Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
8. feb 2010

medan co já vím, tak plavání a těhu cvičení je povoleno i mimo vycházky...

zdenkapo
8. feb 2010

ZUzu
lehátko jsem chtěla nejdřív taky chicco,ale nakonec jsme koupili to,co mám v albu od Babypoint- splnilo všechny moje pořadavky- hezky polstrované,popruhy na přenášení,hrazdička,pratelná,vyměnitelné hračky a na bocích vyvýšená tak,že není třeba zmenšovací vložka a jde od lehu až do sedu,takže paráda... a bylo o půlku levnější než to chicco...

Bibi
ty chůvičky neznám,ale je dobrá ta vibrace- já mám ty od Tefal,jak mám v albu a taky mají vibraci a je to fakt dobrá vychytávka,když se pohybuješ v hluku- třeba ,když jsme sekali zahradu,nebo děláš s hlučným přístrojem v kuchyni a mimčo jsem měla spát na vzduchu na verandě...

holky
jak se u dr. dělá ten test z moči s těma proužkama na bílkoviny a na cukr- který je na cukr- s jedním čtverečkem testovacím nebo s těma dvěma a jaká je barva,když tam je cukr?

lucik...
8. feb 2010

zdeni já nevím.. Posledně když jsem byla u Dr tak jsem moc neměla a ona místo aby mi dala počůrat papírek, tak mi dala takovou tu jejich "odměrku" na moc a pak si to změřila sama

medan29
8. feb 2010

lucik...:no já si to taky myslela ale pro jistotu jsme volala sestře do ordinace a ona že musím přijít to přepsat, a já nesmím chodit na cvičení, budu chodit jen na teorii, ted je to tři hod. kurz za 150,- a pak budu chodit do porodnice na kurz ale ten je až od 30tt

lucik...
8. feb 2010

medan to je divný 😔 😔 😔

mishutka
8. feb 2010

lucik.my máme cvičení na uvolnění, ale sami pro sebe bez partnera a dneska by jsme měly konečně probrat tu první dobu předporodní 😕
Medan:můžou být rádi, že vůbec něco děláš pro mimi!!!!! Protože v porodnici to pak ocení a ty taky 😉

aaadus
8. feb 2010

lucik pochopila jsem 😀 To teď cvičím bez manži a prý je to dobré i na roztahování hráze. Ale moc dlouho teda nevydržím dřepět. A na dovču jedeme na Slovensko - pronajímáme si tam chatu na 14dní. Jsem zvědavá, jak to s prckem zvládneme. Snad bude hezky, jinak se s manželem dožerem jak psi 😀

medan ta tvoje dr. s tím dělá caviky s těma vycházkama 😕

Jdu na ten koberec, jen teda nevím jestli se potom zvednu 😅

lucik...
8. feb 2010

aaadus no já to taky zkoušela po tom co si to tu psala a mě u toho teda bolí hrozně kyčle 😔

zdenkapo
8. feb 2010

Adus
pojedete s malym na dovču už letos až na Slovensko?

medan29
8. feb 2010

No my taky chceme s malou vyrazit na dovču, ale jen tady do Jeseníků

blanka.k
8. feb 2010

Já sjem zrovna včera koukala na weby hotelů, co jsem nabrala letáky na veletrhu. Zatím vede Lednickovaltický areál nebo Luhačovice. 😉 V září, chci nějaké menší lázně a ne moc daleko, tak je to pro nás ideální. A za rok možná už riskneme dovču u moře. 😉 Já už se táááák těším. Už mi doma začíná hrabat, teď jsem ani od prouštění zz nem. nebyla venku, furt to ještě moc neriskuju. Ale koukala jsem na web, že bych šla na nějakoou výstavu, ale nic mě nezaujalo. ☹

lucik...
8. feb 2010

blani my bychom chtěli příští rok třeba v srpnu autem do chorvatska 😉 Tak uvidíme 😉 Letos dáme jen chatu, tam je taky krááásně a klid 😵 😵 😵 Manželovi se aspoň splní sen 😀 Vždycky chtěl jet na dovolenou na chatu 😀

miladkad
8. feb 2010

chystáte sa niekto v marci/ březnu na Veletrh do Brna na "Pro díte"? ja to už asi nerisknem, to už budem nejaký 30. týždeň a dve hodky cesty autom, no neviem... ale rada by som išla

blanka.k
8. feb 2010

My jsme jezdili asi 8 let po sobě na barák oo babičce, takže taky taková chata vlastně, teď se tam tchánovci stěhují na trvalo,, tak v létě tam třeba taky na pár dní pojedeme, uvidíme. A za rok bychom chtěli Řecko, ale to letecky, už je to přece jen kus. Ale z Brna, z Prahy jsou tyhle "krátký" vzdálenosti na prd. Jsme letěli se setřenkou předloni do Benátek... cesta do Prahy a po Praze X hodin a let asi 50 minut 😅 Ale uvidíme, jaký bude malej cestovatel amilovník tepla, jestli aspoň z poloviny po mě, tak to bude pohoda 😅 A jeslti bude po tom sousedovi, tak nevím 😀 😀 😀 😀

blanka.k
8. feb 2010

Miladka - sice mě tam jede přímá tram, takže to mám relativně kousek, ale nějak mě to neláká. To hlavní máme různě z výprodejů a akcí, tak mě tam nic netáhne. A ty davy lidí vůbec ne 😅

houbik
8. feb 2010

ahoj holky, my se teda taky letos chystame na dovcu s malou...mame zamluvenych 14 dni na lago di garda na konci zari, pokud bude vse ok, tak bych v tom nevidela problem, pristi rok chcem letecky do recka... 🙂

miladkad
8. feb 2010

asi tam pošlem sestru, nech to tam ide omrknúť... manžel bol minulý rok na Pro life obzerať cyklovozíky. ale len omrknúť, pretože jednomiestny máme. až sa narodí druhé, potom sa uvidí... či kúpime dvojmiestny, lebo ťahať dve deti za sebou, to už je trošku väčšia fuška. aj keď som ťahala Mateja, nebolo to nijaké náročné... a dosť využívame cyklovozík, keďže dosť jazdíme na bicykloch. to bola pre nás dobrá investícia. 🙂

lucik...
8. feb 2010

holky a co třeba uši dětí v letadle? Já bych s takhle pidi neletěla (ale to je můj názor, mám spoutu známých co s mimčama lítají a rozhodně to neodsuzuji 😉 ), já sama mám s těma ušima dost problém a brečím kolikrát bolestí ☹

arcik
8. feb 2010

Ahoj holky,
zdravíme při pondělku....

u nás vše v cajku,jen si představte,že jak mi malej stojí na močáku tak mi ho stále masíruje nohama a já nestíhám zadržovat úniky kapek moči,to je co????si připadám jak důchodce.... 😖

Jinak víte co mě napadlo??chtělo by tu někoho na koho budem mít telefoní číslo v případě porodu,a poslání MMS aby se to mohlo všechno evidovat,co vy na to??
Slovenský holky aby měly zástupce a český holky taky 😉 páč můj manža je doceal ťulpas na PC a pochybuju že by sem dal vědět že máme mimino.. 😒

lucik...
8. feb 2010

acri ahoj, mě už to taky napadlo, protože sem právě taky úplně viděla mýho muže jak sem něco píše 😀 Já mám ale naštěstí internet v mobilu, tak bych vám to sem možná i napsala sama 😀 😀 😀 Ale SMS bude samo lepší 😀

xxx.klarka
8. feb 2010

arcik, dobrý nápad. Protože můj drahý by to taky neuměl. 😀

lucik...
8. feb 2010

jen to bude blbé, když bude zrovna zástupce rodit a pak bude 3 dny v porodnici 😀

arcik
8. feb 2010

lucik a Klárko..přesně vim jak by to dopadlo u nás,musela bych sem psát sama až bych přišla z porodky,tou SMS to bude nejjednoduší,pošlem MMS a hotovo,budou míry a i fotečka 😉 😀

arcik
8. feb 2010

no proto by chtělo určit 2 jednoho s brzkym termínem a jednoho s pozdějšim

lucik...
8. feb 2010

já jsem pro 😉

arcik
8. feb 2010

i já jsem pro
jen teda někoho vybrat...i když bych řekla že budou lepší prvorodičky,ty nebudou mít takovej šrumec jako my druho,co vy na to??

arcik
8. feb 2010

která se toho dobrovolně ujímáte? 😀 😀 😉

xxx.klarka
8. feb 2010

Taky jsem pro. Z brzkých pro čechy bych dala Zdenku🙂 a z pozdních antynku třeba 🙂 Obě dvě sem chodí "denně" si myslím.
Akorát u slovenek nevím, nejsem si jistá. 🙂

arcik
8. feb 2010

no já bych to viděla na aadus a ještě nějakou náhradní oběť

xxx.klarka
8. feb 2010

a i aaadus tady je furt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre