Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie x-) 🙂 x-)

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem
lucik...
11. feb 2010
aaadus no nevim nevim 😃 😃 😃 Já měla k obědu langoše 😃 Jako dezert kinder bueno a pak u tchýně 3 muffiny 😃

My nábytek a koberec máme už vybraný, ale doma to nemáme, protože to nemáme kam dát 😃 Ale taky se těšim až pojedem do ikey pro nábytek a budu nakupovat 😃
lucik...
11. feb 2010
anty dá se to dělat na pánvi x-) x-) x-)
xxx.klarka
11. feb 2010
lucik, jo, ale musíš tam dát ty hnětací metly a musím pomalu, sice tot rvá, ale nebolí tě ruka jako když to děláš ručně vařečkou.
aaadus
11. feb 2010
antyn já to budu smažit na pánvi. Friťák sice mám, ale nepoužíváme jej a kvůli jednomu pečení ho nebudu špinit
xxx.klarka
11. feb 2010
anty, jasně, jde to na pánvi nebo v kastrulku, prostě jen dáš více oleje aby trochu plavaly. 🙂
aaadus
11. feb 2010
lucik tak langoše jo, to bych si taky dala 😃
matpaj
11. feb 2010
joj babky uz som doma.....detiska ma riadne vycerpali..... :-|

ale stihla som aj nieco nakupit pre drobca.....sa tesim.... 😃
lucik...
11. feb 2010
klari a hnětací metly jsou takové ty spirály?? 😃 😃
matpaj
11. feb 2010
zasa papate......ja som stastna, ze mi teraz nechuti...... :-|
xxx.klarka
11. feb 2010
lucik, jo 🙂
aaadus
11. feb 2010
Jsem vám zapoměla si postěžovat na manžela jak je drzý. Jsem mu vyprávěla jak jsem byla u obvodního a že se mě ptal kolik jsem přibrala. A manžel prý kolik, mu říkám 7kg a on "jó, já bych tipnul tak 30kg podle toho jak máš velké břicho" Drzoun jeden
michalagautor
11. feb 2010
anopka, vitaj!!! 🙂 😉

aaadus, hurka=jaternica
antynka1
11. feb 2010
Jestli to jde na pávni, nepošleš mi Klárko recept? Už tady slintám 🙂 Prosím, prosím 🙂
xxx.klarka
11. feb 2010
anty, už ho máš v IP 🙂
antynka1
11. feb 2010
Děkuji 🙂
antynka1
11. feb 2010
Neumím kvásek, pomoc!!!! A já to asi hodím do domácí pekárny ať mi to umíchá a nakyne, ale neumím kvásek... Nevíte některé jak to těsto udělat v pekárně?
xxx.klarka
11. feb 2010
anty, dá, pokud to budeš dělat v pekárně, tak nemusíš dělat kvásek podle mě.
lucik...
11. feb 2010
anty kvásek je jednoduchej 😃 Smícháš ty věci z čeho se dělá a necháš v teple chvíli, ono to "vykvasí" 😉 V pekárně netušim, ale šiklo by se 😃
lucik...
11. feb 2010
klari tak já to taky zkusim těma metlama 😃 😃
lucik...
11. feb 2010
snad nezavařim mixér 😃 😃 😃
arcik
11. feb 2010
Ahojky holčiny,

dočetla jsem a jsem fakt dobrá jako

Klárči na ples jdeme taky koudek od násdo takovýho menšího města a je to městskej plesík tak už se těším jak opráším róbu.a prosimtě já chci taky receptík 😉

Ciknori tu řešila punčochy,já mám podkolenky a je to docela maso jako... 😃

Adelka89prosimtě pořádně odpočívej a mělo by se to podat,a manžovi gratulka je to teda šikula

jéé a všimla jsem si Matpaj je z Čadce,můj manžel je rodák z Kysuckého Nového Mesta 😃 když jsme tam tak jsme sousedky čoveče

Pepi gratulka k velkýmu malýmu a oGTT
xxx.klarka
11. feb 2010
lucik, zkus, já to jinak nedělám 😃

Jinak holky, akorát mi přišel ten kvásek divný,takový moc tekutý, tak jsem tam přidala trochu mouky.
antynka1
11. feb 2010
no zkusím to někde poheldat, mícht to sama se mi fakt nechce - ani se šlehačem 🙂 Mám sušený kvásek ale na chleba......
NO jinak sleduji tu diskuzi, kde porodila ta holčina v 22+1 - tak malá už má 620 g a zatím je zdravoučká 🙂 Už má týden a 6 dní 🙂 A při posledním měření měla 28 cm.
antynka1
11. feb 2010
Co jse s Adelkou? Nestíhám dočíst, ale pracuji na tom 🙂
aaadus
11. feb 2010
antyn taky tu diskuzi sleduji. Je to fakt velká bojovnice 🙂
arcik
11. feb 2010
tý vado holky nedokážu si představit že bych porodila jako třeba už teĎ
xxx.klarka
11. feb 2010
arcik, máš to tam 🙂 Tak si ples hezky užijte!! 🙂

lucik, neboj nezavaříš, jen musíš pomalu.
arcik
11. feb 2010
Klárko děkuju,o víkendu asi usmažim....a ples si užijem to se neboj...chůva už je povolaná takže pohodááá
matpaj
11. feb 2010
jeeej arcik, to sa tesim.......aj chodite na Slovensko? 🙂
arcik
11. feb 2010
Matpaj chodíme tam tak 2-3 do roka ale teď nevim kdy se tam dostaneme každopádně až tam budeme tak se musíme sejít 😉