• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Ahoj holky :slight_smile: tak se zas dostávám na chvilku až večer, malého jsem dala právě spinkat,ale stejně si pořád něco povídá v postýlce...
Holky-vy, co máte děti přes dva roky-chci se zeptat-pořizovali jste jim nebo plánujete pořídit velkou postel?Já mám vyhlídnutou v Ikea tu Kura, co se dá pak obrátit,ale pořád teda se nějak nemůžu rozhodnout...Na miminko máme kolíbku,ještě se mi povedlo k tomu koupit za super cenu mantinel s povlečením a prostěradlem ve výprodeji v Mothercare,až budu mít chvilku musím to nafotit.
Helka:to měl Adamko skoro jako náš Luky a ten se narodil 36+1(asi jsem ho teda málo vykrmovala, zato teď to už zaručeně dohnal :grinning: )
27. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme ve dvouch letech koupili trochu větší postýlku http://doli.rajce.idnes.cz/sraz_brezen/#P3180218.JPG a ted už má velkou postel chvíli před třetim rokem jsme ji pořidili.dokonce ani jednou nespadl a to tu zábranu má dost nízkou
27. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishah ahoj, tak náš TOmášek spíve velké postely od 18 měsíců,mám jí danou vedle našeho letiště,takže je hned vedle mě, má dřevěnou postel a zdravotní matraci kombinaci pěna,kokos,studená pěna... má dost místa,v té postýlce si otloukal hlavičku jak se v noci převaloval,teď má už rok pohodu :wink:
27. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli+Zdeni:Díky :wink: Ta postel kura je normálně veliká,to už jsem si říkala,že asi bude lepší rovnou velkou,-do tyček se nám už taky dost bouchá...taky bychom koupili nějakou dobrou matraci, teď v postýlce má pohanku+kokos.Jen jak jsem se bavila s kamarádkama,tak dost často jim pak z toho prcci utíkali...anebo je museli začít dlouze uspávat.Ale asi to záleží na dítěti,ne? :wink: Nám malej naštětí fakt usíná dobře a docela v pohodě. :sunglasses:
27. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to je na dítěti.šimi teda nezdrhá lehne a leží ale kámošky malá přijde třeba 100x a pak ju jde uspat.
27. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli:tak to uvidíme :grinning: jestli bude zdrhací :grinning:
..jdu dodělat těsto na perníčky...vánoce za měsíc..:slight_smile:Jsou moc dobré,měkké,letos díme i na stromeček,ať má malý co otrhávat :grinning: pa a dobrou všem:slight_smile:
27. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zacala som mat precitlivele dasna ... :unamused: poradte nieco?
27. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my este spime v malych postielkach, ma to aj svoje vyhody, nezdrhaju z nej a nepadaju na zem, no my sa za chvilu chystame stahovat a tam uz pojdu rovno do velkych a do vlastnej izby :sweat_smile:, to bude pre nich sok :fearful:
27. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, tak som konecne tu, fuuuu normalne som ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalag to do teraz si piekla? :confused:
ja som to tak isto prehnala dnes s tym umyvanim .. mam svalovicu a som hotova .. bolia ma krcky na dasnach .. neviem co to je? :confused: do teraz som nemala problem :pensive:
27. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka, mas ich len precitlivene, alebo aj krvacaju?
27. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj krvacaju :frowning2: a pouzivam listerin kazdy den
27. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale kde, potom som isla pre maleho, s nim do obchodu, ked sme prisli si dali s tatinom kolacik a oni sa hrali a ja som zacala varit obed na zajtra, prala, robila im veceru, upratovala ....
27. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocula som ze dobra pasta je parodontax, vacsina zien si ju pochvaluje, ale vlastnu skusenost nemam
27. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kupim si veru asi ,skusim za to nic nedam .. tak sis a dnes pekne cinila ,my sme same mala mi spinka
27. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ten nas uz spinka :slight_smile: a aj tatino :sweat_smile: :grinning: , takze randim s netom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vraj stoji okolo 3 eur, tak to s ada prezit ak to ma pomoct
27. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano? ja som pocula ze 150sk, ale srat na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ked mi ma pomoct ,neviem preco z dna na den ma bolia dasna ..
27. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja s tym zatial problem nemam a dufam ze ani nebudem, lebo .... je to nieco otrasne :unamused:
27. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis ani ja doposial, 16 teho dec. som objednana u zubara na prevent. do knizky musim mat :slight_smile:
27. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heeeej :confused:
ja tiez musim ist, ale nakolko uz Dr. nemala ziadne terminy volne tak mozem prist hociktory den od 7:00-9:00, len sa obavam aby mi nenasla kaz, lebo ja to vrtanie fakt nemusim :unamused: :confounded:
27. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa zubara bojim jak cert ,zuby mam zdrave mam 2 blombu ,za cely zivot ,len teraz sa mi nejako kazia :pensive: ach boooze ... dufam ze sa mi nepolamu zuby ... :cry:
Ano vy nemusite mat do tehu knizky potvrdenie od zubara a prevent. od svojej obvodnej ? ja ano ... do mesiaca mi kazal aj na EKG ma posle :slight_smile:
27. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishah, my jsme malé koupili tu rostoucí postel z Ikey, hlavně kvůli místu, máme ji teď na tu nejkratší délku a zabere na délku stejně místa jak postýlka. Postýlku jsme už museli zrušit, protože ji jednou přelezla a vypadla :unamused:. Z postele samozřejmě zdrhala, ale jenom asi měsíc, teď si to naopak moc pochvaluju. Usíná v ní dobře a ráno když se vzbudí tak mě nebudí řevem z postýlky, ale přijde mě vzbudit do ložnice :wink:
27. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladi, mne nic take nehovoril a anebolo to tak ani pri prvom
27. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, od obvodacky ani od zubnej som nemusela mat peciatku v tehu knizke :zipper_mouth: pri 1 tehotenstve a ani teraz mi nic nespominali :wink: . No u zubarky som tak ci tak ako tehula bola a to trhat zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zubarka sa bala este viac ako ja ze jej tam porodim, lebo o mne vie ze sa jej povolania bojim :grinning: .
No a na EKG som musela ist, ale viem, ze to neskor...
Teraz som rozmyslala, neviete v ktorom tt posielaju na ten glukozovy test ?
27. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesis, to preco teda ja musim ist, aj pri malej som musela ... akurat vyhodim prachy za zubarku ,pocitam tak 70E na vianoce by sa hodili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mě doktor říkal, že mám jít na to zubní, tak jdu začátkem prosince. Teď v pondělí jdu k obvoďačce a ta mi udělá i EKG, ale to jdu z vlastní iniciativy.

helka: GTT se dělá kolem 25tt
27. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, jeste Meridol je dobrej, manzovi narozdil od Paradontaxu vyhovuje.

Ja se nakonec taky vyjadrim ke kocarkum:
houbik, mne se ta teutonie moooc libi a prehazovatelna rukojet je opravdu parada, korbu urcite treba kvuli slunicku prendavat zadna nebudete, je to tezky, kor s miminem.
My mame rakouskej Hoco a spokojenost, bude i na druhy: http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=341828
Jakoby toho nebylo uz dost, ze :grinning: a vetsina uz se stejne zdate rozhodnute. Ale myslim, ze je i prizniva cena, my ho dokonce sehnali v Kice za super cenu 7500! Ma neutralni barvy, moc hezka je i cervena.
27. nov 2009 o 22:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Postylku my pomalu skladame velkou, snad z ni nevypadne, je tam taky nizka zabrana tusim.
Se divim, ze z ty maly jeste nevyleza, umi totiz do ni vlezt, on je totiz tak nadseny, ze dostane mliko, ze tam vleti po hlave :grinning: :grinning: :grinning: A ven nastesti ne, i kdyz tam treba odpoledne hodinu preslapuje nez usne.

Se mi zda, ze uz jsem dnes citila neco jako pohyby. Jenze ja to citim jednou za hodinu, i u Hynecka bylo dost dlouhe obdobi klidu
27. nov 2009 o 22:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak jsem ted nemocná a jen ležim tak mám čas pohyby pozorovat tak vim že kope zhruba půl hodinky v rozmezí tří hodin.takže jednou za tři hodiny-zhuba někdy je to za dvě hodiny.
hrála jsem hru a čekala jestli napíše kámoška že už porodila.jak jsem psala ráno a stále nic :confounded: .snad ráno bud radostná zpráva
28. nov 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok