• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
mishu já taky ne,nejím prášky a dokonce teda ani vitamíny :frowning2: ale já v to prostě nemám důvěru a to očkování je mi vyloženě proti srsti
20. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se taky nechci očkovat.. ale teď se bojim i normální chřipky, protože mám i při normální chřipce 40 horečky :frowning2:
20. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka tipuju že ještě tak 2-3 týdnu a začnu :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik tak to má moje mamka,když chřipku tak teda pořádnou :unamused:
20. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka: já ještě žádné nemám ale zrovna dneska sem si vzala společenský kalhoty a fakt mě dost tlačí tak sem z toho dneska celá přešlá, protože je to strašně nepříjemný :frowning2:
20. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marmar přesně.. já jsem nemocná jednou za x let ale pak to stojí za to.. Byla jsem nemocná letos v únoru tak doufám že mam tak do r.2011 vystaráno :grinning:
20. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka ještě ne, mám rifle co jsou pod pupek a zatím se vlezu, jen nesmím nosit pásek, to mě tlačí. ale těhu rifle mám, ale ne s tím pásem až pod prsa, ale jen takový asi 8cm lem pružný je tam našitý
marmar1: právě nevím jestli je mám už začít nosit nebo ne, ale zase si říkám,když už jsem si je koupila za takový prachy, tak at je využiju :grinning:
jé, holky, já musím nosit těhotenské kalhoty od 6tt. fakt, do svých normálních jsem se nevešla a teď vypadám jako cca v 8 měsíci :grinning: oooobr břicho.
20. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: já si právě dneska koupila rifle, moje mám docela vysoko a tlačí mě, tadyty těhu jsou dobrý že je pás pod pupem a je tam páš, taky né až pod prsa, ale je tam. a jsou pohodlné. asi už začnu, aby jsem se cítila lépe. v mojich ldyž jdu nakoupit, tak jak mi tlačí, tak se mi dělá nevolno.
20. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka přesně...za ty prachy i kdyby měly padat :grinning:
20. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terkajesterka: ukaž bříško :slight_smile: já mám obr břicho, i kvůli tomu že mám nadváhu, mám 85kg :frowning2: a dneska jsem se vážila a mám o další půl kg méně.
20. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady tyto rifle mám
http://www.tehotne.cz/okno_obrazku.php?cesta=upload/obrazky/produkty/obrazek-447-1.jpg
vynosím je i po porodu a dají se z nich udělat 3/4 kalhoty
20. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marmar1: přesně, jsem za ně vyplácla 1299kč a mohla jsem jít domů :grinning: mi udělalo docela vítr v peněžence.
20. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: pěkný,z mojich jdoi taky 3/4. vyfotím je a hodím fotečku.
20. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klárko, to se mám vyfotit????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to stihnu až večer, zrovna se mi probudil Jiřík a musíme stihnout do 3 knihovnu, tak se s vámi rozloučím. :grinning:
autor
ahojte, tak my sme uz doma :slight_smile: ...
ked sme boli malemu hladat darcek, tak som sa zalubila do kocika :sweat_smile: , ale drahy ma odhovara, ale tiez sa mu celkom pacil
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinovane-kociky/coletto/kocik-austin-stvorkolesovy-coletto/
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinovane-kociky/coletto/kocik-austin-trojkolesovy-coletto/ .. takze tak
moje džíny taky stály 1300.... :frowning2: to je fakt pálka.
klarka já za ně taky dala tolik, ale líbily se mi hned jak jsem je viděla. ještě že jsem na PN a nemusím do práce, to bych toho oblečení musela nakupovat daleko více
20. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moje stali vyse 1450,- , ked som si ich kupila tak som bola aj stastna ze ich mam aj na seba nahnevana ze som take drahe kupila, ale inde lacnejsie ani nemali :frowning2:
20. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem hodila foto do galerky, tak jukněte jestli chcete :o))

Holky, to jsou hrozný dardy, když jsem koukala na ostatní oblečení, tak to abych měla miliony, kdyby jsem si toho měla koupit více. Přesně jak říkáš aaadus, ještě že jsme doma a nemusíme do práce nebo někam. Já teda jsem na pracáku. Ale stejně. Myslím, že jedny stačí za tyy prachy :grinning:

terkajesterka: jasně že ano. Tak honem, at to ztihneš. Tak zatím pa
20. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem si koupila těhu manšestrové šaty :grinning:
20. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky koupila v HaM za 1300 ale jsou super, nosim je uz ted, ale vejdu se i do normalnich, vzhledem k tomu, ze jsem na jare zhubla asi 15 kg, tak mi je porad vše :slight_smile:

Kočárek máme quinny freestyle 4XL, je to hrozný protože už se nevyrábí, pro představu http://www.mimibazik.cz/bazar/kocarky-a-preprava/kocarky/dvoukocarkovy-set-zn-quinny-16784.htm
je super, hlavně 4 kolečka, jezdíme dost metrem a jen jednou jsem jela po jezdících schodech a autobusem se 3 kolečkama, ty v---e a leteli jsme na zem, na to predni kolo se to postavit neda, musi se jakoby obráceně, no byla jsem říčná, 4 kola jsou 4 kola, 4 opěrné body jsou prostě lepší než 3

musíme koupit asi jen zavinovačku a odsávačku na mlíko, jinak zatím nevím, co bych koupila....
20. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se taky loučím, začali mi vycházky tak hurááááá na procházku se psem a nakoupit :grinning:
Ještě, že ho mám jinač nevím co bych doma dělala :sweat_smile:
20. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bramburka: tady u nás je jen jeden obchod s těhu modou, nic jiného tu není, tak jsem ani nemohla moc vybírat. ale tyhle se mi fakt libi.
20. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko, no to je blbý, pak je to prost ě drahý, tady v Praze se dají pořídit super těhu džíny i v sekáči, já sama je tam pak prodám nebo to zkusím přes MMB jako přece to nemužu za 6 měsíců zničit, tak za 600 půjsou doufám do světa. Nebo náký kámošce
20. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi ty ceny neřikejte :frowning2: Já musím nějaký pořídit o víkendu a ty ceny se mi teda vuuuuuuuuuuuuubec nelíbí :confounded:
20. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bramburky: já jedu do Prahy v uterý do ikei a tak courat, a v mojich bych asi nemohla, to bych asi nezvladla. :confounded: Tak si je asi vezmu na sebe v uterý. :grinning: Jinak jak píšeš, nic jiného mi nezbylo a na cenu jsem koukat nemohla, když tady nic jiného není.

lucik... : no neboj, taky mi to pěkně provětralo pěněženku. ale tchýně mi dala nějáký pěníze na Vánoce, at si něco koupím, tak jsem něco přidala a mám je. Taky je pak prodám, jak píše bramburka.
20. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka já kalhoty nerada zkouším tak jsem to riskla přes net, řídila se jejich tabulkama velikostí a je to ok. třeba v HM mají taky těhu rifle, ale jsou to takové ty roury které si s mojí postavou nemůžu dovolit
20. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: já se právě bála přes net. mám blbou postavu a navíc nadváhu, takže jsem musela do kamenného obchodu.
20. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok