• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Adus, to je jasné, jen, že ady jsou nejlepší ceny těch sedaček, koukala jsem v shopech a pohybujou se nad 4 tis.
Já jen, že ady je výhoda, že siu ty sedačka můžeš porovnat, která je lepší či horší :wink:
2. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak aké máte počasie.u nás nevyzerá že sa blížia Vianoce ale skorej jaro :grinning:
2. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzallka: přesně jak píšeš Ty. Tady od rána svítí sluníčko jako na jaře. A né že by měli být za 22 dní Vánmoce. :grinning:
2. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka to už za 22 dní :astonished: a my s manželom ešte vôbec nevieme čo budeme kupovať. pomooooooooooooooc
2. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás zataženo a chladno :wink:
A mě to vyhovuje :sweat_smile:

Když to tak bude i příšti rok tak nám aspoň hlub.korby dlouho vydrží :grinning:
2. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuzulka : jsem na to podobně :grinning: už začíná jít do tuhého a nápady stále nikde
2. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik tady je za stejnou cenu i v kamenné obchodě. jé, se dívám že jsi z ostravy :slight_smile:
http://www.mimistyl.cz/autosedacka-maxi-cosi-cabriofix-2009-classic-line/
2. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu u nás taky chladno ale polojasno. no to je fakt kdyby to tak bylo i příští rok nemusím řešit velikost korbičky
2. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzuullka: hrozný viď, ale já mám už vše nakoupené a zabalené. Takže se nemám čeho obávat, letos jsem začala nakupovat hodně brzo, protože pak bych to v krámech nezvládla. Není mi dobře a více lidí kolem mě mi dělá mdloby. :grinning: Já už odpočítávám dny, těším se jako malé dítě. :slight_smile:
2. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus, jé, tak super :slight_smile: To je ta co jsem si vybrala i já :slight_smile:
JJ, jsem z ovy
2. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenom můj postřeh kdyby to někoho zajímalo kdyby jste si kupovali kočárek x-lander tak ta autosed. Maxi cosi Cabriofix je větší(déle vám vydrží dítě v ní) než sedačka x-lander nebo Cybex :wink:
2. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik a ten PP by jste chtěli kupovat kde? já bych ho chtěla z toho mimistulu. nebo ještě uvažuju na Jané Slalom Pro, ten má větší korbičku
2. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ještě nevím, ale na Lenince v Porubě je kamenný obchod a asi tam bych si to vyřídila.
2. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik myslíš skrblíka? porubu vůbec neznám tak nevím
mishu já jsem asi jelen, ale kde je u toho x-landeru napsané, že tam pasuje ta maxi-cosi?
2. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ, skrblíka...
2. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prosím tě nevíš jak tam mají otevřené? na netu to nemají napsané
2. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a viete vnútorné rozmery korbičiek na kočíkoch, ktoré ste si vybrali? ma zaujíma ako je na tom náš vyhliadnutý kočík
2. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jelene :grinning: na některých stránkách prodejců a mě to ukazovali v Sam Baby v Ostravě na vlastní moči a tam jsem si i porovnala tžy sedačky mezi sebou...
A když si dáš do vyhledávače x-lander+maxi cosi=komplet za 14 500,-
Já bych ti poslala odkaz ale nevím jak se to dělá :sweat_smile:
2. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ve zboží:wink:
2. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky trošku vám to hledání kočárku záávidím :grinning: já mám ten můj po prckoj v úplně dobrém stavu tak žádný kupovat nebudeme ale roupy bych měla kdyby to třeba byla holčinka :sunglasses:
2. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, tak to nevím, ale pokusím se to zjistit, ju :slight_smile:

Já musím zmizet, zatím jsem nic neuděla, od rána sedím tady :slight_smile:
Tak zatím pááááá a pak nakouknu a hodím photos
2. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajina, tak to ja zasa závidím tebe :grinning: ja keby som mala nejaký dobrý kočík tak ho kludne beriem lebo ja na toto vyberanie moc nie som :sweat_smile:
2. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu tož to jo, už nebudu jelen :grinning: a není ten x-lander nějaký těžký?
zuzul já už jich mám vyhlédnutých tolik že sama nevím :grinning:
2. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě to baví, já ráda hledám a porovnávám, ale taková práce neexistuje :frowning2:
2. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciik ju :slight_smile:
2. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak těžký??
mně už to vybírání taky přestává bavit, začínám z toho magořit :sweat_smile:
jinak já mám doma kočárek Hartan -Topline -x kdyby někdo potřeboval recenzi :wink:
2. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stále premýšlam či ten náš s vnútornými rozmermi 80x35cm nebude malý, lebo nerada by som ho používala len pár mesiacov a potom musela znovu kupovať väčší. ale podľa toho čo som zatiaľ našla tak patrí medzi tie väčšie kočíky. väčšie som našla napr. že boli len o nejaké 2cm širšie ale napr. zasa na dĺžku kratšie alebo Jane 80x40cm ale ten je zasa už v inej cenovej kategórii :sweat_smile:
2. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok