Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ciknori
14. sep 2009

Ahoj holky 🙂
Všechny moc zdravím a přidávám se k vám, taky čekám květňátko. S tou nevolností mi píšete z duše, také bych se snad raději každé ráno dosyta vyzvracela než aby mě celý den a noc doprovázelo dávení. Ale pro mimi něco vydržíme. Teď jsem v práci a soukám do sebe kukuřičné křupky abych nějak stabilizovala žaludek.

doli1
14. sep 2009

už se těšim na tem 12tt jak na smilování

doli1
14. sep 2009

mě pomahají dětské piškoty.musim ještě říct že když mám prázdný žaludek je mi skvěle ale mimi by se to nelíbilo

mayocka
14. sep 2009

no tak to mi už viac ľudí povedalo že detské piškóty pomáhajú ale tak neviem no keď ja som už aj hladná tak okolo deviatej desiatej čo sa mi páči 😉 ale tak niekedy do seba až do obeda nič nedostanem a v práci to vyzerá somnou ako na bojisku ☹

ciknori
14. sep 2009

😅 Dětské piškoty jsem zkoušela dnes ráno před pátou, ale pro tuto chvíli je lepší, když je poživatina bez chuti bez zápachu. Měla jsem ale nějakou divnou noc - včera mě začalo pobolívat v krku a večer jsem měla 37, ale krk je mnohem lepší a jsem bez teploty, tak s tím nebudu obvoďačku otravovat. Uvidím jak to budu zvládat v práci, mám jen poloviční úvazek...

ciknori
14. sep 2009

No, já teda kola ekonomiky taky moc neroztáčím, povaluji se po stole a musela jsem si rozepnout knoflík na kalhotech, mám pocit, že mi břicho přes noc nějak vyrostlo nebo co... Asi zkusím zázvorová lízátka. 😝

babara
14. sep 2009

Ahojda, no kamaradce to skoncilo az ve 14tt a to predchozi dve tehu vubec nic, zadny nevolnosti. Ja doufam, ze to pomine driv jak v 12tt kdyz mi to zacalo tak brzo 😀
Mne piskoty nepomahaj, ze vseho sladkyho je mi zle. Ja zvracela hodne (vsechno) ted 2 dny, jinak spis mam taky jen ty pocity na zvraceni.
Ten torecan.. nevim jestli pomoh, mozna trochu, co sem si ho vzala a naposledy se vyzvracela pred obedem, tak pak byl chvili klid, ale potom mi zas bylo spatne ale doted jsem jeste nezvracela teda.

Xen, v babovce bych s tim mlikem strach nemela.

Dneska mate nektere kontroly, tak at jsou jen same hezke zpravy!

brisilda
14. sep 2009

dobre rano tehulky ako vidim tak nesom sama na lodi 😀 ta celodenne bolest zaludka trapi aj mna a tiez tajne dufam, ze cim skor prislo tym skor odyde ta nevolnost 😉
to mlieko by som najskor prevarila 😉 a niekto do babovky dava vodu 😉 zda sa mi ze s vodou je chutnejsia 😅
inak co sa tyka srdecka ja si myslim ze v 5+6 tt uz bude vidiet v knihach pisu ze ho je vidiet v 5-6 tyzdni 😉 tak potom hodte info az viem lebo mna sono tiez vtedy caka 😉

babulka25
14. sep 2009

ahojky.dnes som sa rozhodla,že už sa objednám k doktorovy na prehliadku aby mi konečne potrvrdil zdravé tehulkovanie.víkend bol hrozný,celý som ho prevracala a dnes to začína znovu.pri prvom synovy som zvrala skoro do polovičky 4 mesiaca,takže teraz to nebude o nič lepšie.no dúfam,že to nejako zvládnem a hlavne,že malý to so mnou vydrží pretože ho nevládzem ani poriadne krmiť tak musí papať sám a skoro vobec sa mu nevenujem len pri nom ležím alebo sedím.už ho ľutujem a včera sme ani vonku neboli.teraz som vo poslala s manželom na kataster a o druhej podpisujeme kupne zmluvy lebo predávame byt a ja dúfam,že to zvládnem a nepovraciam notárku. 😀 srandičky,ale zle mi je hrozne.
baby držím všetkým palce aby srdiečka bili ako zvony a všetko bolo v poriadku.
mne osobne piškoty nezaberajú a zvraciam aj tie.pri prvom tehulkovani a aj teraz som mala tlak v podbrušku a tiež som si myslela,že dostanem menzes.dokonca pri prvom synovy som neverila,že som tehu a meškalo mi to 2 deň a šli sme na svadbu a od rána som mala pocit že už to dostanem tak som si dala tampon a aj ibalgin aby mi nebolo zle na svadbe a ja som tajne prepašovala ďalšieho nepozvaného hosťa na svadbu. 😝

babulka25
14. sep 2009

brisilda-pozerám že presne rovnako sme tehotné. 😉

dezyre
14. sep 2009

Dobré ráno 😉 Tak mě nejlíp pomáhá Coca-cola .. teda vím, že výkvět zdravé výživy to zrovna není 😔 ale jinak bych v práci v klidu asi nevydržela .. doufám, že se mi pak nenarodní hyperaktivní dítě 😀 😀 😀
Dnes jsem byla.. snad na posledním odběru krve, a to na krevní skupinu.. v nejbližších čtyřech týdnech 🙂 jinak už mě připadne, že jsem jak u upírů.. byla jsem dvakrát na HCG, potom na testech na HIV, syfilis, protilátky a kdovíco ještě a dnes se to zakončilo krevní skupinou ;)
Jinak do poradny jdu příští čtvrtek.. už se těším.. pokud dopadnou ty testy dobře.. a doktor uvidí srdíčko, měla bych dostat průkajdu.. teda ale už se nejvíc těším na UZ.. až konečně uvidím piškotka co mi roste v bříšku 🙂 🙂 🙂

doli1
14. sep 2009

cole se muže vypit půl litra za den ale už se pak nesmí kafé asi vstanu s postele a pujdu si ju koupit

bramburka
14. sep 2009

cola hodně ledová, polžičkách holky! To doporučila i Dr.

Jinak slysela jsem ze zabiraji Bebe susenky. tak nevim, me nic nebylo ani pri 1. tehum zatim ani etd. JInak rikaji, ze snad dat si tu susenku k posteli a jeste nez se pohnete rano tak si ji rychle dat. Ja nevim.

mayocka
14. sep 2009

vau no tak super coca cola?? parada takze ideme "zdravo" žiť 😉 aj my colou 🙂 podla konika mi ukazuje ze som uz v osmom tyzdni ale babo je este tak na siedmy tyzden velke na zaciatok siedmeho takze neviem ako sa to pocita... ☹

dezyre
14. sep 2009

No já té coly ani víc nevypiju než půl litru ;).. ale ledovou? .. teda piju ju teplou 😀 Nejhorší je, že mě třeba je dobře ráno.. ale jakmile se nasnídám, tak mě nějak rychle vytráví a pak teprve začne být špatně.. jinak ráno v poho ..
A vy máte vyzkoušené ty sušenky?

dupinka
14. sep 2009

ahojte!

ked mozem poradit (pred rokom som na tom bola rovnako ako teraz vy 😉 ) kofola zabera na rannu nevolnost mnohym babam.

dezyre
14. sep 2009

May.. tak podle toho co jsem zjistila tady na koníku 😀 tak se to počítá od prvního dne poslední MS.. já měla poslední MS 25.7. (což byla sobota).. takže je to dnes 7 týden + 2 den ;).. a koník tady hodí automaticky 8tt, protože 7tt jsem ukončila..
Doufám, že to říkám dobře a netřepu tady nějakou kravinu 😅

dezyre
14. sep 2009

Teda.. teď tak přemýšlím, že jsem to asi špatně napsala.. mělo tam být. ne že jsem ukončila sedmej.. ukončila jsem šestej a načala sedmej.. proto mě to píše na koníkovi osmej.. 😒

mayocka
14. sep 2009

a ozaj baby ako ste si zohnali tie lizatka?na slovensko je dost draha posta az 5eur nie su nahodou predajne aj na slovensku?moc sa mi nechce dat tolko za postovne...

mayocka
14. sep 2009

uff no tak to som z toho blazon teraz preco pise osmy ked sme obidve v siedmom?inak ja som mala poslednu MS dva dni pred tebou tak sme na tom asi rovnako 🙂

bramburka
14. sep 2009

Je to holky jako se stoletím, je rok 2009, takže 21. století...jste 7+2, proto 8. týden 😉 probíhá 8. týden ...

Mayocka, určo to mate v lekarně, ptej se na zázvorová lízátka, u nás se to jmenuje Gravi POP

andelka
14. sep 2009

dezyre: Pokud jsi ukončila 7 tt a jsi 7+2 tak jsi vlastně v 8tt. Já jsem dneska 5+4 a píše mi to 6tt a je to správně 🙂

Já jsem měla poslední MS 1.8., ale doktorovi jsem řekla 6.8., protože vím, kdy jsem otěhotněla, tak aby v tom nebyl zmatek, že je bleška o pár dní menší.

Jinak jsem byla dneska na kožním, no úspěch jak hrom. Byla jsem tam už v červenci, dostala mastičky, mazala, zlepšilo se to. Před cca 14 dny se mi to vyhodilo znova, jenže na mastích bylo napsané, že těhotné je můžou jen v závažných důvodech. Takže jsem to mazala jen něčím obyč, co můžou i děti. Tak jsem si dneška šla pro radu. No a řekl mi, že se to píše všude, protože na těhotných se testy nedělaj. Ale že bych se tím i mazat mohla, že z masti se vstřebá asi 10% a ještě na rukou je kůže silná, no ale jestli chci mít jistotu, tak radši ne. A dal mi namíchat něco neškodného. Tak se obávám, že to asi moc účinné nebude. Za 14 dní mám kontrolu. jo a ještě mi řekl, že to není tak hrozné, že to mám asi chronické a že jsou na tom lidi hůř ☹

dezyre
14. sep 2009

JJ May jsme na tom asi stejně.. akorát mě to ukazuje pozdější datum porodu, protože jsem si zadala, že mám cyklus 35 dní ..
Teda.. asi se taky zkusím zeptat na ty lízátka.. chutnají dobře? 🙂

doli1
14. sep 2009

jj v lékarně je určo budou mít
kolu už mám ne teda uplně chlazenou ale mám ji.
dnes jsem snědla 5 piškotů a jeden rohlík žádná sláva přemyšlim že za chvíli do sebe nasoukám jogurt jsem zvědavá co semnou udělá

mayocka
14. sep 2009

no tak to neviem ale viem ze su homeopatika cocculine co mam aj doma kupene ale tie sa nesmu kombinovat s mentolom a zuvackou stratia tak ucinok...takze to je o nicom potom lebo ja rano vzdy musim mat zuvacku inak by to nedopadlo dobre ☹ tak skusim sa na to popytat ale tak hadam na mna nebudu krivo pozerat ze ci mi prepina 🙂 u nas to nie je take rozvinute ako u vas si myslim....hej hej Gravi pop aj na nete som to tak nasla

dezyre
14. sep 2009

Andi.. tak to si dobrá, že to víš 😀 já jsem furt přemýšlela kdy jsem mohla otěhotnět 😀 a pořád propočítávala a stejně se k ničemu nedobrala, protože jsem zjistila, že vlastně si ani nepamatuju který dny jsme se s drahouškem milovali 😅 a i kdybych si to pamatovala.. tak to bylo poměrně často, takže bych stejně nevěděla..
Holky a vy víte jaký jste měli hodnoty HCG když jste byly poprvé na krvy a v kterým týdnu?

mayocka
14. sep 2009

dezyre ja som si dala cyklus 30dni tak asi aj preto to tak prehnane ukazuje kazdopadne by to na nas malo prist naraz si myslim 😉 uffky uz aby to bolo tu radsej chcem sa s nim maznat a byt unavena aspon z toho ze sa on staram a nie iba tak kazdy vecer si idem lahnut so strachom co bude rano 😒 joj drobec jeden clovek ho živí a este protiví 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dezy kolko mas rokov?a si uz vydata?

dezyre
14. sep 2009

Nj.. máš pravdu.. teda ne že bych se rouhala .. ale doma jsem už říkala, že o těhotenství vím asi nějaký tři týdny, ale už mě to neba 😀 .. raději ani nemyslet na těch sedm měsíců, co máme před sebou.. May .. mě je 24 a vdaná jsem skoro přesně rok a půl 🙂.. ale s manželem jsme spolu celkem 8,5 roku.. taky věčnost 🙂))) .. A ty?

doli1
14. sep 2009

dezyre já se taky nemohu dopočítat kdy to tedy bylo.s pohotovosti jsem se dozvěděla 5+3 což nesedí na 18.srpna to byl určitě sex ale kd byla ovulka tak to nevim.aby to sedělo tak až tak kolem 20 srpna.myslim že přesně se toho nikdy nedopočitáme
mě krev na HCG vůbec nebrali na HIV atd my budou brat přístí týden.snad bude vše v pořádku na ultazvuku.moc se bojim po mé příhodě ale mimi bylo v pohodě tak snad je vše ok

mayocka
14. sep 2009

je to naozaj az take kriticke s tym jedenim?nasla som clanok co vsetko treba obmedzit v tehu...vraj vyprazane mäsa obmedzit,neprepecene mäsa tiez, maslo,stuzene tuky...vsak to je v kolacoch a tortach to co sa mam akoze obmedzovat?ja som myslela ze cim viac tym lepsie ... aj soli obmedzit no nie tak toto je uz teror 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre