Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
28. nov 2009

antynka mě spavost začala až teď, cca 2 týdny zpátky a dřív jak v půl 10 se mi z postele nechce. akorát když tak dlouho spím tak je mi špatně od hladu 😝
já už se teda do práce nevrátím ani náhodou. stejně už za mě mají náhradu takže nejsem už potřeba

michalag
autor
28. nov 2009

Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂 ,

vladkaz1
28. nov 2009

ahoj michalag 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Baby ja si normane musim kopcit mena ,lebo vzdy ich spletiem 😀 😀 😀
idem radsej varit 😅

aaadus
28. nov 2009

pro mojí rodinu dárky máme, pro tchánovce ne, ale to ať se stará manžel. když se mu moje nápady nelíbí ať si hlavu láme sám
ještě že v dnešní době jde koupit poukaz téměr na cokoliv, to to vždy jistí

aaadus
28. nov 2009

michalag ahoj 🙂

vladkaz1
28. nov 2009

aaadus my sme sa dohodli ,ze nekupujeme nikomu nic iba sebe a svojim detom 😎 ,najlepsia volba ... nasi s tym prisli ze je to zbytocne .. 😀

xxx.klarka
28. nov 2009

Holky jáá letos začala brzo a na Vánoce máme už všechyn dárky i zabalené 😀

vladkaz1
28. nov 2009

xxx.klarka
no super aspon nemas ziadnu starost, len tie darceky najst ,nie? 😀

michalag
autor
28. nov 2009

co sa tyka upratovania, ja to planujem robit tento tyzden a piect zacneme buduci vikend pernicky a potom postupne, ale najskor tak 4 dni pred Vianovami, lebo moji chlapi mi to spapaju 😝

ja som si navarila vcera vecer kura na kyslo, alebo paprikas a dnes spravim len cestovinu 🙂

... ale co ma stve, maly ma sopliky 😒 , tak snad mu to prejde, lebo nechce sa mi trapit cez sviatky z liekmi a kaslom 🤐

xxx.klarka
28. nov 2009

vladkaz1: chtela jsem začít brzo, aby jsem měla vše koupené a pak nemusela lítat po narvaných krámech. 🙂 A tentokrát mi to vyšlo a jsm za to ráda. Jinak je poznám, na každej jsem nalepila nál.epku pro koho to je, abych věděla 😀

Holky jsem jak bez rukou. X let jsem nosila hrozně dlouhé nehty - svoje, a teď jsem je ostříhala, aby jsem si začala zvykat na krátké, abych neublížila miminku. Je to nezvyk jako blázen,. najednlou neumím psát na klávesnici, neumím napsat sms z telefonu. To je něco 😀😀😀

aaadus
28. nov 2009

vladka my si zase nebudeme kupovat nic s manželem a od rodiny chceme peníze na výbavu, protože tchánovci vždy nakoupí takové blbosti které stejně časem vyhodím 😠

mě se rýma spustila včera 😠

xxx.klarka
28. nov 2009

michalag: jéé, to je nepříjmné. tak snad se z toho prďola brzo dostane ať máte hezké svátky. Utíká to že, to je něco. Jsem říkala že ne, ale kdyř kouknu do albíčka jak mi na mimí dny utíkají, tak nechápu. Ndávno tam bylo 240dní do konce a dneska. No víš o čem mluvím 😀

lucik...
28. nov 2009

Tak nám už chybí jen dárek pro mého bráchu, pro babičky a ještě nějakou mališkost k dárku pro manžela rodiče, už celkem víme co, stačí to koupit 😉 A i pro manžela už skoro vše mám 😉

aaadus
28. nov 2009

klarka to si zvykneš. já nosila geláky a cca před rokem jsem je dala pryč a nosím úplně krátké nehty. sice ruka nevypadá tak dobře jako s dlouhýma nehtama, ale je to pohodlnější a nemusím dávat bacha abych si nehet nezlomila

xxx.klarka
28. nov 2009

aaadus: zvyknu, ale ten první dotek, to je hnus, mě normálně bolí ty bříška 😀 takhle krátký neht jsem měla asi naosledy pře 8 lety 😀 Od té doby jsem je nechala růst a tak dvakrát do roka zkracovala😀 jinak nic.

antynka1
28. nov 2009

A necháte si dát pod stromeček něco pro mimíska? Já se nějak bojím, že je ještě brzy, nevíte jak je to s těma pověrama? Ono asi když se má něco stát tak se to stane. A ono asi nepůjde známým a příbuzným zákazat, aby se pod stromečkem nebjevilo něco pro mimíska 🙂

xxx.klarka
28. nov 2009

antynka1: jsem z těch, co na tyhle pověry nevěří. Podle mě když se má stát tak se stane i když něco máš nebo ne. Já mám větší polovic výbavy už nakoupenou a mám to i doma. K Vánocům jsem si nechala koupit od mamky kolotočík nad postýlku. Myslím, že záleží na každým jaký má názor a jestli věří na tyhle pověry nebo ne. 😉

antynka1
28. nov 2009

To máš Klarko naprostou pravdu. Už se asi taky neudržím, když jdu v obchoďáku kolem věcí pro miminka, tak se nemohu od toho odtrhnout-no asi hormony pracují 🙂

xxx.klarka
28. nov 2009

antynka1: Hlavně se na to mimí moc těšíme. A já měla hrozný sen, porodila jsem o 3 měsíce dříve holčičku a neměla jsem vůbec nic nakoupenýho nic. d ý doby mám panickou hrůzu, aby jsem nic nezapoměla nebo tak něco. Tak když vidím něco co nemám tak hnedka kupuju😀 Koncem ledna chceme objednat kočárek, protože budeme bjednávat z netu, tak se bojíme aby byl v poho, aby jsme měli rezervu pro případnou reklamaci. A v únoru chci začít prát, aby jsem měla vše připravené 😀

vladkaz1
28. nov 2009

ja zatial odolavam ,vobec ma netankuje baby 😀 ,sama sebe sa cudujem 😅 ,len ma stve kocik ,to je jedine na com sa nevieme dohodnut s MM-lom

aaadus
28. nov 2009

antynka já věci pro malého taky nakupuju a jestli dostaneme od rodiny něco to nevím. od tchýně určitě ne, ta je pověrčivá a naši nám budou přispívat na kočárek a jak znám mamku určitě koupí nějaký obleček

antynka1
28. nov 2009

Tak kočárek ten mám vyřešený - stejně jako i pár ostatních věcí - ten si koupím použitý od ségry 🙂

xxx.klarka
28. nov 2009

antynka1: Tak to není co řešit. Nám chybí akorát hadrové pleny, kočárek, autosedačka, matrace do postýlky a pár blbůstek😀 jinak máme vše už😀

vladkaz1
28. nov 2009

Mne chybju plienky ,latkove .. ale nohavickove .. nieco taketo budem pouzivat www.plienka.sk je tam velky vyber ..
NO ja kocik inak vsetko mame .. a este odsavacku mlieka .. to budem ja urcite potrebovat ,lebo kojenie pri Lucke bol boj 🙂

aaadus
28. nov 2009

lucik... kukni tady na tu korbičku k Peg Peregu. je větší než klasická Navetta, poradila mi ji jedna maminka 😉
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101277-kor...

vladkaz1
28. nov 2009

aaadus ta vanicka je pekna , da sa na nej polohovat aj chrbatik co je dost velka vyhoda ,ale je dost draha 🙂

aaadus
28. nov 2009

vladka jj, drahá je, ale plánujeme 2 děti po sobě a mělo by to cosi vydržet. a taky potřebuju jednoduchou manipulaci když budu jezdit hodně autem sama tak ať nestrávím 2 hodiny rvaním kočárku do auta 😉

xxx.klarka
28. nov 2009

aaauds: Moc se mi líbí ten svetřík do máš v galerce. Je pěknej

aaadus
28. nov 2009

klarka jo ty myslíš ten těhu. ale ještě mi je velký 😅

xxx.klarka
28. nov 2009

aaadus: jo jo, ten. Je moc hezkej. Bude slušet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre