• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Klári u nás se romantika plánuje už asi tejden a já vždycky vytuhnu dřív než M dorazí z koupelny do postele :sweat_smile:
21. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arcik - tak jinak se do města nedostanu než MHD :sweat_smile: Loni jsem si asi 3x vzala zpět taxíka, když mi bylo fakt blbě, a teď máme od vánoc auto, tak když je nejhůř a M. je ještě doma, tak pro mě dojede....a teď holt mě už bude muset ty 3 týdny vozit furt, to už odmítám lízt do toho kopce na MHD a pak s přestupama k mudr. Naštětsí nemá danou prac.dobu a u něj v práci ví, že čekáme mimčo každým dnem, tak není problém. No aspoň to auto nestojí furt ladem :grinning:
21. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik :grinning::grinning: hehe, to mi chodíme spát společně teda. :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte někdo doma zakrslýho králíčka, ho tu už mám na hlídání...on je v koutku klece , očka vykulený, vypaád jak mrtvý, ale čenich mu kmitá....chudák , asi se bojí :sweat_smile: tak nevím, jeslti ho mám zkusit vzít do náruče, nebo ho něčím nakrmit.... :sweat_smile:
21. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, to je dobre, že sa cestička robí sama.. ja ked som bola ešte tehu v ikei, tak ma asi dvaja skoro trafili loktom do bruška.. manžel sa už naparoval, že niekomu trafí.. debili..
21. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani já králika měla. Asi se bojí. Ten náš měl nejraději listy pampelišek nebo tvrdé pečivo
21. apr 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My když jedeme na velký nákup do Glubusu, tak si vždycky dám ruku před pupek a tím to "rozrážím" :grinning: Všichni koukají, jak se valím, ale tak už se stalo, že mě málem trefili košíkem, takže ta ruka je dobrý "érbeg" :grinning:
21. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě zase lidi málem umačkali ve frontě na lístky do kina. Manžel pěkně zuřil
21. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, pampelichy, to je fakt, to naši králíci milovali, já právě nevím, jeslti ti domácí zakrslí můžou to syejné jako v králíkárně :sweat_smile: Sestra mi dala do dlaně granulí, prý to mána 4 dny, že by se jinak přežral...no chudák malý :sweat_smile: Tak, že bych mu přilepšila :grinning:
21. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Víte, kdy mě hned ochotně pouštěli ve frontě na poště (cca 15 lidí u každé přepážky)? Když jsem jela rovnou z nemocnice, měla na sobě krátký triko, ruce rozpíchaný od kapaček (jak klasicky , tak i obrovký modřiny na hřbetu ruky, když už neměli odkud brát krev), a na ruce jsem měla takový ten náramek se jménem, atd..jenže on mi nešel v autě sundat, se musel přestřihnout, takže M. si šel stoupnou tna konec jedné fronty a já si sedla na lavičku (ty mají hned u přepážek) a hned ke mě přišla paní, že mě pustí, že je vidět, že je mě zle...nospíš jsem vypadala, že jsem utekla z nějaké léčebny, ruce rozpíchaný, na ruce jmenovka s čárovým kódem :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani tak mu raději nic nedávej ať pak sestře moc nevyroste :grinning:
21. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem si hrála :slight_smile: Akorát mi ten dudlík nešel moc nakreslit, tak snad je to poznat, že je to dudlík :grinning:
21. apr 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áá drahý doma.

Hnedka se omlouval, a že byl zrovna vytočenej, že ho to pak mrzelo že mi vynadal a takové řeči a že mě miluje a furt hladí bříško :grinning::grinning:
21. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klári a ty jsi podlehla mužskému nátlaku :grinning:
21. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik, nepodlehla :grinning:
21. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko - to je dobře, že mu to došlo :wink:
arcik, dělám furt malinko uraženou, aby věděl.... a ještě jsem mu udělala šok :grinning: vytáhla jsem zbalenou tašku do porodky a přerovnávala si to tam, tak myslel že jedeme :grinning:
hehe Klári takhle se to musí :grinning: :grinning:dobře jim tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arcik, no jo no :slight_smile: Když tomu mýmu troubovi to dojde vždy všechno pozdě, až po tom co jsem "vyřvaná".

No, tak jsem si odpočinula, teď jdu na nehty a pak na to vytírání. Dneska toho mám až až. :slight_smile: Ještě pak budu zápasit se žiletkou. :sweat_smile:
21. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jj,už bych to chtěla mít za sebou,hlavně po první zkušenosti... hlavně aby mne ten porod netrval tři dny... ale co,ať sme už doma v pořádku... snad tam budou hodní dr a PA
21. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani, to je krása, to já nevím, asi dáme nějakou fotku a pod to Jméno, datum a váhu, jako s Xendou. Pak jsme to lepili i na flasky a davali to jako dárky k vánocům.
21. apr 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brambur - děkuji, ještě mám pro kamrádku připraveno toto:
21. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v čem to děláš, ve photoshopu?
21. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Corel Draw
21. apr 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nekoukali jste teď na Tv na zprávy?
http://zpravy.idnes.cz/zlodej-ukradl-v-budejovicich-auto-i-s-kojencem-dite-hledali-hodinu-p9l-/krimi.asp?c=A100420_203019_krimi_hv :sweat_smile: Bože, já nenechávám v autě ani prázdnou igelitku, oblečení, ... natož dítě :sweat_smile:
21. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, blani, taky jsem to ted videla - jesteze se tak brzo naslo - chudak maminka, to musel byt sok. Bych asi zesilela
21. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani, no byla blba, ze tam nechala klíčky, ale upřímně, když odběhneš rychle do trafiky, do pidi krámku, dítě spí a ty musíš koupit známku na dopis, nebudeš ho budit, uvidiš, zvlast kdyz je tam i pes, ale zase ty klíčky, to byl renonc, no...
21. apr 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to teda...je fakt, že by mě taky nanapadlo, že by to někdo ukradl... :sweat_smile: No halvně, že je mimčo v pořádku. Teda torchu mě překvapil ten pes, že asi nijak nereagoval :sweat_smile:
21. apr 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky ktore uz porodili,potrebovali ste v porodnici,odsavacku mliecka,alebo lieh na pupok pre babo,ci masticku na zadocek ci bradavky?
diki za raduu
21. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky teda hlavne vy druho maminky :slight_smile:
stalo se vam nekdy ze vam prcek zvracel obloukem? Nas maly se dneska i vcera fakt dost prejedl a pak to z nej letelo obloukem. Mam se znepokojovat?
21. apr 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok