• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
aaadus, hele ani ti nevím, ale počítala jsem podle fotky a bylo jich asi 29. Já nevím zda by to šlo tou stříkačkou, já jí nemám. V krámě když je pečou tak je usmaží a až potom to tam stříkají. Zkusít to můžeš, třeba Ti to půjde.
11. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarko
prosím prosím taky ten receptík :grinning:
11. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkusím udělat nejdřív z poloviční dávky pro jistotu, ale už se mi zbíhají sliny :sweat_smile:
11. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zítra to snad taky zkusím :grinning: A smažila si to ve friťáku nebo na pánvi?
11. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak sa spýtam matpaj ked tu bude:slight_smile: hurka? fúúha neviem ako sa to povie po česky :grinning: je to jaternica asi...
11. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa :slight_smile: a to se v těhu nesmí jo??
11. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal klidně si jí dej, já ji taky měla, někdy před vánoci a nemyslím si že se malé něco stalo :dizzy_face:
11. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, podla mna sa môže, ved ked si dáš jednu...pochybujem že by to nejako mohlo uškodiť :wink:
11. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, ve fritáku. ale bacha až je budeš smažit, je to rychlý.
11. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jako jitrnice? tu už jsem taky měla a nic malému není
tak já v tom nevidim nic špatného.. jasně zdravé to není ani normálně, ale ani tam není nic, co by mělo být škodlivé si myslim..
klari díky :wink: jí vím že je to rychlovka :dizzy_face:
Tyy jo já bych si je dala teď hned.. Uaaaaaaaaaaaa to než to zítra urobim tak mě ta chuť přejde :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však syrové maso se tam nedává, dobré to je tak proč si nedat že
11. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já ty koblihy udělám asi hned ráno, snad najdu aspoň sušené droždí :sweat_smile: A smažit budu na pánvi, kvůli tomu nebudu špinit friťák, který ani nevím kde je :sweat_smile:
11. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarko
děkuji,dobrý typ na víkendovou pochoutku :wink:
11. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem ted snědla 3 :grinning: Už jich tu je jen pár, vzala jsem je ke tchýni a jen se po nich zaprášilo :grinning:

aaadus, taky jsem dělala ze sušeného, jiné nemám. :slight_smile:

Holky je to konzistence těsta asi jako na knedlíky jo, tak se nelekejte :slight_smile:
11. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka nevím sice jaká je konzistence na knedlíky, ale tak něco z toho vyleze. Stejně to budu jíst jenom já
11. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, zkoušela jsem vás dočíst, ale asi to nezvládnu :slight_smile:
Dneska cestou z práce jsem kolegovi málem počůrala auto :slight_smile: Prďolka se rozhodla, že můj močový měchýř je kopací míč a výsledkem bylo, že jsme musely cestou domů stavět na benzínce v mekáči :grinning: No prostě horor....
A z kanclu jsem úplně vyřízená, takže jsem šéfovi řekla, že budu chodit maximálně obden.....
A co tady nového, něco důležitého?
11. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já tu nemám ani normoš droždí ani sušené.. Tak budu muset ráno naklusat do krámu :grinning: Ale už se straaaaaaašně těšim :grinning: :grinning: :grinning:

klari jako na knedlíky?? Uaa, nesnášim těsto na knedlíky :grinning:
11. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, jasný:slight_smile:
já mám takový pocit, že brzo budu dělat znova.
11. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, já taky ne. Ale naučila jsem se to teď dělat šlehačem, že tam dávám ty hněcí metly. :grinning:
11. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O jaký dobrůtce se tu bavíte?
To fakt není dobré téma na večer :grinning: Krupice mi dneska bude muset stačit :grinning:
Teď jsem se byla podívat na manžu v budoucím dětském pokoji a rozvrhla sem si jak tam bude nábytek, ty malůvky apod a už se straaaaaaašně těšim až to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Příští víkend už se prej bude malovat :wink: Pak už jen nalepit stropní desky, položit koberec a hurá pro nábytek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
antyn o domácích koblížkách
11. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari šlehačem??? To jde :grinning: :grinning: :grinning:

anty o koblížkách domácích :grinning:
11. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus já budu mít párky :slight_smile: Sladké už dnes nesmim, už sem toho sežrala hodně :grinning: Bych byla fakt jak vorvaň :grinning:
11. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My budeme malovat v sobotu, koberec i nábytek máme, už aby to bylo složená a já mohla rovnat věcičky do skříní :dizzy_face: Ještě musím skočit do Ikea pro nějaké košíčky a takové ty blbůstky, za které tam člověk nechá více peněz než za nábytek :sweat_smile:
11. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik já jsem u žehlení vycucla Pikao, ale to beru jako že jsem to hned spálila tím žehlením :grinning: Ale asi to tak nefunguje že? :grinning:
11. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééé koblížky, mňam :slight_smile: Dala bych si :slight_smile: Ale nemám friták...Nebo se to dělat i jinak?
Já se právě cpu stuedentskou pečetí :slight_smile:
No jiank už jsem taky konečeně ačaly (tedy manža) vyklízet budoucí dětský pokojíček - ale je tam ještě spousta práce, ale hlavní je, že už se to hýbe :slight_smile:
11. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok