• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
tak každé dítě je fakt jiné no,některé spí ještě ve 4 letech,tak jse zvědavá...

Lucik
snad bude pejsek v pořádku brzy...
5. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, lucik, to je mi luto, zelam nech psicek rychlo vyzdravie.....to je ako s babatkom, ze? :frowning2:
5. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciku - držím moc a moc palečky.
5. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik fuha je mi to luto ,susede by som paprce odtala ,keby este raz hodila nieco cez plot :angry:
děkuju holky :frowning2:

mat to je šílený.. Troufám si říct, že to byl můj nejhorší zážitek v celym životě... Fakt bych to nepřála zažít ani tomu největšímu nepříteli... :pensive: :pensive:
babky mne sa od rana babo ani nepohlo..... :frowning2:
5. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi to nebylo že něco sežrala, měla skříplý střeva... Asi tim jak je akční a furt strašně běhá a skáče tak asi blbě skočila a ono se jí to skříplo :pensive:
5. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik na buduce faktura od lekara putuje susede a si rozmysli puca ci este nieco hodi psovi jest ...
Mne uz sa robia jak take kopce na bruchu uz asi 4 ty den to pozoruje .. ale je to este mierne ..
5. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi no za poslední dva měsíce už nás stál veterinář 7tisíc...
5. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik no chpaem ved aj nasi maju velkeho psa :wink: , ale teda je to dost penazi po prve a chudak pes ...trapi sa ..
5. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka aj mne babo poriadne vyvadza, ale dnes nic, som nervozna.....si trasiem bruchom a ani tuk, normalna sa bojim..... :unamused:
5. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi není to poprvé.. Před vánoci byla na operaci ale to jen něco sežrala a uvízlo jí to ve střevech.. To jsme platili 4tis.. a dneska 3tis... :pensive: :pensive:
5. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj neboj spinka.... :wink: bude aktivne vecer uvidis
5. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matpaj - pravidelné pohyby by měly být až od 28. týdne a holky tu parkrát psaly, že některý den mimi necítily, tak zkus ještě vydržet.... Nebo, jak to máte ostatní, je to tak, ne?
5. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucik, su to hrozne peniaze ale clovek by dal v tej chvili cokolvek.......,ze?

ja by som kvoli tomuto nechcela psika, clovek si nanho zvykne a raz odide...... :frowning2:

my mame doma chameleona, ja ho strasne nemam rada, je to taky zakerak, ani chytit sa ho nemozem, lebo by do mna skocil....... :confounded:
5. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antyn ale mne dr teraz na poradni hovorila, ze uz musim babo citit poriadne a kazdy den.....nejdem stresovat... :unamused:
5. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja citim kazdy den pohyby, ale najviac vecer...
5. feb 2010 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame koritnacku pismenkovu :grinning:
5. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali korytnacku ale suchozemsku, ked sme boli na dovolenke dali sme ju mm babke a umrela....nechali ju dlho na priamom slnku..... :unamused:

a my mame aj hady....mm ma v praci, ma akvaristiku, mal take velke velhady, fuuj, ale predal ich, nastastie....teraz ma uz iba male a uzovky, koralovky.....fuj, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este tam ma aj leguana, ale ten je zlaty.....teraz...ale ked vyrastie....brrrrr :confounded:
5. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpaj no fuuuj, ja sa hadov strasne bojim, to by som nevedela s takymi tvormi zit.. :astonished:
5. feb 2010 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj vsak ja s nimi nikka nezijem, ma ich v praci.....

ale ked sme planovali kupit byt, tak vymyslal, ze nejaky jeho kamos ma terarium s hadom zabudovane v kuchynskej linke - v tom ostrovceku...fuuuuuj, viete si predstavit ze varite a cumi na vas had?fuj, fuj, fuj...

som ho zrusila, hned...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ked sa ten had vyserie s prepacenim......viete aky je to smrad....brr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, ja zatim taky citim pohyby kazdy den a uz pekne intenzivni, ale v knizce jsem ted cetla, ze se ma kazdy den od 28tt provadet nejaky test, kdy ma mimi x krat kopnou za nejakou dobu, to tedy nedelam.. :slight_smile:
jinak jsem propadla nakupovaci manii a nakoupila ted docela dost hadriku pro Viky, takze se musim zas do vyplaty krotit, pac jsem na mizině :angry: ten MMB je mor :grinning:
jinak luciku pejska je mi moc lito, urco to bude dobry!! a k te doktorce, jak psala antynka, ja bych tedy nerikala, ze jsem to nepsala, ale spis si stala za svym, at se nezamotavas do lzi, jak psala pepi..
jo a k tem vitaminum, me tedy zas moje gyn. rekla, ze vitaminy nemam brat, ze co mimi bude potrebovat si vezme nebo si o to "rekne"...takze ja nic neberu...a ukazkove tedy zrovna taky nejim :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak to mas dobre ze nezijes s nimi.. :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu leguana by som nezvladla asi .. nedovolim ani skrecka .. mne to smrdi ..
a korytnacka je v poho mma ju rada ,muz ju hccel dat prec ,nechce sa mu cistit akvarko a sme sa pohadali ze nehc na to ani nemysli ... tak ju nechal :grinning:
Hlasim velky uspech ,posuch je fantazia vonavy makucky mnaaam :grinning:
5. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik to mě mrzí :frowning2: snad se dá brzo do kupy. A neříkal ti vet jestli tomu nejde nějak předcházet? Vem si, jaký teď je strach "jenom" o psa, co bude až se nám ty miminka narodí...
5. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som citala, ze za hodinu by malo kopnut 10x ...
5. feb 2010 o 15:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
houbik, odfot..... :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUCI - tý jo,chudáček psík,tak snad mu bude brzo líp!!! To věřím že to musel být hrozný zážitek pro tebe :frowning2:

Já mám nějaké akční dítě ale já ho cítím po celý den a to skoro pořád. A to mě občas budí i v noci. Ale jako prvorodička jsem Adélku taky cítila pravidelně až po tom 29tt asi...
5. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj houbik pozeram na foto........krasnééééééé :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok