• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Ahoj Antyn, hlavně nepiš, žes to nepsala. Naopak. Napsala bych "asi jsem k tomu měla nějaký důvod, že." Ale nezabředej do lží. A kdyby nedejbůh na soud došlo, věřím že bys vyhrála, ale jak píšou holky, podle mě taky jen vyhrožuje.
5. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blani
no ležet asi pořád ne,ale říkala klidový režim,žádné rozcvičování a dlouhé procházky...tak doufámže se to nezhorší a prý to maj vícerodičky...
to teda máš taky málo Ca

Vápník mi akorát manža dovezl z lékárny a jsou to šumivé tablety MAXI-KALZ 500
5. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hele holky, asi nechám vymyat pár předchozích příspěvků - co jsem teď psala, jestli to jde, tak se nelekejte, mažu důkazy :slight_smile:
5. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdeni - no já vím, já to říkala už na začátku těhu, že mlíko nepiju, jen občas jogurt , a ještě jsem se ptala v asi 14tt zubařky, a ona, že ona taky vůbec mlíko nepije a ani zbytek moc nejí a nemám to řešit :sweat_smile:
5. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blani
no zubařka ti moc neporadí- to neberu kvůli sobě,ale kvůli Aničce,teĎ potřebuje ona nejvíc vápníku ale kdyby ho neměla dost,vezme si ho ze mne, stejně jako při nedostatku při kojení a to pak hrozí u matky rozvoj osteoporozy v pozdějším věku
5. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdeni - mě je to jasný, jak to je, ona se právě ta zubařka ptala ještě své mamky (mají ordinace spolu matka a dcera), jeslti jako těhotná mám ještě něco brát, a ona taky říkala, že nemusím. Stejně jako moje gyn. v 1.trim :sweat_smile: Tak nevím, co mám Calibrum, tam je jen asi 30% DDD, a stejně ho teď neberu, když mám Mg a Fe zvlášť a kvůli júodu, kterýho tam je moc...Moje mamka právě do těhu měla zuby bez jediné vady (jako teď já), ale v těhu měla hned 7 kazů, asi jsem byla hodně velký parazit :sweat_smile: tak mmožná ho taky koupím, tímnic nezkazím ne? To by nic ovlivňovat nemělo, vím, že se nesmí vit.A a hodně vit.C,....
5. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blani
právě že tim naopak prostpěješ nejen mimi ale i sobě- ten MAXI-Kalz mám 500mg na noc s tim,že mám v GS Mamavit 163mg a jim denně jogurt a sýr,takže ty by si mohla klidně 2 denně- má se přijímat 500-1500mg denně normálně a v těhu na té horní hranici...
5. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky jak to tady tak čtu, tak mi je zle. Já mléko nepiju a jogurty nejím :unamused: ... občas si dám sýra, ale tot vše.
5. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdeni - super, díky, si zítr audělám možná procházku do lékárny pro nějaké tabletky, a nechám si poradit, kolik toho, snad to ty moje různý léky neovlivní. Třeba sranda, že železo nám v nemocnici nosili po obědě a zapíjeli jsme to čajem, co tam vařili a v lékárně mě upororňovala a napsala mi to na krabičku, že jíst na lačno, a nezapíjet kávou a čajem! :sweat_smile:
5. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v TV dávají vaření lososa, mňam, bych si dala, jsem si na něj teď zvykla.... :grinning: Tak jsem si na oběd dala chleba, látek debrecínky a 2 plátky sýra :grinning: A chuť na něj nezmizla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
antyn, ja by som jej tiež nepísala.. skôr by som nereagovala..
5. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blani
jj,kup si to,tim nic nezkazíš- gyn mi napsala ty co jsem psala,prý jsou dobré a je tam napsáno vhodné i v těhu a kojení
5. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdeni . díky. Akorát já nesnešu šumivé rozp.tabletky, ale ono to asi bude jedno, jestli šumák nebo prášek.
Za 2 hod. dojede tchán a doveze mi jídlo na celý víkend, to mám ale zatíčko,co? :grinning: Prý i nějakou buchtu upečenou. Jen aby někde nezapadl sněhem s vlakem :zipper_mouth:
5. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte ja som si pravila prave cesto teraz kysne a idem robite ten osuch so smotankou ,rascou a vajickom take slane na vrch ... dufam ze sa podari ..
Uz sme same tato prchol do prace a dnes sa mi von nechce ist s malu budeme doma odpocivat
5. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chlapa boli loket a chce jit za doktorem. Kamard mu rekne "Neblbni, Amici uz na to maji pocitac, zrovna ho testuji u nas v lekarne. Je to levnejsi nez doktor a jenom je zapotrebi donest vzorek moci." Chlap si rekne, ze nema co ztratit, donese do lekarny vzorek moci, hodi ho do pocitace, hodi tam desetikacku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknuti, vyjede kousek papiru a na nem je napsany:
- Mate tenisovy loket
- Namacejte si ho v horke vode
- Kloub nenamahejte
- Zlepsi se to do dvou tydnu
Chlapek je spokojenej, ale hned si rika, jestli by se ten pocitac nedal oblbnout. Rozhodne se, ze to zkusi. Doma nalije do zavarovacky vodu z vodovodu, prida kus slin od psa, moc od dcery a od manzelky, a jeste si do toho vyhoni pero. Vsechno smicha, donese do lekarny, vzorek hodi do pocitace, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknuti, vyjede kousek papiru a
na nem je napsany:
- Voda ve vasi domacnosti je prilis tvrda, pridavejte do ni sodu
- Vas pes ma blechy, umyjte ho v protiblesim samponu
- Vase dcera uziva kokain, dejte ji na terapii
- Vase manzelka je tehotna. Jsou to dvojcata, obe holky. Nejsou Vase. Poridte si pravnika.
A jestli neprestanete onanovat, tak se Vam ten tenisovej loket nikdy nezahoji! :grinning:

Všem krásný víkend :wink:
5. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blani super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
anty přečetla jsem všechno na straně 5nebo 6 je reakce manžela asi bych toho tvího nechala udět to stejný a byl by pokoj.na těhotnou si dovolí každý
5. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blanka :grinning:

hm, krasny vikend..................ja som este v praci a dnes mi to ide neskutocne pomaly.... :confounded:
5. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Doli - IP :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babky, a v lete sa babatkam dava ciapka?vraj babo si reguluje teplotu cez hlavicku, ked je moc teplo neprehreje sa?
5. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matpaj ja si myslim ze taku tenucku s tym nic nepokazis lebo sa aj poti aby ho neofuklo nie?
Mne mala uz spi
5. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,

tak se hlásím po kontrole. Malý je v pořádku,už je hlavičkou dolů tak mám radost!!! Dr. ho vážil a má přesně kilčo :grinning: Na další kontrolu jdu za měsíc a pak už budu chodit častěji...

ANTYN - to je nějaká pipka dr ne??No jo,potrefená husa se vždycky ozve. Vůbec bych na ten dopis nereagovala,ať si trhne.

MATPAJ - čepičku bych určitě dávala, stačí nějaká tenoučká...
5. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasne ked fuka vietor tak ano.....musim nejake kupit..... :slight_smile:

joj vladka, to si pamatam ked mi Pajka spavala poobede, ja som to milovala, som si v klude vypila kavu, precitala casopis....veget :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matpaj
čepičku ano,ale pokud je v kočárku a nefouká na ní,tak není třeba- TOmášek je červňátko a kolikrát byly takové hicy,že by se v čepici a navíc v kočáru uvařil,to sama vychytáš...
5. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matpaj .. no mala uz nespava ,ale ked vidim na nej ze je ozaj unavena tak nakazem a ide ,musim lezat pri nej nez zaspi ...
uz mam osuch v trube som zvedava aky bude tesim sa ,dloho som nerobila nic take ....a mala bude mat pochutku :slight_smile:
Veru idem si spravit kavicku
Staci aj taka staovka aby sa vetrala ta hlavenka ,no podla mna to pocasie este v maju bude premnlive tak ja mam nachystane cepulky take tenucke :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vladka
Lucia ti už po obědě nechodí spát? TOmášek právě chodil,ale poslední dobou prostě řekne nechci spinkat a prostě neusne,tak asi už to bude upadat,ikdyž ještě ve školce chodí děti spát po O,tak nevím...
5. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdenka veru dlho uz nechodi spat ,ma energie za troch nicim ju cez den ze sme nonstop vonku a ona vecer jak rybka .. nechapem to :grinning:
Ale niekedy sa stane ,ako teraz ze skoro vstala a zmohlo ju to ...
5. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim zaklepat že šimi ještě stále spává.
5. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Doli klobuk dole ... :wink:
5. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky...

Sem úplně vyřízená...
Jela jsem s Amy opět na veterinu protože pořád nežrala.. Jela sem tam sama, protože sem čekala že jí píchne jen injekce a pojedem zase domu.. Omyl.. Znovu ji operoval, protože měl podezření opět na cizí předmět ve střevech jako před vánoci.. Když jí uspal a lehla si tak jsem šla čekat do čekárny - kde jsem celou dobu samozřejmě řvala.. Pak mě zavolali že už je to hotový.. Měla skříplá střeva a je v ohrožení života... Ze zadku jí šla sražená krev.. Pak se začala kroutit a dělat tak strašný zvuky, že sem myslela že umírá... Ani sem jí nemohla udržet, natož jí zvedat... Dr. říkal že to dělá z narkozy a že to může dělat až hodinu v kuse... ale já mu už chtěla říct ať jí normálně utratí, to bylo něco tak šílenýho, to bych nepřala nikdy nikomu zažít... Pomohli mi jí naložit do auta a tam to dělala taky.. Pak skoro doma přestala, tak jsem jela pro lukyho a on jí vyndal z auta.. Dali jsme jí domu do pelechu na přebalovací podložky - protože jí to ze zadku pořád občas jde.. a teď už leží a občas zakníká..
Holky já sem fakt vyřízená
5. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok