• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
autor
ja normalne nestiham citat ko ste sa rozbehli :grinning:
1. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte nieoc na zapalene hrdlo ani prehltat nemozem ,hrozne a ani dychat nosom skoro som nespala ,som sa zobudila na to ako mam uplne sucho v ustach bez slin a nemozem prehltnut hrozne ..
Vcera mi mala skocila na brucho hrozne som laknuta :frowning2: ,dufam ze je vsetko v poho pohyby citim a nic mi neni .. tak snad ...volala som doki ze sa nemusim bat ,ze dieta je chranene dostatocne proti narazmi ,ak citim pohyby ze je vsetko oki .
1. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aaadus mas pravdu, vsetci mozu ale ja som nervozna.......a ta celulitida....ty kokoso, to som nemala ziadnu a teraz?! :unamused: :unamused: ale moj mm sa tesi, ze konecne ma ma za co chytit.....aspon to.. :grinning:
1. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, děkuju. Já právě docela taky bolest, proto jsem se radši ptala. Ale teď 2 dny klid jak mě malá kope do močáku. Jdu hledat a uvidím :slight_smile:
1. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka skus kloktat slanu vodu, ale do asi 80 stup vody si daj med a skoricu a vypi, fakt to pomaha ale mne to nechutilo.....tak 3 krat za den...... :wink:
1. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj skusim musim poslat mojeho kupit med nemame uz ,ale som hotova ja som neni ani tak chora jak to mam vsetko v halve v ociach ,v hrdle ,v nose :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka zkus prisnitzový zábal - studený kapesník, na to sáček a zavázat kolem krku šátkem. až budeš cítit horko, namoč zase do ledové vody a znovu zavaž. a na rýmu je prý dobré inhalovat když se vaří brambory
matpaj nestresuj se tím. já mám celulitidu tak jako tak, už jsem si na to zvykla, manželovi to nevadí a ostatním to může být fuk jak vypadám, oni se mnou nežijou že. a od manžela mám dokonce zakázané hubnout, takže jsem úúúúplně v klidu
1. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misicka mě teda nepomahá nic.noha mě bolela i u prvního těhu a ted zas.jakmile se začnou večer uvolnovat svaly tak ja trpim i mě to budí.co trochu pomůže je mrazivá emulze.jinak nic
1. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi zkus si koupit nejake pastilky na cucani u nas maji mullerovy pastilky a ty mi fakt moc pomahaji, jinak bioparox je prirodni atb i pro tehulky a ten fakt zabira, mne na bolest v krku pomohla i homeopatika homeogene. Snad se brzy uzdravis :pensive: uvar si cajik a lezkaj :slight_smile:
1. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak celulit. mam aj ja od jakziva ,mojemu to nevadi ani strie raz sme sa o tom bavili a povedal ze je to normalne , ze ju ma pomali kazda ... tak poho take veci ozaj neriesim teraz zacnem az po porode ... pojdem na nejake cvicenie a spevnovat telo ,som jak zelatina :grinning:
1. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ten koncert na konci 7. měsíce těhu? můžu?
1. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jaky koncert chces ist podla toho
:slight_smile:
1. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,
tak si dnes první den dovolené řádně užívám, hned ráno mě vbudil telefonát z práce, takže omentálěn ještě pracuju..... Tohle je fakt na h........ Už mě to nebaví..... Nejraději bych je poslala do háje, ale jsem ráda, že mi tolerují práci z domova, tKže se musím držet....
Teď zrovna popíjím kakao, pak se něčeho najím a musím se jít učit... No ale určitě sem budu za Vámi odbíhat se odreagovat :slight_smile:
1. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já začínám od čtvrtku chodit na gravidjógu a po porodu budu chodit na jógu na zpevnění. snad to k něčemu bude dobré
1. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka na Kryštofy, takže žádná divočina. ale půjdu jenom když si budu moct sednout, ve stoje bych to nedala ani jako netěhu
1. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne adus chod ,aspon sa odreagujes a ta joga moze byt super ,
1. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, vy jste se teda dobře rozjeli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty už jsem to četla... Konkrétnější být nemusí, myslim že jde o všechno :frowning2:
1. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus
to si dobrá,já už bych žádný koncert nevydržela,ani v sedě takovou dobu... a hluk a zakouříno...
a na cvičení po porodu můžu zapomenout- kojení a dvě děti,to teda těžko :wink:

a co ta antikoncepce,jak jsem psala včera? máte některá zkušenosti s tou Mirenou nebo někdo z okolí? hledám právě na netu nějaké zkušenosti...
1. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyby to byly jenom věci pro děti. manžel má naštěstí Polsko 10minut autem z práce, takže až to vychytáme, určitě budeme pro ty dražší věci jezdit tam. a taky jezdí do Německa a Francie a tam taky některé věci výjdou na pakatel
1. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdenka ja skusenost nemam s mirenou ,ale dost o nej uvazujem ,moze sa zaviest aj po setonedeli aj pri kojeni ze?
U nas stoji 5 tisic a zavedenie okolo 20Eur .. ja si ju zjavne dam kedze neplanujeme uz dalsie dieta
No v zafajcenom prostredi by sm ani ja nebola ,to je jasne .. ale inak pohoda by som zvladla
1. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau yanika! Ja som na dennom v BA na VSMU a uznali mi predcasny termin skusok- niekedy medzi 3.-14. majom. rodit mam niekedy 20.5. chcela som to stihnut radsej pred ako potom. papa
1. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka to bude ve velké hale a tam se nekouří. ale chtěla bych jít, bude to na dlouhou dobu poslední kulturní vyžití
a s antikoncepcí neporadím, zatím jsem o ní ani neuvažovala - teda po porodu. a já taky nemůžu kdejakou, jenom tu s nízkým obsahem hormonů jinak mi je blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No já po porodu na nějaké cvičení taky asi moc času mít nebudu, budu ráda že budu zvládat školu :grinning: Když tak si zacvičím doma :grinning:

ZDENI - já jdu do Mireny na po porodu na 100%, prášky nechcu,navíc ta Mirena výjde levněji, stojí kolem 6tis na 5let, to máš 100Kč na měsíc.Za tu cenu málokteré prášky koupíš, navíc další dítko neplánujem :wink: mamka si ji nechávala zavézt nedávno a v pohodě,ani ms teď nemá,takže super :wink:
Kdybych měla nějaké zahraničí blízko, bylo by to super, ale já mám vše dost daleko, takže se to asi nevyplatí.... Máte některá zkušensot se zahraničním e-shopem?
anty přesně... taky máme všechno daleko.. No jo no.. Praha :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahraniční e-shop neporadím, já totiž anglicky jaksi nemluvím, německy už taky ne a sedět x hodin se slovníkem, abych si přeložila obchodní podmínky, to jaksi neee
1. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik :slight_smile:
Teď zrovna koukám do té slevové knížky od DM a jsou tam slevy na dvoje plenky Pampers - jedny jsou Premium Care a druhé New Baby - oboje jsou Newborn. Nevíte jaký je mezi nimi rozdíl? Ani na stránkcáh Pamapers ty Premium care nejsou....
1. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn ty premium care jsou asi lepší ne? :grinning: nemají takový bílý obal? a jakou to máš knížku, já mám dvě a v ani jedné takovou slevu nemám. ale nějaká mamina nabízí tady ten kuponek za 50% slevu na Sunar, tak už jsem ji psala, že vyměním. snad se ozve
1. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok