavalo na fin.ur

iivet
19. apr 2010

oprava, do konce brezna se to podavalo

arcik
19. apr 2010

aha holky dík,já jen že se to podávalo za OSVČ A dala jsem to tam 16.3 tak by mě zajímalo kolik na to maj dnů 😅

bibi13
19. apr 2010

fu, vy ste toho zase popísali..

gratulujem leontyyynke..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre