Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

janulka04
19. apr 2010

jaj...miska to ma mrzi....tak nech je maly cimskor zdravucky.... 😉

michalag
autor
19. apr 2010

baby dakujeme, tak na nom nevidiet zeby bol chory, iba obcas zakasle a trosku ma este sopliky ale teraz sa hlavne bojim o malu a tiez akoby to chlapi doma zvladli

aaadus
20. apr 2010

Dobré ráno,
jen nakukuju jestli není nové miminko. Dneska mám poradnu a první monitor. Už se nemůžu dočkat co mi dr řekne, nejraději bych tak kdyby řekla, že se porod blíží a mám ho čekat každým dnem. A všem ostatním co dnes mají poradnu držím pěsti.
Doli Eliška je šikovná a váhu určitě dožene raz dva 🙂
adélka Lukášek je k pomazlení 😵 Akorát teda malý na něj asi žárlí nebo co, protože když se nad ním začnu rozplývat a debilně se usmívat, tak mě začne kopat 😀
michalag ať se Samko brzo uzdraví. Teď už snad bude líp když bude venku krásně a bude více kvalitního ovoce a zeleniny na vitamínky

mishah
20. apr 2010

Ahojky, dobré ranko všem 🙂

Nestíhám dočítat, zas jsme měla tu šílenou křeč v noze (pro změnu v té druhé 😝 ).. 😒Dneska jedem pro změnu koupit Lukáškovi matraci do velké postele.

Doli: ještě jedou veliká gratulace k Elišce 😵 😵 😵 Už si ani neumíš představit že by to byl Mareček, co?? 🙂 A určitě prdolka krásně vyroste, jednoho takového pidižvíka mám doma a váha šla krásně nahoru, bylo to jendou i 1,5 kila za měsíc, až nás i dr mírnila... 😀 ( jj, měla jsem pocit, že budu kojit až do puberty 😀 )..Jak jste na tom s kojením a co bráška??

Michal. Taky přeji at jste brzy zdraví!!!Nějak se vás ty nemoci drží,ale určitě už to budete mít vybrané až na dlouho dopředu 😵 😉

pa, musím taky někomu napsat o číslo🙂)at můžem když tak podávat zprávy, terímnek se blíží 😉

aktaka
20. apr 2010

dobré ráno ve spolek

Doli - tak už jste holky doma 🙂 malá je krásná, ať vám dělá jen radost a krásně roste 😵

my jsme byli včera na předporodním kurzu. nedozvěděla jsem se tam ani nic moc nového, ale i tak jsem ráda, že jsme šli. viděli jsme i jeden z porodních boxů. akorát mi tak nějak došlo, že se to opravdu týká i mě a začal mě ten porod trochu děsit 😅

medan29
20. apr 2010

Dobré ránko,
tak včerejší poradna a natáčení srdíčka ok, pořád je to holčička 😀 a váha 3000g, a moje váha, no ta už je horší +17kg

gabap
20. apr 2010

ahoj holky
medan to je fajn ,ze poradna ok a mate peknou vahu 🙂

gabap
20. apr 2010

holky ,myslite,ze je normalny ,kdyz jsem 1kg zhubla?

xxx.klarka
20. apr 2010

ahojky 🙂

Držím palce všem kdo jdou do poradny. 🙂

Doli, super že jste doma. Ještě jednou moc gratuluji a ať Eliška krásně roste. 😵 😵

Adelka, no to je mazlík 😵 😵

gabap, možné to je, jsem někde četla, že koncem těhu se můžu něco shodit. Tak nevím.

aktaka
20. apr 2010

Gab, ke konci těhu je normální nepřibírat a dokonce se může i hubnout, takže buď v klidu
to jen já za poslední týden 3kg nahoře 😠 ale doufám,ž e je to jen voda, prože to je přesně doba, kdy jsem začala otékat

gabap
20. apr 2010

u nas je dneska hezky,uz se vidim s kocarkem 😵

zuzub
20. apr 2010

ahojte 🙂 gratulujem k novým bábätkam, sa to tu nejak rozbeho 😅
ja mám tiež dnes poradňu tak som zvedavá čo nové 🙂

gabap
20. apr 2010

klarko,akti asi jo 😉

prave ,ze u maleho jsem pribrala ke konci jako ty a byla to jen voda 😒 nevesla jsem se ani do zabek

doli1
20. apr 2010

ahojky
gabap někde jsem četla že jak se zhubne že se blíží porod
holky já si šla pro EPI že už to nedám a ejhle oni už to byli ty posledný kontra a šlo se rodit.co mi říkala ta porodní asistentka tak jiné utěšující prostředky moc neutěšují.jen ten epi má pořádný účinek.
šimi kolem malé furt líce,hladí ji,hlídá mi ju na chviličku,v porodce ji vozil,nosí plíny,špinavé vyhazuje ale zatim se uvidí jak dlouho mu to vydrží
mishah no marečka už si nedovedu představit ale občas ji řikám šimi 😀

gabap
20. apr 2010

doli tak to si me potesila 🙂 je fajn,ze simi se tak "stara" o sestricku 😵 😵

zuzub
20. apr 2010

gabap, ja som už 3 týždne nepribrala ani deko,ešte som nejaké deko schudla, sestrička u dokiho mi hovorila,že sa to už asi zastavilo.

vladkaz1
20. apr 2010

Doli mala je nadherne zlaticko ,moc sa tesim s vami 😵

zdenkapo
20. apr 2010

Ahojte,tak se hlásim stále vcelku.... tak to vypadá,že si Anička chce počkat na to vyvolání... už se s tím snažím nestresovat,stejnak s tim moc nenadělám, jen jsem zvědavá,co mi zítra ráno gyn.řekne,na kdy jsem objednaná,zda už v pátek,nebo až v pondělí....

doli1
20. apr 2010

jo holky co mohu doporučit tak pokud budete moc tak celí porod stravte ve vodě.já až zírala jaké účinky má voda.
nějaký upírek mi zas usnul u prsa 😀

vladkaz1
20. apr 2010

U nas sa neda rodit vo vode ... skoda
Zdeni uz si povedz ze len par dni pockas na malinku ,my este mesiac 😀

zuzub
20. apr 2010

v tej porodnici kde idem ja sa dá aj do vody, ale je to dosť drahé 😖

doli1
20. apr 2010

nemyslim rodit do vody ale jen si sprchovat břicho když přijde kontra.

vladkaz1
20. apr 2010

Ja som aj pri malej bola skoro cele kontrakcie vo sprche mne to robilo dobre taka vrela voda az mi sestricka nadavala ci ju hccem obarit

mili1pu
20. apr 2010

ahoj holky vzdávám dočítat tolik stránek máte hrozně rychlé prstíky 🙂 ,konečně se mi povedlo nacpat ty fotky do toho fotobloku.musela jsem různě zmenšovat,
klárko,když se mrkneš sama uvidíš že to máme udělaný jednoduše,ale aspoň něco dnes sem dostala náladu něco malé ještě načančat,tak uvidíme co mě napadne.
tak jsem musela změnit a napsat další termín porodu malé se mezi nás zatím nechce 😅 😉

adelka89
20. apr 2010

dobre rano holky.
od rana boli maleho brisko tak se jenom pestujeme, nejak nemuze usnout ☹
ad epidural, abych pravdu rekla v tech kontra jsem uplne zapomnela, ze neco takoveho existuje.

gabap
20. apr 2010

jo jo voda pomaha,u nas v porodce mame na jednom boxu i vanu,ale do vody se tady taky nerodi,ani si to nedokazu predstavit 😨

mili hezky pokojicek 😵 😵 😵 a dobre dnes nakupte 🙂

doli1
20. apr 2010

vladka taky jsem měla pocit že se opařim ale ta úleva byla nepopsatelná

gabap
20. apr 2010

adelko bobek maly ☹

adelka89
20. apr 2010

doli taky jsem byla porad ve sprse, na pokoji jsem mela i vanu, ale nepouzila jsem ji, tam kde jsem rodila se do vody rodi bezne a teda nic to nestoji. proste se citis ve vane dobre tak si tam i odrodis

adelka89
20. apr 2010

gabap prave mi usnul v naruci, ale teda od 5 od rana plakal, nemohl se vykakat brisko ho ale asi boli porad... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre