Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
28. nov 2009

Vladka už jsem to tu psala- taky jsem potíže v těhu s dásněma a pomáhá mi bych řekla Parodonatax ta verze s fluoridem je na tom takové kytička a na krabočce něco zeleného...

mishah náš malej je teda zlato,nikdy neutekl z postele,takže bez problémů, nesmíš hned od začátku povolit 😉

vladkaz1
28. nov 2009

babara ,no skusim ale ci to aj u nas budu predavat neviem ,mozno v lekarni ,alebo kde to kupujete ?
Mne sa hrozne paci ten Quinny freestyle 3xl comfort a rozmyslala som, ze by som do neho kupila len prenostnu tasku s pevnym dnom a nepotrebujem vanicku drahu jak slak k tomu ,no moj neschvalil . http://www.kidsroom.de/dwEN/products/Quinny-Fre...
ale tu som ho nasla dost lacno aj s vanickou .. co na neho hovorite? Uprimne ..a je zevraj hodne stabilny a ma poziadavky take ake chcem .
Doli no pekne, tak teraz vela vit. tekutin a odpocivat

aaadus
28. nov 2009

vladka já jsem u zubní byla s tím samým problém v úterý a mám používat mezizubní kartáčky a vyplachovat 3% roztokem peroxidu vodíku. můžeš mít zánět dásní a nemusíš o tom vědět, ty mezizubní kartáčky to spraví

xxx.klarka
28. nov 2009

🙂 dobré ráno holky, jak se daří při sobotě??? Tady se střídá sluníčko a zataženo. Tak snad nebude pršet. Teď jsem vypla lednici a mrazak a budu to rozmrazovat.
Včera večer jsem měla nějáký tlaky v břiše, nevím co to mělo být.

lucik...
28. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Já se mám při sobotě dobře, sem doma sama, manžel je u rodičů na zabíječce.. Až na to že mě už v půl 6 zbudil náš milovaný pes protože venku do devíti vyl 😀
Jdu uklízet a dělat vánoční výzdobu a péct něco dobrého 🙂

xxx.klarka
28. nov 2009

Lucik... :Tak to jsme na tom stejně, ten můj teď odjel zabíjet, 4 prasata, ale jen na maso. Taks nad bude brzo doma. 🙂 S úklidem soucítím, já ho dělala ve čtvrtek a už jsem udělala výzdobu abych toho neměla dneska hodně.

lucik...
28. nov 2009

klari no já jen utřu prach v obýváku a nazdobím to at mam klid 😀 Pak se asi na ty "vrahy" 😀 pojedu podívat 😀

aaadus
28. nov 2009

mě včera manžel dovezl na okna takový ten sníh ve spreji a 8 šablon. jsem zvědavá jestli se mi to povede 😅 já začnu péct asi příští týden, musím si vzít od mamky recepty a mleté ořechy
mňam, zabíjačku bych si dala 😀

xxx.klarka
28. nov 2009

Lucik... : Já myla okna všechno 😀 takže jsem měla práci na celý den. Tady u nás je pěkná zima, nikam bych nejela 😀

aaadus
28. nov 2009

já se okna bojím umývat, máme jich doma moc. a stejně, co je komu potom jak mám špinavé okna 😅

lucik...
28. nov 2009

klari ja myla okna ve středu 😀

aaadus no já nevim kdy začnu péct cukroví... Jestli vůbec, sem nějaká líííííná 😀 Ale pár jo, v týdnu začnu s perníčkama a pak o víkendu budu pokračovat

aaadus
28. nov 2009

perníčky já neumím. jako upéct bych je asi zvládla, ale nazdobit - to by vypadalo jak od nějaké malého děcka 😀

antynka1
28. nov 2009

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Termín mám 29.5. 🙂

aaadus
28. nov 2009

antynka ahoj 🙂
další májovka, teda nás už tu je

lucik...
28. nov 2009

aaadus já je nezdobim a mam klid 😀

antynka ahoj 🙂
Tak já jdu něco dělat 😉
Mějte se

aaadus
28. nov 2009

lucik... 😀

xxx.klarka
28. nov 2009

lucik...: Tak to jo, to je pak něco jiného.
Já letos ani péct nebudu, my to nejíme a pak by jsme to stejně zase vyhodili. 😒

antynka1: vítej 😉

aaadus
28. nov 2009

klarka já cukroví zase miluju, jen nevím jestli mi bude letos chutnat s těmi chutěmi co mám 😝 jenom se nesmím moc nacpat bo mám hned 28.12. poradnu 😅

antynka1
28. nov 2009

Děkuji všem za přivítání 🙂 Koukám, že probíráte pečení také váhám, jestli se do toho pustit. Zatím jsem akorát zdobila peričky, které jsem dostala upečené, ale jinak to zatím nevím, nevím. Jsem nějaká lenivá....

vladkaz1
28. nov 2009

😀 😀 no nas tu teda fat je,vcera som si vsetko porobila ,dnes uz len varim a priem ,MM je v praci ale po obede pride ...
Robim kura pecene ,polievocku slepaciu a ryzu a nejaky salatik ale mame aj kyslukapustu mnam to bude pre mna a mala je somnou sa cudujem ze jej to chuti.
Diki za radu s tymi dasnami .. no ide 16 teho tak uvidim co mi povie zatial si kupim ten pradadontax ...alebo nieco take ..
Baby vy vsetky pecete 🙂 ,ja nemam na to cas ,jak to stihate??????
Ahoj antynka1 🙂

xxx.klarka
28. nov 2009

aaaadus: to mi ne, já si dám pár kousků a stačí. vezmu si do krabičky od mamky, kdyby náhodou pro návštěvu, jinak nic. My radši ty řízky a tak 😀
Já jdu do poradny teď 8 a když budou dobrý výsledky, tak mě objedná asi až na začátek ledna 🙂

vladkaz1
28. nov 2009

paradontax 😀 😅 pisem jak madar 😀

aaadus
28. nov 2009

vladka já letos stíhám jen proto, že jsem na PN jinak bych se na nějaké pečení ani nezmohla 😅
dobrá zubní pasta je ještě lacalut, ten taky tak dásně stáhne

antynka tak kdybych dostala perníčky upečené asi si s tím zdobením taky vyhraju 😅

andelka
28. nov 2009

Jé. to je sranda - my budeme mít na oběd jitrnice, jelita, knedlík a dva druhy zelí 🙂

Jinak dneska je nějaký ospalý den, nic se mi nechce, ale musím se učit, tak postel to jistí 😅 A taky budu vyrábět adventní věnce, ať máme na zítra. Péct budem až příští týden před Mikulášem perníčky a potom pomalu cukroví s mamkou. Já mám cukroví ráda, ale taky s mírou, nicméně ke kafi (resp. Caru) nebo čaji si ráda dám. Ale brácha, ten běžně o Vánocích snídal cukroví a mlíko 😀

vladkaz1
28. nov 2009

AAAdus tak to zavidim ja sa nahanam a nestiham nic , teraz mozem byt chvyilku na nete mala akoze vari v kuchynke .. tak sa vytesuje a nosi mi jedlo 😀 ochutnat .. inak na nete mozem byt len ked spi alebo MM je doma .. mala ma nepusti ani povinnosti 🙂

vladkaz1
28. nov 2009

chvilku 😝
NO a peciem kazdy rok ,ale tak ,ze pridem nasim ,mama zarobi cesto ,ja vykrajujem pecem a zdobim ,mala sa mi hra s dedkom a mam na to aj cas .
Skusala som aj doma pri nej nieco ,ale to sa mi neda .. to je robota na prd stale odbiehat .. a ked mi chce pomahat, nemam na to trpezlivost priznam sa 😅

aaadus
28. nov 2009

vladka neboj že jak se malý narodí že budu mít čas vysedávat u PC 😀

andelka ty mi teda děláš chutě, já budu dělat tak akorát rizoto 😅 ale včera mi manžel dovezl 4 chlebíčky, tak se mám čím docpat 😀

antynka1
28. nov 2009

Já kdybych nepracovala z domova, tak toho stíhm ještě míň... Chvíli jsem přemýšlela, že se do práce vrátím naplno, ale asi to neudělám. Všude lítají bacily a já jsem takhle o něco více v klidu a práci si mohu rozvrhnout, jak potřebuji. No pečení mě ani tak netrápí ale hlavně nemám ještě ani jeden dárek! Každý rok to nechávám na poslední chvíli. A hlavně jsem pořád unavená, takže nevím jak to všechno zvládnu - ta spavost mě pořád nějak nepřechází ☹

aaadus
28. nov 2009

no a péct cukroví s malým příští rok to asi nehrozí když bude zrovna období kdy začne lozit 😅

vladkaz1
28. nov 2009

Antylka ani ja nemam nic kupene ,ziadne darceky .. to az na poslednu chvilu .. mne sa tak dobre nakupuje v strese 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre