• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
aaadus asi tak :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky mužu se k vam pridat?
11. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, klidně se přidej :wink:

Jak se ti těhulkuje?
11. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anopka no jasně :wink:
11. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nejak všelijak.od začatku těhu jsem na neschopence takže doma me uz to nebaví.i kdyz do 15.tydne jsem mela silene celodenni nevolnosti takze to jsem byla chvilemi rada že jsem doma
11. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anopka - ahoj, to znám, já naposledy zvracela va asi 18tt :sweat_smile: A doma jsem asi od půlky září :sweat_smile:
Holky, tohle je kráááááásný dítě :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3795351&vReferer=
11. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani jo to je :wink:
anop já jsem doma od ledna, takže si to zatím užívám :wink: ale naštěstí mi nebylo špatně ani jednou, tak jsem ráda :dizzy_face:
11. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anopka a doma jsi proto, že byl na začátku nějaký problém? Já jsem na PN taky od začátku a začíná se to táhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka takový vlasáček :dizzy_face:
11. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted uz je to fajn.tento tyden jsem se vrhla na prani a zehleni "velkeho" pradla tak mam o zabavu postarano.a kocarky uz mate?
11. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Praní to je brnkačka, s žehlením to už je horší :sweat_smile: A kočárek už máme doma :dizzy_face:
11. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka: díky za info :slight_smile: Objevila jsem ho na MMB, tak už jsem ohlásila zájem, 2000 za lehátko dávat nechci.

klarka: Mňam, povedly se ti - prosím recept do IP, kdybys byla tak hodná :dizzy_face:
11. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani ta ten monitor nebyl novy, ale jen jedena uz prodany.
11. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave ja jednu pracku žehlim asi na 3 krát :grinning:
11. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambur jak si to dneska zvládla? :pensive:
11. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambur doufám že si to zvládla dobře :confounded: :wink:

co je to ta hurka :grinning:
11. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta hurka mě taky zajímá, už jsem se i snažila hledat na nějakých SK stránkách a nic :sweat_smile:
11. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a michal nám zmizela.. Ch jo, co to může bejt, když se to v těhu nemá jíst :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik aspoň máme nad čím přemýšlet a namáhat ty naše mozečky postižené těhu demencí :grinning:
a klarka se na nás vyprdla s receptem na koblížky a já začínám slintat :sweat_smile:
11. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus přesně... taky začínám slintat :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brambur - díky za info, já paní napsala, a zatím žádná odpověď, ale jkeště ho tam furt má v nabídce, tak aspoň vím, na čem jsem. díky.
taky jdu žehlit, ale já žehlím jednou za cca 2 měsíce, jen košile do obleku, a občas nějaké triko, tak vždycky čekám až se to nakupí, ale teď už tu mám hromadu :confounded:
11. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, tak už mám po večery konečne som si navarila rajčinovú polievočku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chcela som sa spýtať čo hovoríte na zn Bubchen, je to dosť drahá kozmetika, tak by som chcela vedeiť či je ozaj taká dobrá, rozhodujem sa čo kupovať bubchen alebo nivea baby.... kto má skúsenosti? :confused:
11. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemry já zkušenost nemám :frowning2:

řekni nám co je hurka :grinning:

blani já teď žehlila a tak sem se do toho zažrala až se převařila kolínka - naštěstí byli jen pro psa :grinning:
11. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andelka
nemas zaš,,, a za kolik si ho našla? a tu samou barvu?
jemryka by nám mohla říct co je to hurka. Bubchen myslím používá matpaj tak ta ti poradí :wink:
co se tyce bubchenu tak ho pouzivam ja protoze mi maloktera kosmetika vyhovuje.a jsem s ni maximalne spokojena.takze ji zkusim pouzivat i na mimi
11. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ähoj holky, tak mám za sebou další poradnu, Puclík hezky roste, váhový odhad 818g, takže celkem macíček :slight_smile: a těhotenskou cukrovku nemáme, juch juch, takže můžeme mlsat co se do nás vejde :grinning:
11. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepi gratuluji :slight_smile:
lucik tak jsem se naštvala a našla spoustu receptů na koblížky. A neměla jsem to dělat, protože mě začíná honit mlsná :grinning:
http://www.recepty.cz/hledej.asp
11. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nevyprdla, jen jsme byli u tchýně, má dneska svátek, tak jsem teď dočítala a dneska poslala recept kdo ho chtěl :slight_smile:
11. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka díky :slight_smile: A kolik z toho bylo koblih? A nejde to plnit tak, že do toho stříknu marmeládu takovou tou věcí čím se zdobí dorty?
11. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok