• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
mili, taky moc pěkně namalované. :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak docela ráda tu čtu, že před porodem je normální zhubnout....já už mám dole 3 kila, tak šup šup, já chci rodit :grinning:
Doli - moooooc gratuluji k malé, super fotečky, hlavně ať jste zdravé!
Mili - krásný pokojík i pupík :wink:
Jinak co si vzpomínám, tak většina dnes jde do poradny, tak držím palce :wink:
20. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
20. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelko ani nevim co poradit :frowning2:

blani nepredbihat :grinning:

my jdeme do obchodu a na prochazku :slight_smile: tak povidejte at je co cist :wink:
20. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já teda nehubnu :angry: :angry: ale rodit bych klidně šla už brzo taky. :grinning:

Zítra bude u nás "romantika" :grinning::grinning::grinning:
20. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko vy vlastne mate zitra den D :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

Já jdu za chvilku na poradnu :wink: Tak mi držte palečky kvůli tomu tlaku. Teď když si ho doma měřím tak na poprvé kolem 140/90 na podruhé míň a na potřetí kolem 135/85, tak v tom aby se pes vyznal :sweat_smile:

Jinak doli malá je nádherná a je super že už jste doma, když je tak maličká, ale ona to brzko dožene, princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabap, máme no :grinning::grinning: Jsem zvědavá zda si to bude drahý pamatovat, ale myslím že asi jo :grinning::grinning: pak bude mít zase na pár týdnů útrum. :grinning:
20. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já hubnu, ale rodit ještě nechci :slight_smile:
Klárko - to se přítel už nemůže dočkat, co? :grinning:
20. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko na to urcite nezapomel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (soudim dle meho) :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciku - já se bojím, že už budeš tak vystresovaná, že to ten tlak ovlivní - tak to hoď za hlavu!!!!!!
20. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky držím všem pěsti, kdo jde dnes do poradny

Adél a nemůže se vyloženě vykakat nebo ho trápí jen prdíky?
antynka, tak u tebe to chápeme. :slight_smile: Ještě jsi nepřekročila hranici, já teda taky ne, ale dneska je poslední den 36týdne. :grinning: Malá mi tu teď dloube někam do boku a bolí to jako prase ....... :angry: :unamused:
anty ty mas jeste trosku casu :slight_smile:
a uz fakt jdu :sweat_smile:
gabap, uvidíme zítra :grinning::grinning:
20. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty já jí kdyžtak řeknu že to je ze stresu že sem si ho měřila doma a naměřila sem tolik a tolik. Já sem se tak nějak smířila s tim že mě kdyžtak pošle si "lehnout" do nemocky, zase lepší být pod dohledem než něco zanedbat, ale otoky nemám tak to nebude tak žhavý snad
20. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci buď v pohodě vše bude dobry,mysli pozitivně jů,ty jdeš vlastně do hořovic jako já viď :slight_smile: .držím pěstí to je štěstí,tak nám dej pak vědět .
klárko snažili jsme se :grinning:
blani děkuji ale je to jen koutek :slight_smile: ,a pupík by už mohl splasknout :grinning: a malou už bych mohla houpat v nárčí :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik, já myslím, když nemáš otoky a nenajdou ani bílkovinu v moči, že by tě nemusela posílat do nem. navíc ty hodnoty máš hraniční, ne nijak extra vysoké. záleží jak máš opatrnou dr no
20. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili do hořovic nejedu, jedu do berouna :grinning: Třikrát týdně jsou tam dr. z hořovic a ti co to mají do hořovic dál mohou jezdit tam :dizzy_face:
20. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jí kdyžtak ukecám.. Řeknu že budu měřit doma a kdyby něco tak přijedu dobrovolně :grinning:
20. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, holky, napište pak po porodu zkušenosti z hořovic. mně tam bude v září rodit kámoška, tak ať můžu předat nějaké zkušenosti cizích :grinning: ale hořovice prý dobré, co jsem tak slyšela
20. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili, jsi malovala taky podle šablon nebo jsi tak šikovná?? :slight_smile:

lucik... , nestresuj se zbytečně. Pak budeš mít ten tlak ještě horší.
20. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky, já jsem našla v průkajde včera něco pozitivní v moči, ale nepřečtu to co tam napsala .... to vyfotím a zkusíte to prozkoumat??
20. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka já myslím že dobré :wink: Už se těšim :grinning:
Spousta kamarádek tam rodila a jsou nadšený... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt jsou tam strašně příjemní všechny doktoři a i primář je super :dizzy_face:
20. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kláry foť

já včera na kurzu poznala jednu PA, tak kdybych chytla zrovna tu, tak bych se vůbec nezlobila, strašně milá baba
20. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vůbec netuším co by to mohlo být, mám to tam prvně ... ale dr ani sestra nic neříkali.
20. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
první spinkání v postýlce a jedna poporodní
20. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bílkoviny?
klári tak to netušim ale kdyby to bylo něco špatného tak určo něco řeknou, jen tak by to nenechali to se neboj...
Já jako včera po stopadesáti letech měla chuť :grinning: A než sem přišla z vany tak manža chrápal.. No chápete to :sweat_smile: :grinning: :grinning:
já bych řekla, že to jsou acetony
20. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok