Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
11. feb 2010

aaadus asi tak 😀 😀 😀

anopka
11. feb 2010

ahoj holky mužu se k vam pridat?

lucik...
11. feb 2010

Ahojky, klidně se přidej 😉

Jak se ti těhulkuje?

aaadus
11. feb 2010

anopka no jasně 😉

anopka
11. feb 2010

tak nejak všelijak.od začatku těhu jsem na neschopence takže doma me uz to nebaví.i kdyz do 15.tydne jsem mela silene celodenni nevolnosti takze to jsem byla chvilemi rada že jsem doma

blanka.k
11. feb 2010

Anopka - ahoj, to znám, já naposledy zvracela va asi 18tt 😅 A doma jsem asi od půlky září 😅
Holky, tohle je kráááááásný dítě 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucik...
11. feb 2010

blani jo to je 😉
anop já jsem doma od ledna, takže si to zatím užívám 😉 ale naštěstí mi nebylo špatně ani jednou, tak jsem ráda 😵

aaadus
11. feb 2010

anopka a doma jsi proto, že byl na začátku nějaký problém? Já jsem na PN taky od začátku a začíná se to táhnout 😝

aaadus
11. feb 2010

blanka takový vlasáček 😵

anopka
11. feb 2010

ted uz je to fajn.tento tyden jsem se vrhla na prani a zehleni "velkeho" pradla tak mam o zabavu postarano.a kocarky uz mate?

aaadus
11. feb 2010

Praní to je brnkačka, s žehlením to už je horší 😅 A kočárek už máme doma 😵

andelka
11. feb 2010

zdenka: díky za info 🙂 Objevila jsem ho na MMB, tak už jsem ohlásila zájem, 2000 za lehátko dávat nechci.

klarka: Mňam, povedly se ti - prosím recept do IP, kdybys byla tak hodná 😵

bramburka
11. feb 2010

Blani ta ten monitor nebyl novy, ale jen jedena uz prodany.

anopka
11. feb 2010

no prave ja jednu pracku žehlim asi na 3 krát 😀

aaadus
11. feb 2010

brambur jak si to dneska zvládla? 😔

lucik...
11. feb 2010

brambur doufám že si to zvládla dobře 😖 😉

co je to ta hurka 😀

aaadus
11. feb 2010

ta hurka mě taky zajímá, už jsem se i snažila hledat na nějakých SK stránkách a nic 😅

lucik...
11. feb 2010

a michal nám zmizela.. Ch jo, co to může bejt, když se to v těhu nemá jíst 😀 😀

aaadus
11. feb 2010

lucik aspoň máme nad čím přemýšlet a namáhat ty naše mozečky postižené těhu demencí 😀
a klarka se na nás vyprdla s receptem na koblížky a já začínám slintat 😅

lucik...
11. feb 2010

aaadus přesně... taky začínám slintat 😀 😀 😀

blanka.k
11. feb 2010

Brambur - díky za info, já paní napsala, a zatím žádná odpověď, ale jkeště ho tam furt má v nabídce, tak aspoň vím, na čem jsem. díky.
taky jdu žehlit, ale já žehlím jednou za cca 2 měsíce, jen košile do obleku, a občas nějaké triko, tak vždycky čekám až se to nakupí, ale teď už tu mám hromadu 😖

jemrykka
11. feb 2010

ahojte maminky, tak už mám po večery konečne som si navarila rajčinovú polievočku 😝
chcela som sa spýtať čo hovoríte na zn Bubchen, je to dosť drahá kozmetika, tak by som chcela vedeiť či je ozaj taká dobrá, rozhodujem sa čo kupovať bubchen alebo nivea baby.... kto má skúsenosti? 😕

lucik...
11. feb 2010

jemry já zkušenost nemám ☹

řekni nám co je hurka 😀

blani já teď žehlila a tak sem se do toho zažrala až se převařila kolínka - naštěstí byli jen pro psa 😀

zdenkapo
11. feb 2010

Andelka
nemas zaš,,, a za kolik si ho našla? a tu samou barvu?

aaadus
11. feb 2010

jemryka by nám mohla říct co je to hurka. Bubchen myslím používá matpaj tak ta ti poradí 😉

anopka
11. feb 2010

co se tyce bubchenu tak ho pouzivam ja protoze mi maloktera kosmetika vyhovuje.a jsem s ni maximalne spokojena.takze ji zkusim pouzivat i na mimi

pepibubu
11. feb 2010

ähoj holky, tak mám za sebou další poradnu, Puclík hezky roste, váhový odhad 818g, takže celkem macíček 🙂 a těhotenskou cukrovku nemáme, juch juch, takže můžeme mlsat co se do nás vejde 😀

aaadus
11. feb 2010

pepi gratuluji 🙂
lucik tak jsem se naštvala a našla spoustu receptů na koblížky. A neměla jsem to dělat, protože mě začíná honit mlsná 😀
http://www.recepty.cz/hledej.asp

xxx.klarka
11. feb 2010

Holky nevyprdla, jen jsme byli u tchýně, má dneska svátek, tak jsem teď dočítala a dneska poslala recept kdo ho chtěl 🙂

aaadus
11. feb 2010

klarka díky 🙂 A kolik z toho bylo koblih? A nejde to plnit tak, že do toho stříknu marmeládu takovou tou věcí čím se zdobí dorty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre