• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Ivett poznaaaam :grinning: :grinning: :grinning: ale tak aspon ma vela miesta princezna :grinning:
19. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelko no to je kraasny miminko :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loli, určitě pojede.. musí, protože uzavřel teď dost smluv a musí dodržet termíny :slight_smile: Takže teď to u nás vypadá tak, že z jedné cesty přijedou, další den naloží náklaďák a další den jedou zase.. Čeká je ještě 4x cesta do Ostravy, to je na celý den a 1 cesta do Německa, to je necelý dva dny.. A musí to zfouknout během 14-ti dnů.. zrovna když máme termín no.. Je to blbé.. ale zase to chápu, že je dobrá cena a už máme na skladě doooost matrošu... musí to prodat.
Vav s tím jsem měla problém na začátku.. Protože mě okamžitě vyskočilo břicho, tak mě každej tipoval na šestej měsíc už ve třetím :grinning: a pak se to jakštakš zastavilo a ustálilo :grinning:
19. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, maly dela uzasne ksichtiky :slight_smile: ne vzdy se nam povede je vyfotit :slight_smile:
holky porod poznate :slight_smile: ja jsem si taky rikala, pokud mi nepraskne voda nebo nezacnu krvacet tak porod nepoznam, ale poznala jsem to prestoze mi zacaly kontrakce po 14 minutach :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leontynke gratulujeme :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: leontynka --podla všetkeho rodila 16.4 no možno už medzičasom sa aj narodilo dievčatko čo nasleduje po dvoch chlapcoch ,??? :grinning: alebo je teraz na rade tá tehulka čo čaká dievčatko??? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni, teď je na řadě holčička :wink: , takže čekáme na Zdeňulu :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm adelka a co ked nespoznam ani kontrakcie,je to blbe ale ja si to ani predstavit neviem a mam obavyyyy, :unamused:
Dezy, inak mna tiez uz menzesovo boli brucho denne, doobedu stale, potom z toho idem na velku :sweat_smile: presne ako popisujes...
Napriklad aj teraz citim podbrusko.... Vraj je to ale normalne - som si bola dnes ista ze mi lekarka povie uz sialene cm, ze som otvorena, a nic, zavreta na 100 zamkov :grinning:
Loli mám obavy ze stejného :grinning:
19. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vav, mě právě třeba břicho moc nebolívalo. Jen asi dvakrát jakoby na slabou MS, a dvakrát ty silný křeče, kdy jsem se nemohla ani narovnat a ani udělat krok.. no a teď cítím tu kost.. Nevím na kolik jsem otevřená já, to mi doktor nikdy neříkal, ale asi to souvisí s tou hodnotou CS, a tu jsem měla už minulý týden 6. Jenže i to neznamená, že se blíží porod :wink:
Vím, že se to odhadnout nedá, ale podle primáře v porodnici, kterej mě v pátek vyšetřoval, tak bych prý ještě těch 14 dnů vydržet mohla.. a oni už tam asi přece jen zkušenosti mají... i když se to může změnit ze dne na den...
19. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam sice cas,ale ty uz moc niee

vavenka ja mam krce,a tiez idem potzom na wc,a uz je dobre,hmm zaujimaveee
19. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dezy no ja mam CS stale 0 :slight_smile:
ivet tak ja som ju kupovala v polsku aj so sterilizatorom a teraz som zistila, ze tam neni ani Sk ani CR navod, tak to teda bude, pri mojom stasti to pokazim hned ako to vyndam z krabice :unamused:

soni len dobre pocitaj nech sa vieme pripravit kto je v poradi :slight_smile:

podla mna menzesova bolest su poslickovia a take pichanie kontrakcie, alebo...? ako vyzeraju kontrakcie, skusene rodicky opisujte :wink:
Loli :slight_smile: no asponze niesom sama :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mamicky po porode opisujtee,co mame citit a ako?
19. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy ano dievčatko už čakám :slight_smile: kdo to bude :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky jsme doma.Eliška je zlatíčko jen spinká a jí.podle testů jsme naprosto zdraví ikdyž maličký a nedonošený.
všem přeji aby jste měli brzo zlatíčka u sebe a pohodoví porod jak ten muj.
kolik už je miminek?
Jééé Doli, moc moc moc gratuluju ... malá doroste, hlavně, že jste obě v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne takk,narastie na svete uz,hlavne ze je vsetko okii a citite sa dobree
19. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej doli, vitajte doma :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli ,pridas aj nejaku foteckuu?
19. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli gratulujeme :slight_smile: ve kterem tt se Eliska narodila?
19. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag my nakonec rodili v brně ne ve vyškově.
jak vidim naše prdulka je zatim nejmenší ale ona vás dožene.
všem koho jsem propásla tak taky gratuluji k zlatíčkům.
jak vidim tak zatim vedou chlapi
19. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doli oki zmenim :wink:
19. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se musim přiznat že zatim moc foteček nemáme takže zítra nafotim a dodám.
rodili jsme 36+2
19. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviete niektora nieco o janulke???

doli budeme sa tesit :slight_smile: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Doli ahoj, vítej doma :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesime saaa :sweat_smile:
19. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,nestiham docitat :pensive:

doli gratuluju :dizzy_face:

ja v poradne ok,pry jeste chvili vydrzim :grinning: jo a zhubla jsem 1,1kg! :grinning: taky jsem uz 3 dny neposlikovala a citim se vyborne :slight_smile:

takze kdo je ted na rade?? :grinning:
19. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok