Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
21. apr 2010

Klári u nás se romantika plánuje už asi tejden a já vždycky vytuhnu dřív než M dorazí z koupelny do postele 😅

blanka.k
21. apr 2010

Arcik - tak jinak se do města nedostanu než MHD 😅 Loni jsem si asi 3x vzala zpět taxíka, když mi bylo fakt blbě, a teď máme od vánoc auto, tak když je nejhůř a M. je ještě doma, tak pro mě dojede....a teď holt mě už bude muset ty 3 týdny vozit furt, to už odmítám lízt do toho kopce na MHD a pak s přestupama k mudr. Naštětsí nemá danou prac.dobu a u něj v práci ví, že čekáme mimčo každým dnem, tak není problém. No aspoň to auto nestojí furt ladem 😀

xxx.klarka
21. apr 2010

arcik 😀😀 hehe, to mi chodíme spát společně teda. 🙂

blanka.k
21. apr 2010

nemáte někdo doma zakrslýho králíčka, ho tu už mám na hlídání...on je v koutku klece , očka vykulený, vypaád jak mrtvý, ale čenich mu kmitá....chudák , asi se bojí 😅 tak nevím, jeslti ho mám zkusit vzít do náruče, nebo ho něčím nakrmit.... 😅

bibi13
21. apr 2010

blani, to je dobre, že sa cestička robí sama.. ja ked som bola ešte tehu v ikei, tak ma asi dvaja skoro trafili loktom do bruška.. manžel sa už naparoval, že niekomu trafí.. debili..

aaadus
21. apr 2010

blani já králika měla. Asi se bojí. Ten náš měl nejraději listy pampelišek nebo tvrdé pečivo

blanka.k
21. apr 2010

My když jedeme na velký nákup do Glubusu, tak si vždycky dám ruku před pupek a tím to "rozrážím" 😀 Všichni koukají, jak se valím, ale tak už se stalo, že mě málem trefili košíkem, takže ta ruka je dobrý "érbeg" 😀

aaadus
21. apr 2010

mě zase lidi málem umačkali ve frontě na lístky do kina. Manžel pěkně zuřil

blanka.k
21. apr 2010

no jo, pampelichy, to je fakt, to naši králíci milovali, já právě nevím, jeslti ti domácí zakrslí můžou to syejné jako v králíkárně 😅 Sestra mi dala do dlaně granulí, prý to mána 4 dny, že by se jinak přežral...no chudák malý 😅 Tak, že bych mu přilepšila 😀

blanka.k
21. apr 2010

Víte, kdy mě hned ochotně pouštěli ve frontě na poště (cca 15 lidí u každé přepážky)? Když jsem jela rovnou z nemocnice, měla na sobě krátký triko, ruce rozpíchaný od kapaček (jak klasicky , tak i obrovký modřiny na hřbetu ruky, když už neměli odkud brát krev), a na ruce jsem měla takový ten náramek se jménem, atd..jenže on mi nešel v autě sundat, se musel přestřihnout, takže M. si šel stoupnou tna konec jedné fronty a já si sedla na lavičku (ty mají hned u přepážek) a hned ke mě přišla paní, že mě pustí, že je vidět, že je mě zle...nospíš jsem vypadala, že jsem utekla z nějaké léčebny, ruce rozpíchaný, na ruce jmenovka s čárovým kódem 😀 😀 😀

aaadus
21. apr 2010

blani tak mu raději nic nedávej ať pak sestře moc nevyroste 😀

blanka.k
21. apr 2010

Tak jsem si hrála 🙂 Akorát mi ten dudlík nešel moc nakreslit, tak snad je to poznat, že je to dudlík 😀

xxx.klarka
21. apr 2010

áá drahý doma.

Hnedka se omlouval, a že byl zrovna vytočenej, že ho to pak mrzelo že mi vynadal a takové řeči a že mě miluje a furt hladí bříško 😀😀

arcik
21. apr 2010

Klári a ty jsi podlehla mužskému nátlaku 😀

xxx.klarka
21. apr 2010

arcik, nepodlehla 😀

blanka.k
21. apr 2010

Klárko - to je dobře, že mu to došlo 😉

xxx.klarka
21. apr 2010

arcik, dělám furt malinko uraženou, aby věděl.... a ještě jsem mu udělala šok 😀 vytáhla jsem zbalenou tašku do porodky a přerovnávala si to tam, tak myslel že jedeme 😀

arcik
21. apr 2010

hehe Klári takhle se to musí 😀 😀dobře jim tak 😀 😝

xxx.klarka
21. apr 2010

arcik, no jo no 🙂 Když tomu mýmu troubovi to dojde vždy všechno pozdě, až po tom co jsem "vyřvaná".

No, tak jsem si odpočinula, teď jdu na nehty a pak na to vytírání. Dneska toho mám až až. 🙂 Ještě pak budu zápasit se žiletkou. 😅

zdenkapo
21. apr 2010

holky jj,už bych to chtěla mít za sebou,hlavně po první zkušenosti... hlavně aby mne ten porod netrval tři dny... ale co,ať sme už doma v pořádku... snad tam budou hodní dr a PA

bramburka
21. apr 2010

Blani, to je krása, to já nevím, asi dáme nějakou fotku a pod to Jméno, datum a váhu, jako s Xendou. Pak jsme to lepili i na flasky a davali to jako dárky k vánocům.

blanka.k
21. apr 2010

Brambur - děkuji, ještě mám pro kamrádku připraveno toto:

bramburka
21. apr 2010

a v čem to děláš, ve photoshopu?

blanka.k
21. apr 2010

v Corel Draw

blanka.k
21. apr 2010

Nekoukali jste teď na Tv na zprávy?
http://zpravy.idnes.cz/zlodej-ukradl-v-budejovi... 😅 Bože, já nenechávám v autě ani prázdnou igelitku, oblečení, ... natož dítě 😅

iivet
21. apr 2010

jj, blani, taky jsem to ted videla - jesteze se tak brzo naslo - chudak maminka, to musel byt sok. Bych asi zesilela

bramburka
21. apr 2010

Blani, no byla blba, ze tam nechala klíčky, ale upřímně, když odběhneš rychle do trafiky, do pidi krámku, dítě spí a ty musíš koupit známku na dopis, nebudeš ho budit, uvidiš, zvlast kdyz je tam i pes, ale zase ty klíčky, to byl renonc, no...

blanka.k
21. apr 2010

No to teda...je fakt, že by mě taky nanapadlo, že by to někdo ukradl... 😅 No halvně, že je mimčo v pořádku. Teda torchu mě překvapil ten pes, že asi nijak nereagoval 😅

lolita.9991
21. apr 2010

maminky ktore uz porodili,potrebovali ste v porodnici,odsavacku mliecka,alebo lieh na pupok pre babo,ci masticku na zadocek ci bradavky?
diki za raduu

adelka89
21. apr 2010

holky teda hlavne vy druho maminky 🙂
stalo se vam nekdy ze vam prcek zvracel obloukem? Nas maly se dneska i vcera fakt dost prejedl a pak to z nej letelo obloukem. Mam se znepokojovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre