• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Klári jsi to vychytala nejlíp jak to šlo :wink: šikula....
a máš recht hezky se nakrkni ať to nemá tak jednoduchý hošánek :grinning:
21. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje pravopisné chyby si nevšímajte.. :slight_smile:
holky, díky za tipy na teploměry! :slight_smile:
Zdeni tak to je super :grinning: :grinning: konečně se to nějak hne kupředu....tak dej vědět budu čekat na info co a jak... :wink:
Holky 135/85 neni moc ale rano,sem mela 140/95 a pred hodkou me merila a 140/90. Otoky ani bilkovinu nemam,ale mam zvysenou kys.mocovou. Nevim,chci,abych mela porad kolem 140/90,to mi to pak snad vyvolaj. Lezet tady dokud neporodim spontanne tady fakt nevydrzim.. A milo,dnes to neprejanej,od rana se rodi o 106 a seatinedeli je narvany,davaj maminy i sem na gundu
Bibi a jak jti jde kójo?v pohodě?
21. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci hele zase v klidu.....doktoři vědi co maj dělat :wink: :slight_smile: aby to bylo nejlepší jak pro tebe tak i pro Viktorku :wink:
21. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se teda s nějakou ochotou lidí okolo ještě nesetkala. Ve frontě vás nikdo nepustí, v obchodě nikdo nepomůže s balíkem pití, v MHD když si sednu tak se na vás dívají co jste si to jako dovolili - a to vždy čekám jestli si ty babiny sednou a když ne tak mají smůlu. A ještě ti lidi tak debilně tlemí že nevím co si mám myslet
21. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci, kojenie už v pohode.. už prestavam používať aj ten klobučik.. len v noci ho ešte mám, aby drobec nezobudil mm, keby sa mu nepodarilo prisať.. ale je to zo dna na den lepšie a lepšie..
21. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus tak tak ale my co máme prořízlou hubu si to v mastný tyči když v ní náhodou musíme jet,nenecháme líbit..to máš vidět jak pak čuměj debilové starý vyklepaný :grinning:
21. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi tak to je dobře hlavně že máš mlíčko....klobouček jsi měla páč máš špatný bradavky nebo ti je malej rozedral?
Arcik - přesně tak, tady v Brně nezájem...kdybych rodila na ulici, tak mě budou překračovat :frowning2: Proto jsem se rozhodla, že tohle byla poslední poradna MHD (mám to cca 45 min pěšky + MHD) , zítra jsem poprosila M., aby mě hodil na monitor autem, tak dokonce si v práci nahlásil home-office a bude mi k dispozici jako taxík :grinning: v tramvaji mě ještě nikdy nepustil nikdo mladší cca 40 let! nejčastěji důchodci. Ale našětstí v tak 70% případů si nějaký flek najdu :sweat_smile:
lucik no je mi jasné, že to tam musí být na palici
bibi já si nevšímám, nejsem o moc lepší :wink:
21. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi a na prdíky netrpíte??
21. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani já se s těma debila v busu ne.eru prostě si vyberu nějakýho chudáka a normálně ho vypoklonkuju.....nejvíc si beru na paškál takový ty smrady nagelovaný nebo máničky...na ty mám obzvlášť averzi
21. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě hlavně udivuje to, že největší nezájem hážou ženské. To bych nikdy nečekala.
Holky a vy si kupujete kloboučky kdyby něco nebo až podle situace?
21. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani a nejradši mám narvaný busy,to tam všem šlapu na nohy a vychutnávám si je s větou..ooops pardon ale jakosi se tudy nemůžu protlačit :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus já už mam kloboučky v tašce do porodky :grinning: :grinning: nic po předchozí zkušenosti nepodceňuju :wink:
21. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já teda důchodce nepouším sednout, i když sedím hned na těch místch pro invalidy... na druhé straně vždycky sedí plno "mladejch", a nikdy mi nikdo nic neřekl...jednou teda 3 důchodkyně (cca přes 70) se bavily evidetně o mě, že 2 z nich musí stát, protože si mého bříška všimly až když tram. prudce zabrzdila před odbočujícím autem a ta jedna mi spadla na břicho, ale jen tak torchu naštětsí a pak se mi hned omůlouvaly, že si nevšimly, že jsem těhu :sweat_smile:
21. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a dnes máme s mm vyročie, čo sme začali spolu chodiť..sedem rokov.. a aj termín pôrodu mám dnes.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naštětsí bydlím na konečné, takže při cestě do cenytra si sednu, akortá pak se v centru z té šaliny dostat, ale chodím mezi posledníma a bříško už myslím docela budí respekt, cestička se mi dělá sama :grinning:
no Blani to jsi dobrá já bych je okvákla hned a ne až pak....a že si je neposlala do p.dele když n atebe spadly??no to obdivuju :fearful:
Bibi - super, gratuluji, proto já chci rodit zítra, to máme s M. 10. výročí :grinning: Ale nevyapdá to, cítím se furt stejně blbě, nic se nezhoršuje :cry:
21. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a Blani počkej až budeš tlačit kočík,to je pro mě zbraň hromadnýho ničení :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci, mala som pre malého asi malé bradavky.. proste mu nešlo prisať, ale pritom bol chudačisko hladný a ja som mala mlieka ako nejaká dojka..
a troška trpíme aj na prdíky.. ale pocvičíme s nožičkami a je fajn.. a malý je strašne zlatý, ked tlačí.. :slight_smile:)).. celý sčervenie a ten užasny xichtík.. a aj zvuk riadny vydáva pri tom.. sa vždy nasmejem.. a potom taká riadna šupa do plienky..
21. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arcik - no já se nedivím, popadali skoro všichni v té tram., jak dupl na brzdy a zastavil skjoro na místě, tak se ani nedivím, že to 70letý babči neustály, jjá našětstí nějak automaticky dala ruku na břicho a druhou před sebe se zapřela o opěradlo, tak babča se svezla po mém boku a hned se začala strašně omolouvat :sweat_smile: mě možná ani tak nevadí to stání v MHD, ale je to tak narvaný, že se třeba nedostanu tyči (a v těch moderních moc nedosáhnu nahoře na to madlo :sweat_smile: ), lidi by mě práskali do břicha, a pak furt se dupe na brzdy před odbočujícíma autama...
21. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Blani máš můj obdiv se těma dobravníma prostředkama přesouvat....já bych to teda nedala
21. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám taky kloboučky v tašce do porodky, kdyby náhodou, radilo mi to dost holek. Ale nevím zda budou dobré, jsou z lekarna.cz jak jsem objednávala. Tak uvidím.

arcik, a to měla být dneska "romantika" to si asi ještě rozmyslím, jestli si to hošánek nevyžehlí .... večer místo romantiky bych se vrhla já na žehlení, ale prádla :grinning::grinning::grinning:

Teď si dám oběd a budu muset vytřít, rozčiluje mě to. :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arcik - no to jo, to už se těším, jak budu lovit dobré duše, aby mi pomohli, ale co sleduju, tak to není takový problém. A nevím na kolik je to spolehlivé, ale snad budou jezdit bezbariérové tram. podle jízdního řádu. Můj M. má asi na to "ksicht", vždycky když stojíme u nás na konečné, tak si ho vebere mamina s kočárkem, tak se vždycky pak culí, že už bude mít natrénováno na malýho :grinning:
21. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani co se jako bezdětnej naučí dětnej jako když najde :grinning: :grinning:
chlapi to potřebujou.... :wink:
21. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok