• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
ajina.tak to máš dobrý, že nemáš takový starosti :wink:
Ten tvůj kočárek mi, ale příjde přesně jako ty tanky co se mi nelíbí, sorry je to můj názor :sweat_smile:
2. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu no těžký jako na zvedání
zuzul to máš super rozměry, ti tam malý vydrží skoro celou zimu
2. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tak sme konecne doma :slight_smile:

luciik, gratulujeeem k chlapcekovi :dizzy_face:

bramburka, tesim sa ze tripple testy dopadli negativne :slight_smile:
2. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucik sa este neozvala, vask?
2. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag a ty jsi dneska měla poradnu? ukázal se prcek? já jsem baba zvědavá :grinning:
mishutka : v poho :grinning: hih to by tě manžel hnal :grinning: u nás ho vybíral on ... a já byla totálně odevzdaná mě tohle vůbec nebralo , věděla jsem že budu mít kluka tak to nechala na chlapoj. MIluje auta a vše co má 4 kola :grinning: Tak si to užil a 4 měsíce mě šikanoval výběrem kočárku.... já už pak kejvala úúúplně na všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
michalag lucik... jde až ve 2 na utz
2. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michylag: a jak jsi dopadla Ty?? :slight_smile:
2. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky vy jedete nestihačka

Ajina, tak 1:250 bych rekla ze bude oK, verim tomu. Drzim pesti. My chceme taky Ondráše :grinning: Musim napsat Machaleq do IP at mi zmeni Lukaska :slight_smile:
kočárek je to ale vemli kvalitní a jsem moc spokojená , teď už bych si vybrala jinej design, ale jde jen o tvar a barvičku jinak bych neměnila vůbec nic. Bude dobrý i pro druhé dítko.
autor
aaadus, na sono idem az v utorok, lebo moj doki ho nema, tak musim inde
Mám doma chlapa :grinning:
Nevím v jaké poloze myslíš, my ho zkošeli složený se sporťákem zvedat a skládat jako do auta a dobrý...
Já stejně neřídím a tak vždycky budu mít manžela po ruce...
Váha je asi jediná věc na kterou jsem se u kočárku nedívala :sweat_smile:
2. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeste se tesim 4.1. na velkej genetickej uZ ale to snad uz se nemusim bat, ne?
2. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag aha, já jsem myslela že přibude další chlapeček nebo holčička :grinning:
2. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu já mám taky doma chlapa, ale autem jezdím hodně takže se musím dívat i na váhu a skladnost
2. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulka : já myslím že ten rozměr korbičky je až až . Já měla obříka už v šestinedělí ,měl skoro 6kilo... skoro o 2-3 kg více než jiné děti :sweat_smile: a pak se to postupně srovnávalo že v roce neměl ani 10kilo. Určitě ti tam 8 měsíců vleze bez nejmenších potíží a pak už stejně chtěji děti sedět a korbička se převážně neužívá a mění se na sporťáček
2. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambur jestli ti všechno vyšlo ok ničeho bych se nebála
2. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem k triplom ze dopadli dobre supeeeer ..
Aduska sak dojdi na obed :grinning: budu aj s klobasu .. ja len take brindzove :grinning:
Mala som navstevu , mala dostala 2X na zadok co robila zel ,akoze zistila som ze mam nevychovane dieta ,pritom sa jej venujeme nonstop a vedieme ju k dobremu .. :frowning2:
2. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poradna dopadla super, maternica krasne rastie, cervix je zachovany a to je dolezite a uz aby dopadol morfo. uzv oki a mozeme sa tesit :slight_smile:

bramburka, jasne zmenim :wink:
2. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však ,jo!
Proto já taky preferuju autosedačku na podvozek aby když někam pojedem naskok nemusím tahat korbu nebo prcka v ruce.
Když potkám lidi v obchoďáku jak tahaji prcka v rukách nebo v košíku tak se hrozím :sweat_smile: A to nemluvím o tom, že prckové do obchodu nepatří, hlavně ty velká centra plná bacilů :unamused:
2. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, kamarádka má kočárek nevím co to je za typ. Má zvlášť korbičku a zvlášť sporták. Ve 4 měsících se jí tam malý už nevešel a přitom to nebyl žádný obřík. Naštěstí sporťák má plně polohovací a malej ve 4 měsících už krásně sám seděl, takže to šlo.
I já si myslím v zimě se mi mimčo nebude vejít do té vložné tašky co budu mít v kočíku.
vladka mi chutnají jedině bryndzové, maso tam mít nemusím. ale Trnava je trošku z ruky :grinning: a to děláte domácí těsto? já někdy kupuju už hotové mražené a ty jsou taky dobré
vladka:každé dítě je nevychované pokud není moje :grinning: Tak to je!
2. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já halušky taky ráda,ale jen z uzeným a zelím. no jo, my jsme masový :grinning::grinning:
2. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka, ale ja rada pridem na halusky s klobaskou. Mojmu drahemu vravim aby sme niekam isli na halusky, ale zatial nie je cas :frowning2: , tak snad aspon na vyrocie :sweat_smile:
2. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishu no to si taky nedovedu představit když se budu chtít podívat po obchodech a tahat s děckem v rukách, to bych je měla za chvíli až po zem :grinning:

klarka záleží jak byla ta korbička velká. já jsem teď viděla kočárek a ten měl tak 60cm na délku, jak pro panenku to vypadalo
jezis bryndzove to kde som zobrala brindza az teraz kukam :sweat_smile: :grinning: , hambim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já sypké v pytlíku a uzeným a zelí :wink: Je to mňamka!!!! :sunglasses:
2. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus: Jasný no, ale myslím si že ani není tak veliká korba, aby se Ti mimí třeba v lednu ještě vešlo do korbičky.
2. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vladka, :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok