• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
anty dekuju, je to super pocit, kdyz vidim jak se ta policka zelenaji :slight_smile:
zuzul ja si to predstavit umím :slight_smile: pocitala jsem s tim, nedelam zadnou skolu, ktera by se nedala zvladnout s miminkem. Nemířím vysoko chci jen Bc kdyz se podari vic nepotrebuju
25. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka tak to ťa obdivujem a držím palce aby si to zvládla. naše deti keď raz budú chodiť na vysokú tak sa vôbec nebudú pred skúškami stresovať, lebo už to budú poznať z obdobia, keď boli ešte v brušku :grinning:
25. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S náma chodila v šesťáku holka, co měla novorozeně. Nějak jí vycházel TP na státnice, tak to rozložila a že to dodělá s náma. A na termín státnic za rok čekala druhé :sweat_smile: No sranda, chodila do školy s autosedačkou, v něm mimčo na shcodech při přednáškách nebo na cvičeních pod lavicí. jednou jsem měli takového maldého doktoranda, a byla to malá učebna, jen 2 řady stolů, žádná katedra, vyučující si vždycky vzal židli a sedl si naproti na druhou stranu stolu. A něco tam konzultoval a najednou takový mručení a klid, za hcvíli zase, pak se malej probudil, tak koukal, co to tam je,když ho vytáhla zpod stolu a když milá mladá paní vytáhla prso a začal kojit, tak málem spadl pod stůl :sweat_smile: To jsme teda koukali i my :sweat_smile:
Adélko - gratuluji :wink:
25. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani :slight_smile:
Se mnou studuje hodně mamin i hodně těhotných, myslím, že když má kdo pohlídat tak se to dá... Já ještě nevím, jestli půjdu dál, zatím se snažím jen o Bc. Termín přijímaček na magisterské mi vychází na šestinedělí a to mi každý říká, že to budu úplně mimo a ať se o to ani nepokouším......
25. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obdivujem maminky i tehotné, keď si takto študujú. Keď človek chce a aj okolnosti mu prajú, tak sa dá... Držím palce pri skúškách! Nech to vyjde na prvýkrát!
25. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka, tak to je teda sila. ja by som na to asi nemala, takto na verejnosti kojiť :slight_smile:

aj my máme v triede čerstvé maminy a zvládajú školu, ono keď človek musí tak dokáže hocičo. aj keď je to náročnejšie, ale dá sa to... a hlavne keď má kto postrážiť bábo, aby sa tá žena mohla učiť a chodiť na prednášky :slight_smile:
25. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antyn - tak u nás žádná těhule nebyla, ale to bylo tím, že prostě ve škole člověk trávil hodně času a dálkově to nešlo, a holt když otěhotněla v šesťáku, tak ty roky předtím nehodí za hlavu, že :sweat_smile: Ani si nepamaruju, že bych tam potkala nějakou těhuli :sweat_smile:
Zuzul - no právě, ona byla taková hodně "otevřená", my jsem měli cvičení, že jsme došli a diskutovalo se nad projektem, kdyby řekla, tak by klidně ji vzal jako první, odkonzultovala a určo by ta nemusla sedět a něco tvořit, al emohl aby domů... a kojit mohla v jiné volné učebně, hlavně ona byla hodně XXXXXL, kaamrád tenrát říkal, že prý jak uviděl to vyžtažené megaprso, tak prý byl dost v šoku :sweat_smile:
25. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani - u nás je to tém, že studuji dálkově, takže je tam vyšší věkový průměr než u deňáků :slight_smile:
A kojit na veřejnosti - já to neodsuzuji, ale sama to dělat nechci.
25. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antyn - mě je taky jasný, že když půjdu s malým "do města", tak prostě budu muset to řešit, ale v každým obch.centru je kojící koutek, i třeba v pár restauracích, kde máš "intimčo", tak tomu se člověk nevyhne, aby nekojil někde mezi lidma, ale dá se to udělat někde toršku v soukrmí, ale ta spolužačka si sedne naproti vyučujícímu do první lavice a pak kojí, no, aspoň máme super vzpomínkku , že :grinning:
25. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty uvidis ja chci vyzkouset jeste prijimacky na jeden obor a ty mam taky v sestinedeli, jeste se pokusim sepsat zadost na rektorat o nahradni termin, ktery by meli vyhlasit, ale je to ve hvezdach... kdyz se na to nebudu citit, tak tam nepujdu :slight_smile:
25. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani mas moc krasne fotecky briska, kdo te foti? Nebo to ty sama?
25. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adel - děkuji, v tom 13tt mě fotila kamarádka, která teď bohužel nemůže, tak to musím zvládnout sama (zatím jsem blikla akorát ten pupík) a o víkendu snad nafotím víc, jeslti mi bude ok :sweat_smile:
25. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka - tak to chci udělat tak nějak podobně. Ale ještě jsem se na 100% nerozhodla....
25. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blanka je co se týče fotek profík, já kdybych se takhle fotila sama, tak vyfotím maximálně fotku na stropě - no jenože já se nerada fotím, úplně to nesnáším.
A Blani taky chválím, máš moc hezké bříško :slight_smile:
25. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,mi teda kojení na veř.nevadí,zvláš´t ne s malým miminkem, sice jsme to nevyhledávala a většinou sjem si sedla někde do ústraní,ale kolikrát to jinak prostě nešlo...a ne všude jsou ty koutky:frowning2:(Vzpomínám si, jak jsme měli nějaké vyřizovaní po Praze, když měl Lukášek asi dva měsíce a fakt nic moc, navíc byla zima(leden:frowning2:měla jsem předem zkouknutá místa na případné kojení...(teda takové styčné body-mac donald, úřad....)počítám, že přes léto bude v tomhle fakt výhoda :wink: :grinning:
25. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antyn - díky. Já si kvůli focení pupíku koupila i dálkovou spoušť k foťáku, tak to je super věc. :grinning:
25. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miladka vitaj!!! :slight_smile: :wink:
25. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miladka vítej :slight_smile:
adelka gratuluju :slight_smile:
blanka to máš dobrý zážitek ze školy :grinning:

kojení na veřejnosti - nijak zvlášť mi to nevadí a mimčo prostě nepočká až bude vhodná chvíle. lidi už by si na to mohli zvyknout

teď ukazovali ve zprávách, že školu kam jsem chodila zaplavilo prasklé potrubí a studenti mají volno. se mají, takové ředitelské volna jsem milovala :sweat_smile:
25. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak na tej kontrole som dopadla dobre povedali mi, že je to v norme :slight_smile:
25. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak to moc gratuluji, spadl ti kámen ze srdce, co?
25. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to áno už som sa bála, že budem musiať isť ležať :slight_smile:
25. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanky gratuluji :slight_smile:
25. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miladka, já mám taky tu starší. Ještě po nás. Děkuju za info. V týdnu objedu taky krámy a pak bych objednala na netu :slight_smile: Pro jistotu změřím ještě tu naší, ale nevím jak když je rozebrana:grinning: .... dneska nemůžu, nějak mi bolí břicho.
25. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzanky, tesim sa s tebou a gratulujem k dobrym vysledkom :slight_smile:
25. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuza - gratuluji k dobrým zprávám :wink:
Holky, jaké máte zkušenosti s lehátkama do vany, já koukala v obchodě na toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21358262&tab=5 a nebylo to jako nakloněná rovina, ale úplně v rovině, to mi nepřijde moc super.... :confounded:
nebo toto, tam má dítko tu hlavičku fakt mnohem výš, ale zasje to plast :unamused: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29465454&tab=5
25. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček tehuľky,
prosím prosím, mohla by som poprosiť o hlas na:
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=50e4c 842ec8dfc04df484b65e45607aa4a83bbd3171553568 viem, že to sem nepatrí, ale chcela by som prekvapiť môjho manžela, díky moc...
25. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka já budu mít ze začátku to pěnové. to plastové mi přijde takové, že to má mezi těma nohama a že ho to musí tlačit, zvlášť chlapečky
25. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani:to první používala kamarádka a pochvalovala si.ale pozor,myslím,že kupovala co dva měsíce nové,protože přece jen je to houba....to druhé mi chce půjčit teď kamarádka po svých dcerkách, byla s ním prý moc spokojená...to jsme poradila, co :grinning: Ale taky to druhé mi přijde tvrdé..
já jsem používala a myslím,že zas budu používat to obyč.látkové,navíc jsem ten potah mohla sundat a vyprat.-))
25. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani
tak to molitanové už mám doma a používali jsme ho při TOmáškovi do vaničky a bylo super a ten druhý odkaz-umělé mám z dneška objednané a budu užívat na Aničku až trochu povyroste do velké vany- nemůže se z něj zkulit a můžu jí hezky koupat sama,při TOmáškovi jsme měli takové to nakloněné látkové,ale to už nechci

podložka na přebalovák
objevila jsem měkkou podložku na přebalovák v rozměru 70x5Ocm,to bude super na tu mou dřevěnou komodu v albu- u TOmáška jsem na ní měla tu 70x72cm a byla přes celý ten vršek a tato mi nechává 20cm vedle místo na ubrousky,plenky,mazání atd. :slight_smile:
25. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co jsem tu četla diskuze co mi MK "vygooglil":
molitan - schne hodně dlouho, hodně mamin ho třeba po 2,3 měsících radši koupilo nové
látkové - dítko z toho asi nejvíc klouže, ale super schne
plast - dítko má hlavičku nejvýš, neklouže z toho, ale některým vadí ta zarážka mezi nožičkama :sweat_smile: prý je dobré na něj třeba dát plínku, aby bylo "teplější" a příjemnější na dotyk
Takže se to vlastně shoduje s tím, co jste psaly...tak nevím :frowning2:
25. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok