Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simlenka
14. sep 2009

Dezyr - jak se ti povedlo dojet domu z prace? Doufam,ze bez nehody 😀.

dezyre
15. sep 2009

Simi.. no povedlo se, ale trčela jsem v práci do čtvrt na šest dokud jsem neměla jistotu.. a to ani pít jsem nemohla 😀 jakej jsem měla strach...

simlenka
15. sep 2009

Ono je to takovy srandovni,ta predstava 😀 ale v realu asi pekna katastrofa.Tak hlavne,ze jsi dojela v pohode 🙂 ale s tim pitim,ja myslela,ze se pri prujmu ma pit hodne. Jdu se nadlabnout,normalne me namisto Terinky vzbudil hlad,tak si jdu nachystat kralovskou snidani - rohlik se syrem,pze mi stejne zas po dvou kousnutich bude blbe.

dezyre
15. sep 2009

Dobrou chuť Simi 🙂.. tak to moje snídaně čítala půl suchého rohlíku a Caro 🙂.. jsem dnes jakási i nafouklá.. jen odletět..
No pít by se mělo při průjmu, jenže já se napila a letěla na záchod za pět minut 🙂))).. ale fakt katastrofa 😀

babara
15. sep 2009

Tak to nezavidim, dezyre, hlavne ze ses dostala bez nehody domu. A to bylo vyjimecne, nebo ted na prujmy trpis?

Ja nejak k ranu taky nemohla spat, a to se malej zrvona neprobudil... Spatne mi vcera bylo uchazejicne, ani jsem nezvracela, kez by to uz bylo lepsi.

Leni, gratuluju k srdicku!

simlenka
15. sep 2009

Babar,dekuji 🙂 mne uz taky zacina byt lip,rohlik do me zaplul celej a koukam,co bych jeste zdlabla. Ja na to kafe nikdy nebyla,ale jako mi pri prvnim tehu nechutnala cokolada,tak mi ted nejede kafe,takze to caro ani nebudu zkouset... Dez a dneska je to dobry? Radsi neriskuj a pokracuj v suchych rohlicich 😉 a sla jsi do prace? Na me jde spani - v noci jsem 2,5 hodiny cucela do tmy,pak me vzbudil hlad a ted by to kafe bodlo,kdyby mi chutnalo,protoze ta mrska me spat nenecha,tak se tady povalujem a koukame na Kouzelnou skolku.

dezyre
15. sep 2009

Normálně na průjmy netrpím, ale tak před třema týdnama jsem to měla už jednou.. ale tak to bylo asi spíš z ovoce.. a tentokrát.. no nevím.. asi z té čočky na kyselo..
JJ do práce jsem šla normálně.. ale zase mě bolí žaludek :D :D .. ale dnes max. do dvou, protože ve tři jsem objednaná ke kadeřnici :D .. tak už se těším až odsud vypadnu..
Teda Simli na mě jde taky spaní :D .. úplně ti závidím, že si doma a s malou se po obědě hezky natáhnete a zdřímnete 😀 😀

babara
15. sep 2009

tak jsem to nejak zakrikla, dnes si to zvraceni vynahrazuji za vcerejsek ☹ tak nevim, jestli se konecne nasnidam 😒
Jestli to tak pujde do obeda tak to vidim na dalsi Torecan 🙄

michalag
autor
15. sep 2009

Ahojte tehulky,
baby, tie nevolnosti vam fakt nezavidim, dufam ze uz dlho trvat nebudu a budete sa moct konecne aj napapat 🙂

My sme podvecer pozvani na pizzu mnaaaam, takze prideme asi az vecer a to uz budem total KO, tak si uzite volny dnik 😉 🙂

simlenka
15. sep 2009

Bab,to je blby.Vubec ti to nezavidim,ja to zvraceni vubec neznam,jen nechut a tezko od zaludku,ale dneska ne - cpu se vsim moznym,az mi je trapne,ale nejde to zastavit.Nastesti tady mame jen samy ovoce,sladky kupuju minimalne,takze mam v sobe krom toho rohliku asi milion svestek,hrusku, dva banany a uz koukam po jablicku - za chvili te,Dezyre, budu s prujmem nasledovat - po tech svestkach 😀 uz mam ale zas chute na nejakou silenou cinu,poradne palivou.Vypada to,ze dneska dozenu vsechno jidlo,co jsem od zacatku 5tt,kdy mi bylo blbe, nesnedla.

dezyre
15. sep 2009

.. holky ale pozoruju na sobě, že mi je špatně a těžko od žaludku akorát vždycky dopoledne.. začne to po snídani a skončí tak kolem druhé 😒 Zrovna doba, kdy jsem v práci 😀 a ten čas se tak tááááhne 😒

simlenka
15. sep 2009

Jestli to nebude alergie na pracovni prostredi 😀 nepodcen tu moznost! 🙂 mala chrupka,ze me ta unava uz jakztakz spadla,ale jen to tady porovnam a jdu se natahnout s knizkou... Dez,do dvou uz to pretluces,pak si uzijes kadernictvi a doma hod nohy na stul,zbytek dne je tvuj

dezyre
15. sep 2009

JJ Simli.. máš pravdu.. zbytek dne je jen můj a mé postele 🙂)).. naštěstí jsem navařila včera večer, takže na dnešek a zítřek máme.. tak alespoň nějaký pozitiva :D ..
Tak příjemné čtení 🙂.. teda já bych asi číst nevydržela 😀

doli1
15. sep 2009

ahojky holky dnes nějak nestihám.přišla jsem ze školky a šla spát.včera jsem se asi napila moc cole a v noci nemohla pořádně zabrat tak dospávala ted.trochu jsem se začala hýbat a dělat domácí resty ale jen pomalu abych to nepřehnala.včera jsem jedla strašně málo a jen rohlíky,piškoty a jogurty a musim zaklepat špatně mi nebylo a ráno mi bylo skvěle tak jsem i snídala,potom dala jogurt s rohlíkem a před chvíli si dala nektarinku tak jsem zvědavá jak mi bude.zkouším jest po 2h a malé porcičky.mám chut na bramborouvou kaši tak táta slibil že mi udělá na večeři.
ono se říká jak se jeden den nezvrací tak druhý den si to vynahradí
táta dělá nědobí je zlato

babara
15. sep 2009

doli, asi to bude pravda, vcera celkem pohoda a dnes des bes, i banan sel ted ven v koktejlu 😝 asi sem ho nemela zapijet.
Z tech suchejch rohliku uz je mi taky zle, pali me z nich zaha, musim zkusit ty bebe susenky.

dezyre
15. sep 2009

Tak to já jsem si nechala přinést do kanclu oběd od kolegyně.. a jak mě bylo špatně už z hladu.. tak mi je zase špatně z najezení, a to jsem snědla akorát polívku zatím.. bramboračku.. výborná byla.. ale teda..
Asi vy co už máte dětičky tak ty stavy pro vás nejsou asi nic nového.. ale pro mě je to katastrofa .. vůbec si nemůžu nějak zvyknout co se to se mnou děje.. a nemyslím teď jen to jídlo.. ale tak celkově.. na jednu stranu se cítím pořád stejně.. ale na druhou je mi tak divně .. . 😅

doli1
15. sep 2009

já tohle u šimona vůbec nezažila je to pro mě taky novota.krom špinění a nočního jídla bylo vše v pohodě tohle je trochu rána pod pás myslela jsem si že budu přes těhu zvracet protože mám špatný žaludek a že to ven nepujde a bude mě furt bolet břicho tak stim jsem teda nepočítala.

dezyre
15. sep 2009

To máme Doli podobné... taky mě leží v žaludku všechno jak kámen.. a nejparadoxnější je, že třeba z lehkýho jídla mi těžko je.. a když si udělám míchaný vajíčka.. tak mi je výborně.. nebo hranolky.. je to fakt mazec

doli1
15. sep 2009

třeba tohle právě tvému tělu chybí tak mu stoho neni špatně.říká se že mimnko si řekne o co si žádá

dezyre
15. sep 2009

Je to možný.. 😉 ale co teda nemůžu ani vidět poslední dobou je tatarka a hořčiice.. a ryby.. a přitom ty ryby bych měla.. a teda úplně jsem je milovala..

doli1
15. sep 2009

právě že jsi je milovala a jedla je často tak je tělo nechce.já nesnášela játra a u šimona jen jak jsem je cítila tak už je málem jedla to byla mnamka 😅
šla jsem dat další pračku a tchýně tam má daný okurky málem jsem zvracela jen pomyšlení nad tim jak to chutná

michalag
autor
15. sep 2009

baby, vy to tu riadne tahate 😝 😀

michalag
autor
15. sep 2009

vy v Cechach dnes asi nemate sviatok vsak?

dezyre
15. sep 2009

.. a teďkom si dávám buchtičky s pudinkem.. nebo se šodóóó nebo jak se tomu nadává 😀 taky dobrý... Teda Doli, závidím ti tu tvou akčnost.. asi bych nezvládla dát ani prádlo do pračky.. 😀 a i tady v práci už jen sedím a počítám minuty kdy už půjdu domů 😀
Michi .. 😀 😀 😀

michalag
autor
15. sep 2009

neviem ako vy ale ja niekedy neviem ci je horsie behat na zachod a obimat ho ako mat tazky zaludok a nevediet si pomoct 😝 🙄

michalag
autor
15. sep 2009

dezy, kedy koncis?

dezyre
15. sep 2009

To máš pravdu Michi, já bych to raději dostala ven, než aby mi bylo špatně celý den.. a končím v práci dnes ve dvě.. po tom co jsem tu včera trčela do čtvrt na šest 😀 😀

dezyre
15. sep 2009

Holky.. ještě by mě zajímalo .. jak se doma Vaši drahoušci (jako manželé 😀 ) staví k milování v těhotenství.. ten můj mi včera řekl, že se bojí, aby něco nepokazil ... vysvětlila jsem mu teda akorát, že je to zdraví prospěšné.. že když je dobře mě, je dobře i mimču.. teda moc ho to neuklidnilo 😝

michalag
autor
15. sep 2009

tak to uz mas za necelu hodinku 🙂

My ideme o 14:30 k tym kamaratom co som hovorila na pizzu, ale veeelmi som zvedava ako ju do seba dostanem a kedze este nevedia ze cakame babo, tak by som bola nerada keby ma moj zaludok teraz zklamal a bolo mi zle

a co potom planujes ci oddych?

dezyre
15. sep 2009

A kdy Michi plánujete říct o mimču známým? .. Až po tom 12tt? ..
Oddych zatím neplánuju.. jsem objednaná ke kadeřnici ... už to potřebuju jako sůl.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre