• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
antyn já už mám malého hlavou dolů :wink: A pokud se mimčo neotočí, má k tomu důvod, např. krátkou pupeční šňůru :wink:
9. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já nevím, jak prcka mám....
9. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně to říkala dr na poslední poradně a i kdyby mi to neřekla poznala bych to. Kopance do žeber nejsou zrovna nejlepší :sweat_smile:
9. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já cítím kopance všude, ale přímo pod žebra ne, spíše níže, takže asi otočená prďolka ještě není.
9. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muze se otocit i tesne pred porodem, ale je to malo pravdepodobne, me se ale malej otocil az nekdy v 36tt tusim. Ale pak byl stejne pri porodu trochu sikmo :unamused:
A chlapecka se KP moc rodit normalne nedoporucuje kvuli onem mistum.
9. feb 2010 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsem taky někdě četla, že u chlapečk se jde na císaře a holčičky zkoušejí normální cestou - ale jak kde....
9. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak AVATAR úúúúúúúžasný :wink: Fakt super i bez WC sem vydržela :grinning: :grinning: :grinning: Ale Viktorce se to teda asi moc nelíbilo, strašně to řvalo tak mě celou dobu kopala :angry: :grinning:

Anty moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já mám malou taky hlavičkou dole, říkala mi to posledně dr.,tak sem se ptala jestli se ještě může otočit a ona že jo ale že by neměla..

Aadus zatím žádná reakce tak uvidíme zítra :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamosce se ted 14 dnu pred porodem otocil prcek dvakrat za dva dny takze je to fakt mozne i pred porodem.
9. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A oni prý v některých nemocnicích umí prcka otočit
9. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady v Brně kamarádce malou otáčeli asi týden před porodem :wink:
9. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

ja dnes az takto neskoro.....dufam, ze nejdete este spat..... :unamused:

tak moje babo tiez este cestuje......a teraz som sa prave smiala na mojom brusku ake ho mam uz krive.....uz sa zacinaju robit kopceky..... :slight_smile:

a som zasa nejaka soplava...... :frowning2:
9. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly sed otaci podle toho jak sedim nebo lezim ja, aby mel co nejvic mista :slight_smile:
9. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj blanka, krasne fotky bruska..... :slight_smile:
9. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj, taky souhlasím - krásné fotky bříška :slight_smile:
9. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som rada, ze sa mimi otaca a presuva, pretoze uz ho citit aj nad pupkom, takze nie je dole a netlaci mi na lonovu kost, takze bolesti ustupili, obcas to citim, ale uz nie tak moc , ze by som nemohla chodit.

otacanie matulka bolo vesele, najskor v 33t.t. pekne dole hlavickou, potom v 34t.t. KP a vtedy som aj krvacala, tak zostal az do akutnej sekcie 35+6, aj keby sa bol este otocil hlavickou dole, bola by sekcia, mala som vcestnu previa placentu.

tak ten Avatar si musim kuknut, uz ho mame v PC asi 2 tyzdne a ja nic, dame asi pohodovy vecer, ked drobec zaspi a my si to vegetne uzijeme :wink:

Blanka kukla som Ti do alba a musim povedat ze to je ina pecka, ci foto veciciek alebo bruska, profesionalna praca super.
9. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty, tu zavinku emitex mas letnu?..... :slight_smile:
je ich tolko druhov, neviem sa z toho vymotat.....
9. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, Vy sa bavíte o tých polohách, keby som ja vedela, ako sa malé otočilo. ale dozvieme sa v utorok. Matej bol koncom panvovým, čiže cisárom, tak sa trošku bojím, bojím...
9. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matpaj,to je ta přechodná verze:
http://www.anicka.cz/index.php?show=product&id=1158&combin=2132

A když si dáš stránky www.emitex.cz, tak tam dole je ke stáhnutí katalog Emitexu a tam je to popsané, jaký je mezi nimi rozdíl.
Ve zkratce existují 4 verze (přímo dle katalogu z Emitexu):
1) letní s kapucí
2) letní na stáhnutí kolem hlavy
3) přechodná
4) zimní.
9. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj anty, dakujem, si zlata...... :slight_smile:
9. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No koukám, že u vás vyjde docela draho....
Jinak vím, že tady holky jí objednávaly z www.babymax.cz a tam je mají jinak nazvané, hovoří tam o jarních verzích (mely tam dvě "jarní" verze, ale už tam mají jenom jednu) - mají je tam jinak popsané než výrobce..... Vím, že holky objednávaly tu "jarní" ale nemůžu si pomoci, pořád nevím, která to dle katalogu Emitexu je :slight_smile: Zdenka tu myslím řešila, že jedna je teplejší a ta druhá míň - ale opravdu nevím, jak to v kterém obchodě mají, takže já se řídím tím oficiálním katalogem Emitexu a podle toho jsem si vybrala v obchodě, kde to mají pojemenované stejně jako výrobce:slight_smile:
9. feb 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Matpaj - to je ona - dle názvu :slight_smile:
9. feb 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nasla som ju lacnejsiu v SR......o troska.... :unamused: :unamused:

aj tak keby som ju objednavala z Ciech vysla by ma aj s postovnym rovnako...... :unamused:
aj toto je ona, vsak? ak ano objednam ju odtialto.......

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=7294&category_id=572&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
9. feb 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi to bude ona - ale mate mě tam to slovo letní........ Dle obrázku je stejná, ale ony jsou skoro všechny na pohled stejné..... Ale zase, když je tam napsáno přechodná - tak by to měla být ona :slight_smile: No prostě si to každý nazývá jak chce a nás to pak mate....
9. feb 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už asi půjdu spinkat, tak dobrou noc :slight_smile:
9. feb 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru.....a dakujem... :slight_smile:
9. feb 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matpaj - ještě mi to nedalo a myslím si, že je to spíše tato:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=6818&category_id=572&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

Podívej se na to složení, jedna je microflees a bavlna a ta druhá je Microfleese a froté...... Takže mají jiný vnitřek.....
9. feb 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
10. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
matpaj teda u vás ta zavinovačka je pěkně drahá, já jsem ji v akci kupovala za 360,-

Dneska mi dovezou povlečení + mantinel, přebalovací podložku, zavinovačku a prostěradla :dizzy_face:
10. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:jé ty se máš, já tohle jdu koupit až v so na slezskou, už mám pořádný seznam :grinning:
10. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok