• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Klárko, to jsou asi ketony a znamená to, že tělo hladoví, tak šup šup a papat :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - krááásná :wink: A tu modrou zavinku se žirafkama - to máte jako erární v porodce? :zipper_mouth:
bílkoviny, já to měla jednou taky, kdyz je k tomu normoš tlak, tak to neřeší. Já se nato Klárko ptala a prý z výtoku.
Doli - ta je krásná!!!
20. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mám dotaz.. Máme doma jednu zavinovačku u které píšou že se dá dát do autosedačky.. A já za boha nemůžu přijít na to jak jí tam mám dát, protože mě přijde že ty průstřihy co tam jsou sou úplně blbě... :confused:
20. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé, to je krásné jak Eliška valí očička :dizzy_face:
ta miminka jsou všechna tak k pomuchlování :slight_smile:

Lucik, chápu, znám :grinning:
20. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozna Lucik si to prostřihněte víc? ALe bude teplo už, bude stačit přikrejt dečkou v sedačce.
20. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V moči se měří bílkoviny, cukry a ketony a možná ještě něco jiného. já si stojím za ketony, tak si Klárko vyber :grinning:
20. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambu to právě není dělaný že se má ještě prostřihnout... Mno je to dárek k objednávce předplatného maminky, tak možná trošku nějaký aušus :grinning: Odpoledne vám to schválně vyfotim jestli na to přijdete, já bych totiž řekla, že to má být prostříhlý úplně jinak a jinde :grinning:
Lucik takové ty univerzální nemusí pasovat na všechny sedačky. jak píše Bramb, buď to prostřihnout nebo se na to vyprdnout :sweat_smile:
blani na porodnim mají jen tyto rychlozavinky vše nějaký pěkný malovaný
20. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucíku, když mluvíš o tom dárku, za jak dlouho ti přišel? Mě pořád dáreček nedorzil a předplatné mám od dubna.
20. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju holky, takže z toho stejně nejsem moc moudrá :grinning: ale jak jste pslai, kdyby to bylo něco zlého, tak by mi něco řekli. Já měla jen jendou pozitivní bílkoviny a to ve 12tt když mi dávali průkajdu, pak bylo vše ok, až do tohodle.

Jo a ještě mi řekněte co je zkratka OP?? Mám na to kolonku vedle tlaku a mám tam vždy křížek ?? :slight_smile:

doli, ta je kouzelná, princeznička :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a KLárko já měla ty ketony na tři křížky, tedy o jedne víc než ty a musela jsem za tři dny na kontrolu.
20. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OP - ozvy plodu????
20. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, ahaa, děkuju :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO jinak mě od včerejška bolí pěkně bříško - měla jsme hodně náročný den a večer jsem nemohla skoro chodit. Bolel mě podbřišek a taky ty kosti na pspodku - jak kdyby mě tam někdo bouchnul tyčí. Naštěstí tomu trochu pomohla sprcha a bolí to jen při chůzi a dneska už o dost méně - no zase varování abych se šetřila....... Mimoč naštěstí kope jak divý, takže je to prostě jeno namožené.....
20. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty za dlooooooouho, ale vymlouvali se na to že měli nějakou chybu někde.. Mám předplatné od prosince a ten dárek přišel snad až koncem ledna.. Ale zkus jim zavolat, já taky volala, podle mě v tom mají dost bordel
jojo já vím myslela jsem luci jako rodit víš :wink:
klárko koupila jsem si časopis méďa pů a podle toho jsem to namalovala z hlavy bych to nezvládla :grinning: a to jsem ze začátky vymýšlela princezny atd.,méďa zvítězil.
mili jo rodit jo, ale ty budeš určo dřív :grinning:
Tyyy jo, to si teda dobrá.. Já měla předlohy a i tak sem to namalovala jen tak tak :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili, i tak jsi šikovná. Že jsi jela od ruky. :slight_smile: to bych nezvládla :grinning:
20. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si netroufla od ruky nakreslit ani sluníčko :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli - aha, jak jsem ležela s těma maminama na rizik.odd., tak měly jen takové obyč.bílé, tak jsem si říkala, jeslti sis nedovezla vlastní. :wink:
20. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci díky - mě má právě přijít lahvička od Aventu ta nejmenší a taky nejmenší dudlík - tak doufám, že to přijde dříve než půjde malá do školky :slight_smile: Ještě chvilku počkám a pak začnu prudit :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty snad jo :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky jak jsme tu řešily ty morké kalhotky. včera nám PA při tom kurzu říkala, že bychom pro jistotu měly zajet do porodnice, i když máme jen pocit pokra. tak já jsem zase zvyklaná, jeslti to nemám nějak řešit :rolling_eyes:
20. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka, to já bych tam musela jezdit každý den:grinning: :sweat_smile: :confused:
20. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani to maji jen na porodnim.potom jsou jen klasiky
20. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak jsi jinak byla spokojená s Bohunicema?
20. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak ja som naspat z poradne...
a podavam hlasenie :grinning:
vsetko ok...stale som: Fest zatvorena...takze porod nebude...
a malu natacali na CTG, len sa im nepacilo, ze stale spala, tak ju budila setricka..., chladila mi brucho, natrasala mi s bruchom...to uz mm nevydrzal psychicky a skoro jej nieco povedal ...ale aj tak ju nezobudili
proste mala mala totalne na haku...tak dufam, ze bude taka aj po porode...
a inac, dalsia poradna az o 2tt ...a to uz pojdem aj s papierom do nemocnice na nejaku konzultaciu , tak uvidime...a dnes teda oficialne +11kil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kdyby jste si to prohlídli podrobně tak to neni dokonalí a hlavně jsem to nejdřív kreslila tužkou a několikrát jsem i gumovala než jsem se strefila :grinning: ,
luci kéž bych už jela, jen aby si tam malá nelebedila co nejdíl :wink: .zítra by se jí mohlo chtít. :grinning: :grinning:
klárko a ty jsi lepila ňáký šablony?já jsem nic takového nesehnala ale malovala jsem známí taky do pokoje tak mě napadlo proč né i nám.
20. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok