Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

brisilda
7. sep 2009

zuzka najlepsie mu je to povedat hned ako budes mat tehu knizku 😉 no mozes aj skor podla toho aku mas pracu 😉

andelka
7. sep 2009

Tak hlásím, že už jsem ke gyndr objednaná a jdu teď ve čtvrtek - docela mě to překvapilo, že tak brzy. Co tam se mnou vlastně budou dělat? Jenom vezmou krev? Ve čtvrtek teprve budu začínat 6tt 😕

gabap: Gratuluju k dobrým zprávám 🙂

brisilda
7. sep 2009

andelka v prvom rade ta lekar vysetri z dola a ak ma sono tak sa ho pokusi spravit mozno tam uz bude vidiet vacok 😉 krv sa berie v 10 tt no zalezi od lekara 😒 tak isto by ti mal dat na dalsiej navsteve tehu knizku ale nemusi niektori lekari davaku az v 10 tt 😉 no ten moj mi ju da uz bud. tyzden 😉

andelka
7. sep 2009

brisi: díky, to jsem teda fakt zvědavá.
Já řeším akorát kdy to říct na pracáku a asi až budu mít těhu průkazku, aby mě tam moc netrápili a dali pokoj. 😅

jagabinka
7. sep 2009

babulky, nebolieva, alebo nepali vas niekedy vo vajecnikoch? Mna sem tam vlavo ☹ , ale volala som tehotnej kamoske a ta mi povedala, ze ju presne tak pali v pravom vajecniku a to je uz nejaky 30tt. Jooooj dufam ze je to OK.... 😖
andelka, aj ja idem vo stvrtok a babatko je len o 2 dni starsie ako Tvoje 😉 ...chcem ist teraz len preto, ze ideme na tyzden do Prahy k manzelovej babke a tak uz chcem mat istotu, ze je vsetko OK ... ako som uz pisala...mam dost velke brusko a nechcem, aby si mysleli, ze som sa tak paradne "vyzrala" 😀

andelka
7. sep 2009

jagabi: Jé, tak to je super, že jdeš jako já. Já jdu před polednem, to zas nebudu moct dospat, jak se znám. A i já jsem nakonec ráda, že jdu teď, protože v sobotu mám sraz s kamarádkama a nebudu pít, tak to chci mít potvrzené od doktora, že je to pravda, ať je nebalamutím. a nechci si vymýšlet proč nemůžu pít, zvlášť, když jedna z nich je taky těhu, tak bych si s ní chtěla pokecat.
Mně občas bolí v podbřišku, ale nevím jestli jsou to vaječníky, spíš asi ne.

andelka
7. sep 2009

No, já jsem podle data poslední MS 5+2, ale koriguju všechny výpočty podle skutečné doby ovulace. Ať v tom nejsou rozdíly.

wobludka
7. sep 2009

Andělko, ono je to u každého jinak, dokonce i mezi CAR jsou rozdíly... v našem CAR mi potvrdili těhotenství z krve a na první UTZ mě objednali cca za 14 dní s tím, že kdyby se objevilo špinění nebo krvácení nebo bolest břicha, tak mám okamžitě zavolat a přijet. Někde chtějí vidět gestační váček, jinde čekají na srdíčko.... Vím, nejraději bychom měli UTZ doma a prohlížely se celé hodiny, ale holt musíme být trpělivé 🙂

dezyre
7. sep 2009

Jé holky, tak já jdu taky ve čtvrtek 😀 to se nás tam sejde 😝

andelka
7. sep 2009

wobludka: Tak to máš naprostou pravdu, nejlíp domácí přenosný UTZ 😀 No, já uvidím, zatím jsem tam chodila jen na preventivky 😅

cincolina
7. sep 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem po prvním IVF, zatím z krve HCG 206 😀 . Tak snad poroste.

wobludka
7. sep 2009

cincolino, koikátý den po ET? Já měla 12. den po ET 135 😀 dneska jsem 15. den po ET 😉

cincolina
7. sep 2009

wobludko, jsem 13 den po ET. na UTZ do CARu to taky bude tak za 14 dní, ale vypadá to, že tam teď budu chodit co tři dny na krev 🙂

wobludka
7. sep 2009

Jako že by jsi chtěla 😀 nebo že chtějí v CAR 😕

cincolina
7. sep 2009

wobludko: chtějí v CAR, byla jsem dnes, jdu ve středu...

mayocka
7. sep 2009

Ahojicek kočky 😉 ja uz tomu zacinam verit je to treti tyzden co mi teticky meskaju 😎 tak to nie je len tak a tie pozitivne testy...cakame na vytuzene babätko tak sa mi tomu nechce az tak verit ze to uz prislo 😅 kedy uz bude 18-tehoooo to cakanie je nekonecne chcem uz knikozku 😎 a fazulku a vsetko ako ma byt 😎

doli1
7. sep 2009

ahojky vidim že tu máme nové tvářičky moc gratuluji ke //
wobludko u porodu jsem se předýchala kdybych uměla pořádně dýchat tak by se to nestalo a tlačení taky nebylo to pravé ořechové

brisilda
7. sep 2009

jagabinka mna sice vajecniky nebolia ale obcas ma prudko pichne na pravej strane ako som sa dozvedela vraj to je normalne 😉 nemusis sa nicoho obavat aj ja som sa bala 🙂 ale to asi patri k tomu 😉 do stvrtku to prezijes 😉
andelka ja som dnes 5+3 tt a termin ma na 7.5.2010 ako je mozne ze ty si 5+2 a termin mas az 13?

dezyre
7. sep 2009

Brisi... asi je to tím, že máte každá jinou délku cyklu 😉

dezyre
7. sep 2009

Brisi.. ty už víš, že čekáš chlapečka 😲 to už tak brzo? ..

gabap
7. sep 2009

holky sledujete superstar?to je mazec 😀

brisilda
7. sep 2009

dezyre hm...no ja ti neviem neviem ale je to mozne 😀 a ano viem ze to bude chalan 😉 na 100% 😀 ale budem milo prekvapena ak sa mylim 😀 😀 😀

dezyre
7. sep 2009

Gabi, teda sledovala jsem, to byl masakr.. a ten Ernesto na konec 😀 😀 😀 to byla soda...
Brisi .. teda to mi hlava nebere jak to víš na sto pro 😀 😀 😀

brisilda
7. sep 2009

dezyre ver mi ja to viem 😉 pre dievcatko totiz neviem vymysliet pekne meno 😀 a samko chce partaka 😀 😀 😀

dezyre
7. sep 2009

😀 😀 😀 napadlo mě, že bráška bude chtít brášku 😀 😀 , jak říkal manžel (on je taky takový dítě 😀 ), že nejlepší by byl kluk, protože malý holky jsou hrozně blbý 😝 .. Ale prý kdyby se nám narodila holčička, tak co už.. 😀
A ty by si chtěla druhýho chlapáka? ..

brisilda
7. sep 2009

no mne to je jedno 😉 ale najidealnejsie by bolo mat dvojicky parik 😀 😀 😀

andelka
7. sep 2009

brisi: Je to přesně tak, jak psala Dezyre, klasicky se tt a termín porodu počítají od poslední MS s tím, že klasický cyklus má 28 dní a ovulka je 14 den. No ale já vím, kdy jsem měla ovulku doopravdy, takže jsem to rovnou zkorigovala, ať mi pak někdo netvrdí, že je mimčo menší než má být nebo kdesi cosi. A termín si umím spočítat sama právě podle ovulky, je to nejpřesnější.

Jinak, mě je úplně jedno co to bude a manželovi taky. Dřív jsem chtěla jako první holčičku, ale už je mi to fuk, hlavně aby bylo zdravé a já též.

andelka
7. sep 2009

No a kdybych si mohla vybrat, tak dvojičky radši ne, už máme v rodině dvoje a to myslím stačí 😅

doli1
8. sep 2009

ahojky za chvíli valíme do školky a já rovnou k dr.ani jsem nemohla dospat 😀
já si vždy myslela že budem mít dva kluky a nevim proč ted mám pocit že to bude holka.však uvidíme

bramburka
8. sep 2009

ja mam pocit, ze by to mohl být kluk, chtela bych kluka, nic jineho nepripoustim, 2 holky, by mě šlehlo, furt byse hádaly! Ale ve skrytu duše vymýšlím holčičí jméno, nevím ani jedno ještě! 😀

Uz jste premysleli o jménech?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre